Şimdi Ara

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
45
Favori
218.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TOGAR27

quote:

Orijinalden alıntı: emreaplk

Anladim hocam teşekkür ederim.

Arama sonlandirmada sesin disari verme sorunu sanırım 7.0 ile alakali niye derseniz yanlış hatirlamiyorsam gm5 yada gm5plus konusunda gezerken bu sorunu orda da okumuştum. Tahminim yazilimsal bi hata o.

Hayır telefonda kronik bir sorun yok. Ben ekran büyüklüğünden şikayetciyim xiaomi mi 6 alacağım yada Nokia 5 ama bu telefonu satamadım bir
    Nasip herhalde normalde şimdiye kadar 5 kere satmıştım ben bu telefonu elden nasibim yokmuş.

Hocam kaç TL'ye satıyorsun merak ettim?

• Daha önce zen5 ve su anda zen 6 kullaniyorum ikiside aktif sekilde ailemde kullaniliyor aldigimdan beri ne bir sorun ne bir donma kasma uygulama acmama flan yasamadik hala takir takir calisiyorlar maşallah. Eski bi asus kulanicisi olarak hem arayuz hem stabilite konusunda çok beğeniyorum o yüzden tekrar döneceğim asusa. Şuda kesinlikle bir gerçek teknoloji şans isi. Eski telefonumda hic bisey yoktu bir anda sorunlar başladı telefonumu kilifsiz kullanmam sıfır gibiydi tek çizik dahi yoktu ama kutudan cikarken sorunluymus ki servise gidince anlasildi bu. Hala kullananlar var sorunsuz şans iste. Umarim sizde istediginiz telefona gecersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

quote:

Anladim hocam teşekkür ederim.

Arama sonlandirmada sesin disari verme sorunu sanırım 7.0 ile alakali niye derseniz yanlış hatirlamiyorsam gm5 yada gm5plus konusunda gezerken bu sorunu orda da okumuştum. Tahminim yazilimsal bi hata o.

Hayır telefonda kronik bir sorun yok. Ben ekran büyüklüğünden şikayetciyim xiaomi mi 6 alacağım yada Nokia 5 ama bu telefonu satamadım bir
    Nasip herhalde normalde şimdiye kadar 5 kere satmıştım ben bu telefonu elden nasibim yokmuş.

Hocam kaç TL'ye satıyorsun merak ettim?

Ben 1200 TL istiyorum. zaten biliyorsunuz cihazı garantiye bi daha giderse değişim hakkı ile değişim alabilecek telefon. Zannetmem bir daha garantili işi olacağını ama..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIRADANVATANDAŞ42 -- 15 Ağustos 2017; 11:33:39 >

• quote:

Daha önce zen5 ve su anda zen 6 kullaniyorum ikiside aktif sekilde ailemde kullaniliyor aldigimdan beri ne bir sorun ne bir donma kasma uygulama acmama flan yasamadik hala takir takir calisiyorlar maşallah. Eski bi asus kulanicisi olarak hem arayuz hem stabilite konusunda çok beğeniyorum o yüzden tekrar döneceğim asusa. Şuda kesinlikle bir gerçek teknoloji şans isi. Eski telefonumda hic bisey yoktu bir anda sorunlar başladı telefonumu kilifsiz kullanmam sıfır gibiydi tek çizik dahi yoktu ama kutudan cikarken sorunluymus ki servise gidince anlasildi bu. Hala kullananlar var sorunsuz şans iste. Umarim sizde istediginiz telefona gecersiniz.

Hocam bende bu telefondan önce bir yıl Zenfone 2 laser kullandım. Bir problem ysşamadım kullandığım süre boyunca..

• Ekranin büyük olmasi disinda sorun yok sizde heralde hocam

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim. Hotspotun telefon izni varmış onu kapatınca düzeldi. Facebookta ilgili yere de yazarsanız sevinirim, yardımımız dokunsun.

• bu akşam gidip almayı düşünüyorum hayırlısıyla inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rap1d

Hocam teşekkür ederim. Hotspotun telefon izni varmış onu kapatınca düzeldi. Facebookta ilgili yere de yazarsanız sevinirim, yardımımız dokunsun.

Hocam ben o Hotspot izin olayını bulamadım.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 15 Ağustos 2017; 18:21:47 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TT1908

quote:

quote:

Arkadaslar siz kullanicilara bir sorum var su an bende moto g4 plus vardi bazi sorunlardan dolayi servise verdim iade karari cikti ben g4 plus i evkurdan 15 taksit oldim daha 6. Taksit yeni odendi odedigim kadar tutari almayi isteyecegim. Esas sorum su sizlere iade alir isem yaklasik 420 tl gibi nakit geri alacagim ve aldiktan sonra aklimda olan iki secenek var ya operatore 500-600 nakit verip kalani faturaya ek zenfone 3 alacam yada ayni sekilde teknosadan ing bankin kredi kampanyasi varmis o sekilde taksitle alacagim.nakit alma gibi bi durumum yok anca taksit ile alabilirim yada faturaya ek. Telefon fiyati bu anlattigim sekilde 1750-1850 civarina denk geliyor sizce bu sekilde almaya deger mi ? Aldigim zaman uzun sure kullanacagim. Sizin yorum ve fikirlerinizi almak istiyorum cunku daha once zen5 ve zen 6 kullandim sorunsuzdu ikiside ve marka takintim yok ozellikleri benim icin ideal. Baska alternatif alma seklim var mi bildiginiz? Biraz uzun oldu kusura bakmayin konu acmak istemedim ozur dilerim simdiden yanlis yaptiysam.

arkadaşlar bir cevap yok mu soruma ? bugün teknosada sordum 1600 nakit 1680 liraya da ing banktan 12 taksit imkanı var sizce fiyatı fazla mı ? 1680 tl ye taksitli almayı düşünüyorum.

Herkesin ihtiyaçları ve bütçesi dahilinde teknolojik gelişmeleri takip edebiliriz , söylediğiniz yöntemler dışında maalesef satın alma yöntemi yok diye biliyorum, şuan 1550 tl civarına zenfone 3 64 gb lık modeli bulunuyor sanıyorum.

Sizi zorlamasındansa huawei gibi modellere yönelebilirsiniz özellik bakımından biraz düşükler ama fiyat konusunda da o bakımdan düşük

İlla zenfone 3 derseniz de şuan öyle senelerce kullanan arkadaş çıkış tarihi yüzünden yok ama kendi adıma 5 aydır kullanıyorum uzun seneler götürecekmiş hissi veriyor doğrusunu söylemek gerekirse, f/p açısından yeterli bir model ve kronik bir sorunu bulunmuyor hocam

Uzun süre götürecek hissiyatımı? bu telefonda sorun çıkarsa ekranın büyüklüğünden çıkar. Salak tayvanlılar ne varda bu telefonun ekranını büyük yapmışlar. Kendileri bacak kadar elleri küçük bu telefonu kullanıyorlar.

Birde zannımca android telefon taş çatlasın 4 yıl gider bence..

Hocam inanmazsınız general mobile discovery 4 gb modeli var 4.5 yılına girdi hala kullanılıyor yani gm nin kalitesi ortada o bile hala gidiyorsa bu daha uzun süre gider bence ama biz dayanamayız yenisi güzeli çıkar

• quote:

Ekranin büyük olmasi disinda sorun yok sizde heralde hocam

Çok şükür hiç birşey yok ben telefonu alırken ekranda hesaba kattım ama insan pişman olabilen bir yaratık

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaslar siz kullanicilara bir sorum var su an bende moto g4 plus vardi bazi sorunlardan dolayi servise verdim iade karari cikti ben g4 plus i evkurdan 15 taksit oldim daha 6. Taksit yeni odendi odedigim kadar tutari almayi isteyecegim. Esas sorum su sizlere iade alir isem yaklasik 420 tl gibi nakit geri alacagim ve aldiktan sonra aklimda olan iki secenek var ya operatore 500-600 nakit verip kalani faturaya ek zenfone 3 alacam yada ayni sekilde teknosadan ing bankin kredi kampanyasi varmis o sekilde taksitle alacagim.nakit alma gibi bi durumum yok anca taksit ile alabilirim yada faturaya ek. Telefon fiyati bu anlattigim sekilde 1750-1850 civarina denk geliyor sizce bu sekilde almaya deger mi ? Aldigim zaman uzun sure kullanacagim. Sizin yorum ve fikirlerinizi almak istiyorum cunku daha once zen5 ve zen 6 kullandim sorunsuzdu ikiside ve marka takintim yok ozellikleri benim icin ideal. Baska alternatif alma seklim var mi bildiginiz? Biraz uzun oldu kusura bakmayin konu acmak istemedim ozur dilerim simdiden yanlis yaptiysam.

arkadaşlar bir cevap yok mu soruma ? bugün teknosada sordum 1600 nakit 1680 liraya da ing banktan 12 taksit imkanı var sizce fiyatı fazla mı ? 1680 tl ye taksitli almayı düşünüyorum.

Herkesin ihtiyaçları ve bütçesi dahilinde teknolojik gelişmeleri takip edebiliriz , söylediğiniz yöntemler dışında maalesef satın alma yöntemi yok diye biliyorum, şuan 1550 tl civarına zenfone 3 64 gb lık modeli bulunuyor sanıyorum.

Sizi zorlamasındansa huawei gibi modellere yönelebilirsiniz özellik bakımından biraz düşükler ama fiyat konusunda da o bakımdan düşük

İlla zenfone 3 derseniz de şuan öyle senelerce kullanan arkadaş çıkış tarihi yüzünden yok ama kendi adıma 5 aydır kullanıyorum uzun seneler götürecekmiş hissi veriyor doğrusunu söylemek gerekirse, f/p açısından yeterli bir model ve kronik bir sorunu bulunmuyor hocam

Uzun süre götürecek hissiyatımı? bu telefonda sorun çıkarsa ekranın büyüklüğünden çıkar. Salak tayvanlılar ne varda bu telefonun ekranını büyük yapmışlar. Kendileri bacak kadar elleri küçük bu telefonu kullanıyorlar.

Hocam inanmazsınız general mobile discovery 4 gb modeli var 4.5 yılına girdi hala kullanılıyor yani gm nin kalitesi ortada o bile hala gidiyorsa bu daha uzun süre gider bence ama biz dayanamayız yenisi güzeli çıkar

Evet aslında cem yılmazın videosu aklıma geldi buraya yazsam ban yerimde teklonoji açlığından bahsediyor gösterisinde

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet aslında cem yılmazın videosu aklıma geldi buraya yazsam ban yerimde teklonoji açlığından bahsediyor gösterisinde

• Rap1d kullanıcısına yanıt
    Bende de telefonu kapattıktan sonra ses hoparlörden geliyor açıklayıcı birşekilde yazarmısınız çözümünü

• quote:

Orijinalden alıntı: atakan153

Bende de telefonu kapattıktan sonra ses hoparlörden geliyor açıklayıcı birşekilde yazarmısınız çözümünü

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

Google ve Asus uygulamaları hariç kapatın diğerlerin iznini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rap1d -- 16 Ağustos 2017; 8:48:52 >

• Arkadaşlar telefonu aldım su an 6.0 da 7.0 güncellemesi geldi bir sorunu yok ise güncelleyecegim. Bu arada cihaz çok güzel maşallah herkese sorunsuz kullanımlar

• quote:

Arkadaşlar telefonu aldım su an 6.0 da 7.0 güncellemesi geldi bir sorunu yok ise güncelleyecegim. Bu arada cihaz çok güzel maşallah herkese sorunsuz kullanımlar

Büyük bir sıkıntısı yok hocam görsel iyileştirmeler içeriyor hatta

• Rap1d kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sorun çözüldü

• Turkiyeden önerebileceğiniz kılıf ve ekran filmi var mı arkadaşlar telefonu aldık kılıfsız olmayacak bu is

• emreaplk kullanıcısına yanıt
    Bende sıradan bir telefoncudan şeffaf kılıf ve kırılmaz cam taktırdım.
    Ali expressten 3 kılıf siparişi verdim güzel çıkarsa haber veririm.
    Fakat kırılmaz cam ekran kavisliymiş yanlara doğru çok kötü bir görüntü oluştu.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.