Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teknosa direk iptal etmedi kayıt oluşturduk arayacağız dediler.

ne kadar sürüyor aramaları iptal eden arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ing bank kredisi nasıl oluyor 1999 tl ye mi geliyor yoksa fark koyuyor mu. kaç taksite kadar oluyor

• arkadaslar mi mix 2 mi asus zenfon 5 mi
  • Xiaomi kamera da iyi değil önceliğin performanssa Xiaomi

önceliğin kamera ve estetikse asus

• AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Bir telefonda en yüksek gider işlemcidedir, SD 845 işlemci bugün itibariyle en güçlü ve dolayısıyla en pahalı işlemci, olur da 2700'den gelirse bu sefer kimse 3 katı güçlü bir işlemci varken 5z'nin yüzüne bakmaz, en fazla olacağı lansman fiyatı 2999 TL o da resmen en ölü fiyatları atan Xiaomi ile kapışmak olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: olmasadaolur2016

teknosa direk iptal etmedi kayıt oluşturduk arayacağız dediler.

ne kadar sürüyor aramaları iptal eden arkadaşlar cevaplarsa sevinirim
    Beni hala aramadılar bende dün öğlen iptal ettirdim.

• Kargo yolda, öğleden sonra Kayseri'ye gelecek ve dağıtım pazartesi görünüyor. Yarın sabah yola çıkacağım, yarın da alamam. Gerçi tatil olur kargo da çalışmaz.

Ups'i arayıp şubeden almak istiyorum dedim ama olmaz dediler. Ancak Teknosa mail atarsa şubeden alabilirmişim. Teknosa'yı aradım önce olmaz öyle şey, biz karışmayız, ups de şubeden vermez dedi. Israr ettim, yola çıkacağım dedim, sonunda kayıt açıp ups'e bildirdiğini söyledi. Şimdi ups'ten bana dönüş yapacaklarmış. Yapmazlarsa tekrar ararım, açarlarsa konuşuruz. Ya da öğleden direkt şubeye giderim.

Çektiğimiz rezilliğe bak. Mağazadan almadık da.

düzeltme: yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idemo -- 11 Mayıs 2018; 11:1:40 >
  • ..ScReaM kullanıcısına yanıt
    mağazadan alacağım bu sefer bu iptal olayında sıkıntı olur iki telefon almış olurum diye cekincelerim var.

siz iptal işleminden sonra mağazadan aldınız mı telefon

• 10 Mayıs kargo yazıyordu hala kargolanmadı, tedarik ediliyor yazıyor. Eve sipariş verip de kargosu gelen veya kargolanan var mı?
  • cihazı kullanan arkadaşlar pil konusu nasıl kaç saat ekran veriyor

• Jengaver kullanıcısına yanıt
    Ayın 7'sinde vermiştim siparişi, kargo firmasını aradım şu an dağıtımdayız birkaç saate sizdeyiz dediler.
  • SonForum kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, ben 9'unda verdim bekleyeyim o zaman. Elimizde yok deyip siparişi iptal ederler diye korkuyorum siteleri leş gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: olmasadaolur2016

cihazı kullanan arkadaşlar pil konusu nasıl kaç saat ekran veriyor
    Ekran süresi veremiyorum çünkü 20-80 şeklinde şarj ediyorum ama pil süresi bana çok iyi geldi.

Sabah 9 gibi şarjdan çektim %82 iken ve 4.5G açık Whatsapp web açık ve birçok kez telefonun ayarları ile oynadım. 30 dakika kadar telefon görüşmesi yaptım. Kamerayı kontrol ettim bir 10 dakika. Şu anda %67 seviyesinde.

Standby süresini gayet yeterli buldum. Gece boyunca sabah kadar %3 kayıp olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theman32 -- 11 Mayıs 2018; 12:4:8 >
  • Hocam bi kac soru sorcaktim

Hoparlor sesi ve kulaklik sesi yuksek mi

Kameralar amiral gemisi sinifinda mi cidden bahsedilenler kadar

Ekran anlatilanlar kadar guzel mi

Ve performans konusunda bir sorun cikariyormu sd636

• En son bir güncelleme daha geldi bugün. Onu yaptıktan sonra bir gariplik farkettim. O da şu. Ana ekrana basılı tuttuğunuzda altta çıkan ayarlar var. Bu ekranda çarpı çok dev gibi ve aşağı gösteren bir ok var o da dev gibi olmuş. :))

Adamlar bir şeyi yaparken başka bir şeyi bozuyorlar. Okumuştum bunu bir yerde ama dikkate almamıştım. Günlük kullanımda rahatsız eden bir durum değil ama ne kadar bilgi paylaşırsam almak isteyen arkadaşlar için o kadar iyi olur diye düşünüyorum.

Yüz tanıma güzel çalışıyor. 10 seferden 8 seferde başarılı ki şu özellik çok hoşuma gitti. Yüzü tanıyınca bildirimleri gösteriyor. Onun haricinde göstermiyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: babacina

Hocam bi kac soru sorcaktim

Hoparlör sesini ben beğendim. Güçlü olduğunu kesin söyleyebilirim. Kulaklığı test etmedim henüz.

Kameralar bana göre bir amiral gemisi değil ama yeterli. Sanırım yazılımsal sıkıntılar var. Işıklı ortamda ise bence gayet güzel.

Ekranı şahane bence. Ben keyifle kullanıyorum.

Sosyal medya, kamera, browsing ve telefon dışında oyun oynamam. Bu şartlarda bence gayet hızlı. Takılma yaşamadım henüz ama yazılımsal anlamda gimmicks denen böyle sıkıcı şeyler olabiliyor. Birisini diğer mesajımda söyledim.

Diğeri de mesela ayarlarda geziniyorum. Sonra geri tuşu ile devam ederken uygulama çekmecesine geçişte animasyon bir garip. O da güncelleme sonrası oldu.

• cihazda blutooth versiyonu 5.0

ne farkeder diyen olursa şu linkten karşılaştırabilir versiyonlar arasındaki farkı

https://sekizbir.net/bluetooth-4-ve-bluetooth-5-ozellik-karsilastirmasi/

ayrıca radyo da var gözüküyor

gümüş renklisini dün teknosa magazadan aldım, ancak henuz açıp kuramadım

dün magazada teşhir cihazına blutooth kulaklıgımı baglayıp telefonda yüklü olan şarkıyı dinledigimde sesi beğendim.
    Zaten alma sebeplerimden biri Hi-res 192khz ses olayı ve de kulaklık girişi olması

daha sonra biraz gerideki huawei standında p20 light ı incelerken onada baglanmak icin kulaklıgı actıgımda baktım hemen asus a baglanıvermiş uzaktan.

• quote:

Orijinalden alıntı: babacina

Hocam bi kac soru sorcaktim

kamera bu fiyat aralığı için iyi. ama 2000 tl verip s9+ performansı beklemek de mantıksız olur.
    bu işlemci normal bi kullanıcıya sorunsuz performans verir.ama benim günüm yüksek grafikli oyunlarla geçiyo diyosanız 5z deki s845 işlemci zaten piyasanın en iyisi.
    ekran güneş altında bile çok iyi. ben otomatik ışıkda kullanıyorum,parlaklığı güneşde otomatik arttırdığı için sorunsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jengaver

10 Mayıs kargo yazıyordu hala kargolanmadı, tedarik ediliyor yazıyor. Eve sipariş verip de kargosu gelen veya kargolanan var mı?
    5 mayısta aldım, şuan kargo da bugün teslim edilecek gözüküyor
    takip numarası sitede yazmıyor, ups den mail olarak geliyor bilginize
  • benimki gelmiş eve Asus sitesinden aldım,akşama bakacağım yurt içi ile göndermişler

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.