Şimdi Ara

Asus zenfone6 nasıl? veya 6 inç tavsiye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lumia 1320 kullanıyorum ve çok memnunum aslında ama bazı uyguluma eksikliğinden dolayı androide geçmem gerek..

zenfone 6 dikkatimi çekti nasıldır? kullanan varmı veya 6" başka tavsiyesi olan arkadaşlardan öneri beekliyorum bütçe en fazla 1100 civarı

• xperıa c4 yada c5 ultraya bakın derım o butcede,bende 5 aydır c4 ten oldukca memnunm,zenfone6 donanım olarak daha zayıf kalıyor kamerada keza oyle
  • 2016 yılı 6 '' telefonların daha çok yaygınlaşacağı bir yıl olacak. beklemekte fayda var.

yada zenfone 2 laser 6'' alınabilir. 1000 lira bandında.

http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_2_laser_ze600kl-7757.php
  • C5 Ultra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • c5 ultra bakabilirsin
  • ereli63 E kullanıcısına yanıt
    g3 alın yada c4 alın daha iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 14 Ocak 2016; 0:36:54 >
  • znf 6 ilk çıktıgında aldım 2seneye yakın kullanıyorum bi sorun yaşamadım gayet güzel telefon ama bütçe 1100 diyorsan g3 al
  • Herkese onerilerden dolayı çok teşekkürler..
    Duşundumde ben oyun falan oynamayacam kamerada çok önemli değil.benim için menu hızı ve internet hızı iyi olsun yeterli bu yüzden çok para vermeye gerek yok zenfone6 işimi gormezmi veya aynı fiyat aralığında 6" önerisi olan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phone tablet al 7inc hem tablet hemde telefon ama fiyatını bilmiyom Hüwai çıkarmış süper birsey bende artık herelde phone tablet alicam 6 inç veya 7 inç süper olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj.caner kullanıcısına yanıt
    oda enteresanmış ama genelde ramleri 1 gb oluyor performans düşük olur kanımca telefon gibi olmaz bence kullananlar yorum yapsalar daha iyi olurdu aslında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.