Şimdi Ara

Asus Zenfone5 mi Turkcell T50 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Altta asus zenfone 5 in özellikleri var sizce hangisi alınmalımı t50 mi asus zenfone mu

http://www.scroll.com.tr/haber/asus-zenfone-ailesi-turkiyede/2/

• Biri 1gb, öbürü 2gb ram.
    Birinde 13mp dandik kamera var, öbüründe 8mp ancak daha iyi bir kamera var.

Oyun performansı olarakta çok fark olacağını sanmıyorum.
    Asus u tercih ederdim ben.
  • T50 yi bir tanıdığımın çocuğuna aldık. Ekranını ve hızını çok beğendim. T50 yabana atılacak bir telefon değil. Bence Asus'un piyasaya çıkmasını ve varsa kronik problemlerinin belli olmasını bekle. Her iki cihazı da elinde kullan.

Asus Intel işlemci kullanıyor, dolayısıyla pek bilinmeyen bir mecra. Güncelleme, stabilite ve en önemlisi amatör geliştiricilerin ilgisi önemli. Asus'un piyasaya çıkmasını bekle bence. Kullanıcı yorumlarından sonra kararını verirsin ama ben T50 ağır basar diyorum.
  • Turkcell taksitle alırsanız 50 lira bindiriyor ama bedava internet ve bulut depolama ile çok da önemli değil.
    Asus'un tabletini kullanıyorum. Isınıyor ve Uygulama larda donma, kasma görüyorum. Ama malzeme kalitesi olarak çok iyi.
    İntel tabletlerde fena değil. Bakalım Mobile durumu ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende şuan GMD 1 var

Ve GMD olmasaydı şuan tercih edeceğim telefon asusun kalitesiyle beraber tekrardan asusu tercih ederdim.

İşlemciler değişik olabilir haklısınız. nasıl bir işlemci zamanı gelince görücez inş.
  • işlemci konusundaki fikrim atom daha üstündür pc işlemcileri arasında kötüde olsa mobil bir işlemciye göre atom işelmci daha iyidir ayrıca eminimki atom işlemciyi en iyi şekilde entegre etiştir telefonlarına mesela hp yaptı aynı olayı ama vazgeçti asus devam ediyo demekki başardı ve bu yüzden ilerleyişini sürdürüyo ayrıca kendi sitesindede österdiği üzere işlemci, grafik işlemci ve ram i önceki teknolojilerin üstünde yani bence bu telefon orta sınıfın en başarılı telefonu
  • Açık ara farkla asus zenfone

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.