Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (994. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.151
Cevap
151
Favori
679.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 992993994995996
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darkblue2828

arkadaşlar sim kart okumama sorununa gelen kesin çözüm varmı benim 1 yıldır öyle 1 yıldır tablet nyietine kullanıyorum telefonu şuan telefona ihtiyacım var. factory reset ten tutunda rom flashlama vs. her eyi yaptım olmadı bi akıl verin gözünüzü sevim. garantide bitti napıcam?

bende ilk şöyle başlamıştı lollipopa güncelleddim telefon kendini reset attı başlattı direkt sim kart okunamıyor dedi bana yazılımsal mış gibi geliyor ama bilmiyorum. şuanda denediğimde ara sıra geliyo hat.

yapmamı önerdiğiniz bir şey varmı?

Hocam sim kart üzerine bir ufak kağıt parçası koyun öyle deneyin olmadı servise gönderin 50 TL felandi galiba işçilik dahil simkart slotu değişiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denedim hocam olmadı, yanlız bir şey farkettim arka kapağı açarken sim kart görüyor sonra yine kayboluyor. bir konuda bu sorunla ilgili arka kapaktaki nfc kablosu falan demişler bunla ilgili bilginiz varmı?
  • darkblue2828 D kullanıcısına yanıt
    Hocam zenfone 6 da NFC yok sanirim ama?

• Hocam arka pil kapağım kırıldı...Pl kapağı satan varsa bana ulaşsın yada hediye etsin. yadırgamayın öğrenciyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkanismail.omer

Hocam arka pil kapağım kırıldı...Pl kapağı satan varsa bana ulaşsın yada hediye etsin. yadırgamayın öğrenciyiz

Hocam kimse vermezse gittigidiyor vs yerlerde 10-15 lira bakabilirsin.
  • darkblue2828 D kullanıcısına yanıt
    Hocam sim kartının üstüne yapışkan bir kağıt yapıştırıp deneyin,olmadıysa slotun üstünü bantlayın . İkiside bende işe yaradı. 2aydır sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

quote:

Orijinalden alıntı: ozkanismail.omer

Hocam arka pil kapağım kırıldı...Pl kapağı satan varsa bana ulaşsın yada hediye etsin. yadırgamayın öğrenciyiz

Hocam kimse vermezse gittigidiyor vs yerlerde 10-15 lira bakabilirsin.

Yaw çoğu sahte çıkıyor ,Arkadaşım aldı tuşları çalışmıyordu.

• Zoraima kullanıcısına yanıt
    benim telefonda da olmuştu. sanal tuş apk sı kurarak kullandım bir süre. servise gönderdim ana kart değişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genelkurmay89

Arkadaşlar hepnize merhaba.

Telefonum birden ne olduğunu anlamadığım şekilde ekranı gidip gelmeye başladı bunun üzerine telefonu kapatıp açayım dedim ama ekranda komut yok diye ölü bir android bildirimi.
    Telefonu nasıl açabilirim yardımcı olabilirmisiniz.

ilk sayfada kurulum ile ilgili bilgiler var , baktınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psykopat81

quote:

Orijinalden alıntı: genelkurmay89

Arkadaşlar hepnize merhaba.

Telefonum birden ne olduğunu anlamadığım şekilde ekranı gidip gelmeye başladı bunun üzerine telefonu kapatıp açayım dedim ama ekranda komut yok diye ölü bir android bildirimi.
    Telefonu nasıl açabilirim yardımcı olabilirmisiniz.

ilk sayfada kurulum ile ilgili bilgiler var , baktınız mı ?

Hocam tamı tamına 3 defa format atmak zorunda kaldım.Çok şükür telefon şu anda düzgün bir şekilde çalışıyor.

1 defa format attım yine aynı sıkıntı oldu bi daha attım bu sefer şarjı bildiğin su gibi içmeye başladı.(Öyle ki sabah 8'de telefonu şarjdan çekiyorum %100 dolu bir şekilde öğlen 1 de şarjım bitiyor )
    sonra yine aynı sorunu yaşadım bu sefer şarjı içen uygulamanın e posta uygulaması olduğunu keşfettim bu sefer formatta e posta kurulumu yapmadım şimdilik bi sıkıntı yok.

Donanımsal mı yoksa yazılımla alakalı bir prolem mi bunu tam olarak bilemiyorum.
    Ayrıca bu format muhabbetinden dolayı maalesef micro sd kartım bozuldu.

• Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Telefonum aylardır uygulama durduruldu hataları veriyordu telefonu kapatıp yeniden açmak zorunda kalıyordum. komut yok hatası verip açılmama sorunu sebebiyle de bir çok kez formatladım. geçtiğimiz haftalarda servise gönderdim yazılım güncellemesi yapıp geri yollamışlar fakat telefonda aynı sorun devam ediyor hatta durup dururken titremeye başlayıp kapanmaya başladı.
    aynı sorun sebebiyle kaç kez servise yollandığında para iadesi yapılıyor garantim ağustos ayında dolacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeynepka

Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Telefonum aylardır uygulama durduruldu hataları veriyordu telefonu kapatıp yeniden açmak zorunda kalıyordum. komut yok hatası verip açılmama sorunu sebebiyle de bir çok kez formatladım. geçtiğimiz haftalarda servise gönderdim yazılım güncellemesi yapıp geri yollamışlar fakat telefonda aynı sorun devam ediyor hatta durup dururken titremeye başlayıp kapanmaya başladı.
    aynı sorun sebebiyle kaç kez servise yollandığında para iadesi yapılıyor garantim ağustos ayında dolacak.

Aynı sorundan 4 defa giderse değişim verilir kanune göre tekrar gönderin kendi kendine kapandığını felan dile getirin anakart değiştirsinler düzelebilir.
  • Şarj cihazını prizden çıkarınca tekrar tekrar sarj edip duruyor. 3 kere yapıp duruyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Garantiden değişim yapılır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.KNC

Şarj cihazını prizden çıkarınca tekrar tekrar sarj edip duruyor. 3 kere yapıp duruyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Garantiden değişim yapılır mı?

Hocam nasıl yani anlamadım sorunu?

• Şarj cihazını prizden çıkarıyorum, sonra saniyede bir şarj başlıyor duruyor başlıyor duruyor prizden çıkmış olduğu halde.

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.KNC

Şarj cihazını prizden çıkarıyorum, sonra saniyede bir şarj başlıyor duruyor başlıyor duruyor prizden çıkmış olduğu halde.

Hocam şarj aletinin içinde akım devam ediyor bir süre kadar 2 3 sn kadar önce şarjı telefondan sökün sonra prizden çıkarırsınız.

• arkadaslar hanımın kullandıgı asus zen 6 kapandı , hiç tepki yok, şarza takıyorum lamba yanmıyor, recovery moduna girmıyor, sanki batarya tamamen bitti gibi, tam 2 yıl oldu, garanti gecen ay bitti, ne yapabilirim yardım edin ustalar lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: necoban

arkadaslar hanımın kullandıgı asus zen 6 kapandı , hiç tepki yok, şarza takıyorum lamba yanmıyor, recovery moduna girmıyor, sanki batarya tamamen bitti gibi, tam 2 yıl oldu, garanti gecen ay bitti, ne yapabilirim yardım edin ustalar lütfen

Hocam pilde de sorun olabilir ama bana daha çok anakartta sorun varmış gibi geldi direk kapanıp açılmaması sarjda felan da tepki vermiyorsa anakarttadır buyuk ihtimal.
  • ASUS ZenFone 6 (A600CG) 2016/11/28 2016/12/09 12:10 ONARIM TAMAMLANDI None DEĞİŞİM

ilk defa servise verdigim cihazıma şimdi baktım böyle diyor ,degişimmi çıkmış arkadaşlar bundan sonra ne yapmam gerekiyor bilgisi olan varmı
  • Cihazi alali 2 sene olacak bir 20 gun sonra, pil verileri

1 gun 23 saat 44 dakika, ekran acma zamani 4 saat 2 dk
    1 gun 13 saat 46 dakika, ekran acma zamani 4 saat 47 dakika

2 senelik pil icin gayet iyi.
    PC ye gecince ekran goruntusu de eklerim.

• 
Sayfa: önceki 992993994995996
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.