Şimdi Ara

At Kafasıyla Bir Gün Geçirmek! (29.10.2015) AMSTERDAM REDLIGHT EKLENDI! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
614
Cevap
59
Favori
22.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
462 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harbi ne boş adamlarsınız.Eğlence anlayışınızı bu kadar belli etmeyin bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • awhawhawh baya iyi olmuş
  • aferin güzel olmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Olm arkada Assasin's Creed var lan bi tane de

At Kafasıyla Bir Gün Geçirmek! (29.10.2015) AMSTERDAM REDLIGHT EKLENDI!

Nasıl buluyorsunuz bunları ya şaşıyorum valla

• At muhabbeti biraz geçti modası ama komik olmuş sonuna kadar izledim.
  • Konu disindan ilk defa guzel bir sey cikmis. +1

• BlogKaan kullanıcısına yanıt
    Birbirinizin kafasına top atsaydınız daha zevkli olmaz mıydı

• süper devam :D
  • bu saçmalığa gülenle , osuruğa gülenlerin zekası şüphesiz ki eşit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barikat -- 1 Kasım 2014; 19:30:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

quote:

Orijinalden alıntı: hierakles

Videoyu kanalımdan çalmışsın bari kaynak göster

La cacık videoda benle arkadaşım oynuyor zaten, kameraya bizzat ben çektim neyin kaynağı.

• BlogKaan kullanıcısına yanıt
    At kafası bey at gibisin arkana binem mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gereksiz işler müdürleri
  • uzun zamandır bu kadar gülmemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaRaKaN

At kafası bey at gibisin arkana binem mi?

• İyi bari dayak yememişsiniz. Eğer benim karşıma çıksanız az erkek olun olgun olun diye tekme tokat döverdim emin olun DAha önce çok dövdüm böyle sokakta cıvıklık yapan entel tipleri.

Hiç haz etmiyom cıvıklık yapıp entel olan ne bileyim kitap okuyan abi naber ya falan tipinde konuşanları. Çok dövüyom memleketimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Very Big

İyi bari dayak yememişsiniz. Eğer benim karşıma çıksanız az erkek olun olgun olun diye tekme tokat döverdim emin olun DAha önce çok dövdüm böyle sokakta cıvıklık yapan entel tipleri.

Hiç haz etmiyom cıvıklık yapıp entel olan ne bileyim kitap okuyan abi naber ya falan tipinde konuşanları. Çok dövüyom memleketimde

Ne saçma bir düşüncedir.Size zararı olmadığı sürece başkalarına zarar vermek nasıl bir akıl ürünüdür?

quote:

Orijinalden alıntı: barikat

bu saçmalığa gülenle , osuruğa gülenlerin zekası şüphesiz ki eşit

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 1 Kasım 2014; 20:19:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Orijinalden alıntı: Very Big

İyi bari dayak yememişsiniz. Eğer benim karşıma çıksanız az erkek olun olgun olun diye tekme tokat döverdim emin olun DAha önce çok dövdüm böyle sokakta cıvıklık yapan entel tipleri.

Ne saçma bir düşüncedir.Size zararı olmadığı sürece başkalarına zarar vermek nasıl bir akıl ürünüdür?

quote:

Orijinalden alıntı: barikat

bu saçmalığa gülenle , osuruğa gülenlerin zekası şüphesiz ki eşit

+1

Kardeşim az yaşının insanı olcaklar. Böyle uzun saçlı kirli sakallı veya top sakallı rock metal dinleyen tiplere ayar oluyorum. İlla bir entellik peşinde koşcaklar illa cıvıcaklar acaip acaip muhabbetler.

Bizim burda sokakta gördüm 2 tanesi birbirine muhabbet yapıyo koltuk altı kıllarım uzadı diyo diğerine gösteriyo ben örüyom falan diyo. İkisinede giriştim sinirden. Bu tipler hiç club ortamı gitmez işleri güçleri entellik. Gitar alırlar ateş yakıp sahilde içerler. Kafaları hep böyle boş şeylere çalışıyo. Benim karşıma çıksaydı videoyu çekenide maskeyi takanıda pişman ederdim.

• Berberin ciddi ciddi dikiyormuyuz diyişi felan ayarlanmış ama acayip güldüm orda
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.