Şimdi Ara

Asus Zenfone Selfie Ana Konu - Kullanıcı Kulübü ☆☆☆☆ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
10
Favori
25.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sorun yaşayan varmı gençler zen2 yerine alacağım değişimden gelecek.
  • arkadaşlar selam, telefonu alalı 1 ay oldu sorunsuz kullanıyordum ama dünden beri birden bir sorun çıktı ortaya. telefon ile görüşürken ekranı kapatıyor ve karşı taraf telefonu kapatana kadar bana hiç bir şey yaptırmıyor. ne ses tuşu ne kapatma tuşu çalışıyor. acaba ufaklık oyun oynarken bir yerlerden ayarlarını mı falan değiştirdi bulamadım çıldırcam karşı taraf kapatmadığı içinde 9.5 dakka açık kaldı bu gün en sounda farkedip pili söktüm kapanması için. bu neden olmuştur bir bilgisi olan varmı acep?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuDunyadaTek

arkadaşlar selam, telefonu alalı 1 ay oldu sorunsuz kullanıyordum ama dünden beri birden bir sorun çıktı ortaya. telefon ile görüşürken ekranı kapatıyor ve karşı taraf telefonu kapatana kadar bana hiç bir şey yaptırmıyor. ne ses tuşu ne kapatma tuşu çalışıyor. acaba ufaklık oyun oynarken bir yerlerden ayarlarını mı falan değiştirdi bulamadım çıldırcam karşı taraf kapatmadığı içinde 9.5 dakka açık kaldı bu gün en sounda farkedip pili söktüm kapanması için. bu neden olmuştur bir bilgisi olan varmı acep?

ben normal zen2 16gb almıştım bende de sensor arızası çıkmıştı servisle görüşün.
  • 15 gündür kullanıyorum cihaz gayet stabil kamera da kumlama oluyor yoksa benim cihaz damı sıkıntı var şarz %15 düşünce sapıtıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 gündür selfie kullanıyorum kamerada kumlama var şarz 15 düşünce telefon sapıtıyor asus aradım güncelleme ile düzelecek dedi bekliyorum cihaz hızlı ve stabil

• asus zenfone 2 32 ya da selfie 32 gb alacağım.Mavi rengini n11 de bulamadım.
  • Selam arka kamera resimleri atabilirmisiniz bende mi bir sorun var anlamadım kumlanma oluyor sağolun simdi den

• Arkadaşlar,

Satın almayı düşünenler var ise içinizde,http://forum.donanimhaber.com/m_111631253/tm.htm ilanıma göz atabilirsiniz.
  • arkadaşlar telefonu bugün aldım.ben çok beğendim, şimdilik.
    izlediğim nerdeyse tüm incelemelerde tel in selfie kamerasının video çekmediği söyleniyordu,
    fakat benim tel de ön kamera hem 720 p hemde 1080 p video kaydı yapıyor,üstelik görüntü
    seçenekleri ile birlikte.
  • excell dosyaları açmak için ne yapmalıyım arkadaşlar???
  • Office uygulaması var onu kullanın, alternatif bir sürü office uygulamasını markette yazıp indirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bypangea

Office uygulaması var onu kullanın, alternatif bir sürü office uygulamasını markette yazıp indirebilirsiniz.

Office uygulaması var onu kullanın, alternatif bir sürü office uygulamasını markette yazıp indirebilirsiniz.

• bypangea B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler öyleymiş,indirdim bu akşam.sorun halloldu.
  • Gelen son güncelleme ile şarjın %15e düştüğünde sapıtması ortadan kalkmış kırmızı göz de yok olmuş gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerege

arkadaşlar telefonu bugün aldım.ben çok beğendim, şimdilik.
    izlediğim nerdeyse tüm incelemelerde tel in selfie kamerasının video çekmediği söyleniyordu,
    fakat benim tel de ön kamera hem 720 p hemde 1080 p video kaydı yapıyor,üstelik görüntü
    seçenekleri ile birlikte.

valla hiç bakmamıştım şimdi merak edip baktım benim ön kamerada video kaydı yok sadece foto çekiyor. selfie 32gb
  • hayati54 kullanıcısına yanıt
    valla bu durum çok enteresan öyleyse, nasıl böyle bir farklılık olabilir bu telefonda.
    benimki de 32 lik selfie, ama ön kamera ile her türlü video çekebiliyorum.
  • ama şöyle bir durum var, kamerayı ilk açınca ön kamera güzelleştirme modu ile açılıyor.
    orada video çekme şansı yok,seçeneklerden otomatik mod seçilince video modu ortaya çıkıyor bir de öyle deneyin.
    bakalım ne olacak.
  • Otomatik yapınca video aktif oldu teşekkürler
  • Arka kamera dan şikayet varmı bende cihazı bir aydır kullanıyorum mükemmel arka kamera kumlanma oluyor herkes de böylemi teşekkürler

• arkadaşlar herkese merhaba;

ben bu cihazı düşünüyorum kısa bir süre zenfone 2 kullandım ama hat gidip gelmesi sorunundan dolayı malesef uzun kullanamadım,ama gerek zen uı gerek cihazı çok beğendiğin yanlarından bir kaçıydı,bu cihazın qualcomm oluşu benim için birinci cazip yanı,selfie tarafıyla işim olmaz,performansı(işlemci hızı) kulaklık ses kalitesi,ekran kalitesi kısaca cihazın genel kavramları hakkında olumlu olumsuz yanlarını belirtirseniz çok makbule geçecektir...

Sony xperia c5,m5 ve zenfone selfie arasında kaldım acıkcası...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.