Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Ekranı Catladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
11.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cebimdeyken carpma sonucu Asus Zenfone 5'in ekranı her yerinden catladı.Dokunmatikte bir sıkıntı yok garantiye versem bana kaca patlar acaba ya da telefoncuya yaptırmak mı mantıklıdır
     Asus Zenfone 5 Ekranı Catladı Asus Zenfone 5 Ekranı Catladı

• uuuupppp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonculara verme serviste yaptırırım bir tel parasına ama o telefonculara vermem 200-250 e yaparlar heralde.
  • Teknosadan İlk Telefonu aldıktan sonra Kasko aldıysan ücretsiz değişim ve tamir edebiliyorsunuz. Kasko yoksa masraflı iş geçmiş olsun
  • hani bu zenfone5 goriilla glass 3 tü bu nasıl iş ya birde reklamlarında şöyle böyle cam diye tanıttılar ufacık kasmada cepte ekranmı kırılır ben bu cihazı alacaktım ama soğudum hergün yeni şikayetleri bu sayfada okuyunca
  • bekotechno1 kullanıcısına yanıt
    Evet Gorilla Glass 3. Çarpma sonucu ekranın kırılması olağan bir durum, en pahalı telefonlarda bile kırılabiliyor. Asus ile ilgisi yok. Henüz tamamen kırılmaz cam üretilmedi, Gorilla Glass esasen kırılmaya değil, diğer camlara göre esnemeye ve çizilmeye biraz daha dayanıklı o kadar. Mucize beklemeyin. Ne yazık ki 700 TL civarına alınabilecek en iyi android telefon bu. Akıllı telefon kullanıyorsan kılıfını da hazırlayacaksın. Yoksa ilk darbede ekranının kırılması işten değil. Kaldı ki ben Nokia 1100 cep telefonunu cebimde taşırken masaya bacağımı çarpmam sonucu telefonun ekranını bozmuştum. O küçük ekranlı sağlam telefonun ekranı cepte bir çarpmayla bozuluyorsa akıllı telefonlar çok daha kolay kırılıp bozulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 21 Ekim 2014; 21:53:32 >
  • Kemal kardeş o 1100 bende var 9 yıl oldu tık yok sadece tuşlar silindi

• Ekran sağlam görünüyor digitizer çatlamış. Şöyle bir hesaplama yapsak.

Anakart 300 TL
    Batarya 100 TL
    Ekran 200 TL
    Dijitizer en fazla 100 TL eder

Gidip 200 lira filan derlerse diğerlerine oranla çok çok pahalı oluyor.

Ama sonuçta teknik servisler pek bu hesaplara bakmıyor.
    Siz yinede mh@asus.com a resmi atın garantiye göndersem garanti dahilinde yapılır mı aksi durumda ne kadara tamir edilir şeklinde. Geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir91

Ekran sağlam görünüyor digitizer çatlamış. Şöyle bir hesaplama yapsak.

Anakart 300 TL
    Batarya 100 TL
    Ekran 200 TL
    Dijitizer en fazla 100 TL eder

Gidip 200 lira filan derlerse diğerlerine oranla çok çok pahalı oluyor.

Ama sonuçta teknik servisler pek bu hesaplara bakmıyor.
    Siz yinede mh@asus.com a resmi atın garantiye göndersem garanti dahilinde yapılır mı aksi durumda ne kadara tamir edilir şeklinde. Geçmiş olsun

Faydali mesajiniz ici tesekkurler bugun kuryeyi cagirip göndericem

• hocam ne yaptınız acaba. servise gitti mi ? para istendi mi vs.
  • Hocam bi youtubedan telefonunuzun ekran değişim vidyolarina bakin kendinize güvenirseniz aliexpress yada ebayden ekran siparişi verin halledin

• kargo sorunu oldu kargo pazartsi alacak
  • firtilli kullanıcısına yanıt
    güvenemiyorum malesef :S
  • ALLAH(C.C) bir daha böyle bir tecrübe yaşatmasın. Temperli cam filmi alıp taktıralım ki , hasar daha az olsun.
  • Bende cepte taşıyorum geçmiş olsun nasıl oldu tırstım simdi

• Geçmiş olsun. Nedir son durum? Cihazla ilgili bilgi verdiler mi?
  • arkadaşımın telefonunun ekranı çatladı, yere düşürmüştü.. neyse asus merkeze gönderdik, 270lira fatura çıkardılar.

ekran camı fiyatı ile ilgili güncel bilgi olarak kayıtlara geçsin.

• kemalboran kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısınız ki o kadar binlerce para veriliyor telefonlara ki 20 30 tl lik kılıf mı pahalı geliyor insanlara anlayamıyorum

• Naptın acaba ? Benimde ekran kırıldı ufak ama görüntüyü bozuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ns.xombe -- 13 Eylül 2015; 11:17:24 >
  • Opera Handler kullanıcısına yanıt
    Sonuç alabildiniz mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.