Şimdi Ara

Asus ZenPower 10050 mAH Powerbank (Grupanya Kodu İle 55 TL ) 69 TL (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.570
Cevap
47
Favori
93.378
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: midgardxxx

Bende kargo ücreti çıkıyor çok ilginç kaç defa denedim hala çıkıyor. Siz 1 adet mi aldınız?

evet 1adet aldım kargo ücreti sıfır(0)tl olarak yansıdı , daha önce sipariş verdiyseniz yeni kullanıcı girişi tarayıcı önbellek temizleyin yada gizli sekmede deneyin,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • resimde de görüldüğü üzere kargo ücreti yansımamış

• Kupon kodu verebilecek var mı ?
  • hangi kargo ile gönderiliyor bilgisi olan varmı ? kargo takibi yapamıyorum.
  • SerdarAltay S kullanıcısına yanıt
    aras ile geldi istanbul içine.
  • http://www.grupanya.com/alisveris/firsat/eshop-indirim-ceki?irc=hp-ccd buradan kodu satına lın, asusun sayfasında kupon kodu bölümünde kullanın direkt fiyatı %20 indiriyor.
  • kod verebilecek arkadaş var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bserez

Şu gerçek pil değeri olayı yüzünden en sonunda sırtıma Mutlu Akü alıp gezecem....En mantıklısı o olacak galiba...

http://www.mutlu.com.tr/Urunler/Starter/Oto/startstop/8

Edit: StartStop olayı da varmış

• Banggood dan 12 dolara mi 10k amper alır keyfime bakarım.halen kullanmaktayim arkadaşlarıma da aldım.tr de kan emicilere 60 vermem.

• quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

Siyah olanı aldım hangi kargo ile ne zaman kargolanır, siyah renk alan var mı? boya vs. herhangibir düşmede çok çabuk soyulma olmaz umarım ,yoksa gri olarak renk değişim isteyeyim mi...

Soyulma olmaz,renk olarak en guzeli siyah ama kiri ve parmak izini cok gosteriyor o yuzden siyahı tavsiye etmem,mavisi en guzeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Telefon Şarj full dolunca Asus batarya şarjı kesiyor mu ?

Gece dikkat ettim şarj dolmasına rağmen Asus bataryanın ışığı yanıp sönmeye devam ediyordu!

Merhaba arkadaşlar. Bilgisi olan varsa cevap rica ediyorum 😕

Telefonu kapatıp sarj edin. Telefon acıkken guc tuketmeye devam ettigi icin,powerbank da sarja devam eder...Bazı telefonlar bostayken cok az sarj tuketir bazıları daha fazla. Eger cok az sarj tuketirse powerbank da sarjı otomatik olarak keser.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Banggood dan 12 dolara mi 10k amper alır keyfime bakarım.halen kullanmaktayim arkadaşlarıma da aldım.tr de kan emicilere 60 vermem.

60₺ vermedik zaten nuvo indirimi olmadan 47₺ ye geldi nuvo da işin içine girerse 37₺ vede garantili, bu indirimlerle yurt dışından garantisiz ürün almanın cazibeside kalmıyor yurt dışından aldığın arızalınırsa çöpe

• Dün aradım ancak bulamadım bir kod maalesef.. sonra kendim aldım.
    bu kodu da deneyin arkadaşlar, grupanya için : BXW48AHF4R

kullandiginizi bildirin de baskalari boşa kullanmaya calismasin.

• Her kod 2 kere kullanılabiliyor. Nuvo ile 2 adet aldım,yurtdısı fiyatından ucuza gelmis oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan

Orjinal xiaomi almıştım. Bir süre sonra değil 2 amper sadece 800 ma vermeye başladı. Bu nasıl acaba?

Bu olay kablodan kaynaklanıyor. Malesef powerbanklardaki usb kabloları bir süre sonra hızlı şarj etme işlevini yitiriyor. Muhtemelen içerisindeki tellerden bazıları kırılıyor veya kopuyor. Kabloyu değiştirince düzeliyor.

Orjinal Samsung kablosu dahil 3 ayrı kablo ile denedim 1.2 amper i daha göremedim. En başta şarj ediyordu ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orjinal xiaomi almıştım. Bir süre sonra değil 2 amper sadece 800 ma vermeye başladı. Bu nasıl acaba?

Bu olay kablodan kaynaklanıyor. Malesef powerbanklardaki usb kabloları bir süre sonra hızlı şarj etme işlevini yitiriyor. Muhtemelen içerisindeki tellerden bazıları kırılıyor veya kopuyor. Kabloyu değiştirince düzeliyor.

Orjinal Samsung kablosu dahil 3 ayrı kablo ile denedim 1.2 amper i daha göremedim. En başta şarj ediyordu ama.

yaklasık 2 saat içinde iphone 6 yi full şarj ediyor..

• Nuvo + Grupanya ile 37 TL'ye sipariş verdim bakalım
  • fazlalık kodu olan var mı arkadaşlar
  • Kargoyu nasıl ücretsiz yapıyorsunuz arkadaşlar, bende kargo ücreti çıkıyor
  • grupanya kodu yazıyorum arkadaşlar kullanan kullandım yazsın.

7M3WH6UNLU
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.