Şimdi Ara

•• ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) • 2018 • Ana Konu • Kullanıcı Kulübü Paylaşımları •• (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.109
Cevap
79
Favori
438.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncel google camera apksını verebilir misiniz?
  • ada35ada kullanıcısına yanıt
    Ben e-store dan aldım. 18 temmuzdan itibaren kargoda yazıyor. Sanırım sizinki de o tarihte yola çıkar.
  • 4 senelik lg g3 cihazımın wifisi bozuldu. 4 senedir hiç telefon fiyatlarına bakmamıştım baya bir artmış. Acaba bu cihazda 4 sene götürür mü? asus 5z modelini almayı düşünüyorum önsipariş kapanmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gadget42

4 senelik lg g3 cihazımın wifisi bozuldu. 4 senedir hiç telefon fiyatlarına bakmamıştım baya bir artmış. Acaba bu cihazda 4 sene götürür mü? asus 5z modelini almayı düşünüyorum önsipariş kapanmadan.
    5z rahat 4 yıl götürür gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende asus destek ile irtibata geçtim.

18inden itibaren sipariş sırasına göre kargolayacaklar.

sipariş sırası diye belirtiyolar, deli ediyolar. sanki yüzbinlerce sipariş var.

cumaya kadar elimizde olsa iyi olurdu...
  • merhaba arkadaşlar,bende şimdi z5 gümüş h.b dan siparişle asus olayını girdik,bekliyorum bakalım :)
  • blacksss kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler hocam

• gadget42 G kullanıcısına yanıt
    iPhone x e kafa tutan bir cihaz bence daha ii bile .. suya dayanıklı olmayışı ve ıps ekran olması düşündürücü ancak uygun fiyatının sebebide bu .. performans cihazı bu fiyata alınabilecek tek amiral gemi telefon .. kaçmaz .. rahat 3 sene gider

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • asusun kendi sitesinde 5z fiyatı düşmüş 2800 yazıyor

bknz
    quote:

https://tr.store.asus.com/mobil/zenfone-5-serisi/zenfone-5z/zenfone-5z-gece-mavisi-zs620kl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professor Lazzers -- 16 Temmuz 2018; 15:18:2 >
  • O fiyat KDV'siz fiyat satın al dediğiniz zaman KDV eklenerek 3.299 TL oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağatay39

O fiyat KDV'siz fiyat satın al dediğiniz zaman KDV eklenerek 3.299 TL oluyor.
    tüh sevinmiştm
  • Yardım: Bu telefon için önereceğiniz ekran koruyucu varmı arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_1981

Arkadaşlar selam. Vatan'dan ya da Asus'un sitesinden 5z ön sipariş dağıtımına başlandığı zaman buradan bilgi verirseniz mutlu olurum. Ben ayın 6 sında geçtim siparişi vatan'dan. Sipariş hazırlanıyor diyor halen. Bu hafta heyecanlı olacak gibi

Bende aynı ön siparişi bugün verdim çağrı merkezi ayın 18 de dağıtılacak diyormuş ben mağazadan sordum 10 gün içinde dağıtılacak dendi

• Humboldt H kullanıcısına yanıt
    Hocam kamera ayarlarını tam olarak bizimle paylaşırmısınız rica etsem diğer ayaları da dahil .
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: umut_1981

Arkadaşlar selam. Vatan'dan ya da Asus'un sitesinden 5z ön sipariş dağıtımına başlandığı zaman buradan bilgi verirseniz mutlu olurum. Ben ayın 6 sında geçtim siparişi vatan'dan. Sipariş hazırlanıyor diyor halen. Bu hafta heyecanlı olacak gibi

Bende aynı ön siparişi bugün verdim çağrı merkezi ayın 18 de dağıtılacak diyormuş ben mağazadan sordum 10 gün içinde dağıtılacak dendi

Gürol abi hayrola geri mi dönüyorsun Asus'a.

• asus un sitesinde siparişiniz alındı yerine siparişiniz hazırlanıyor yazıyor artık.

bir cisim yaklaşıyor sanırım.
  • carpediem86 C kullanıcısına yanıt
    Az kaldı hocam az hep beraber sabırla ve heyecanla bekliyoruz :D
    Edit : Benimki de aynı gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuklu patates -- 16 Temmuz 2018; 18:32:35 >
  • bu telefonun neyine 3300 veriyorsunuz merak ettim.alt tarafı asus. 8 mp ön kamera:)
  • carpediem86 C kullanıcısına yanıt
    Aynen sipariş hazırlanıyor.
  • arkadaşlar asus zenfone 5 ile samsung galaxy note fe arasında kaldım.

ne tavsiye edersiniz? teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.