Şimdi Ara

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.778
Cevap
45
Favori
218.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün çarşıya çıkıp bakinacam bakalim seffaf kılıf ve film bulabilirim insallah. Aliexpressten nilkinin seffaf kılıfını bi de kırılmaz cam siparis verdim dün bakalım gelince bende paylasirim hocam. Yorumlari güzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: emreaplk

Bugün çarşıya çıkıp bakinacam bakalim seffaf kılıf ve film bulabilirim insallah. Aliexpressten nilkinin seffaf kılıfını bi de kırılmaz cam siparis verdim dün bakalım gelince bende paylasirim hocam. Yorumlari güzeldi.

Önceki mesajları oku forumdan bir arkadaş satıyordu. Oda aliexpress ten sipariş etmiş telefonu bir sebeple iade etmek zorunda kaldı. Daha kısa sürede temin etmiş olursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Kamera dışında pek bir güncel birşey göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TT1908

quote:

Arkadaşlar telefonu aldım su an 6.0 da 7.0 güncellemesi geldi bir sorunu yok ise güncelleyecegim. Bu arada cihaz çok güzel maşallah herkese sorunsuz kullanımlar

Büyük bir sıkıntısı yok hocam görsel iyileştirmeler içeriyor hatta

Hocam 6 ile 7 arasında ne fark var batarya felan durumu nasıl ısınma falan varmı bende dun aldım da ikilemde kaldım güncelleme konusunda

• Hocam başlığa keşke Android 7 den 6 ya dönüş için ayrıntılı bilgi eklense çok güzel olur. Var mı bu konuda bir gelişme nasıl yapabiliriz? Bilen veya yapan arkadaşlar varsa eğer bizleri de nasıl yapabileceğimiz şekilde bilgilendirirse çok güzel olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferfecir66

quote:

Orijinalden alıntı: TT1908

quote:

Arkadaşlar telefonu aldım su an 6.0 da 7.0 güncellemesi geldi bir sorunu yok ise güncelleyecegim. Bu arada cihaz çok güzel maşallah herkese sorunsuz kullanımlar

Büyük bir sıkıntısı yok hocam görsel iyileştirmeler içeriyor hatta

Hocam 6 ile 7 arasında ne fark var batarya felan durumu nasıl ısınma falan varmı bende dun aldım da ikilemde kaldım güncelleme konusunda

Ben 6 da çok kullanmadım hocam ama 6 da biraz daha iyi ekran süresi alınıyor , bildiğim kadarıyla ama 7 ye gelen son güncellemeler ile ekran süresi hayli bir iyileşti açıkcası ben 6 buçuk ila 7 saat arası ekran süresinin altına düşmüyorum wi-fi sürekli açık ekran otomatik ama parlak kullanmayı seviyorum

Yukarıdan inen bildirim çubuğunda görsel iyileştirmeler , gelişlerinde yana kayma vs gibi göze hitap eden güncellemelere gidilmiş, son gelen güncellemeler ile kamera odak performansı 7 nin eski versiyonuna göre arttı, güncelleme yapılabilir kıvamda pişman olacağınızı düşünmüyorum açıkçası

Bir arkadaş 7 den 6 ya inmenin yazılmasını istemiş bir iki gün daha bekleyip bu konuda bir aydınlatma gelirse ozaman gönül rahatlığı ile güncelleyebilirsiniz

• Yaklaşık 3 hafta oldu bir yakınıma aldım Android 6 ile geldi pil performansı öncelikli olduğu için güncelleme yapmadım bir kaç sayfa okudum iç açıcı yorumlar değildi şimdi ise gayet güzel olduğunu söyleyen arkadaşlar var ne dersiniz yüklenmeli mi Android 7 ?

• Hocam kamera iyileştirmesi güzel.

Ara yüz hoşuma gitti; Samsung ve LG'nin yeni ara yüzü gibi sade olmuş. Umarım bu ara yüz bizim telefonlara da gelir.

Telefon şimdilik bir sürü gereksiz uygulamayla doldurulmamış gibi görünüyor. Tabii piyasaya çıkış yazılımında tam olarak belli olur. Google uygulamaları zaten mecburi, ona yapabilecekleri bir şey yok.

Yan çerçevelerin inceliği üzerinde daha çok çalışılmış.

Parmak izinin öne alınması yerinde olmuş.
  • Arkadaşlar merhaba, ben de az önce hepsiburadadan sipariş vererek aranıza katılmak için ilk adımı attım. Ürün geldiğinde yapmam gereken kontroller var mı?
  • quote:

Hocam kamera iyileştirmesi güzel.

Ara yüz hoşuma gitti; Samsung ve LG'nin yeni ara yüzü gibi sade olmuş. Umarım bu ara yüz bizim telefonlara da gelir.

Telefon şimdilik bir sürü gereksiz uygulamayla doldurulmamış gibi görünüyor. Tabii piyasaya çıkış yazılımında tam olarak belli olur. Google uygulamaları zaten mecburi, ona yapabilecekleri bir şey yok.

Yan çerçevelerin inceliği üzerinde daha çok çalışılmış.

Parmak izinin öne alınması yerinde olmuş.

Arkadaşlar, şimdi Zenfone 4 lansmanını seyrediyorum.

ZenUI 4.0 arayüzü Android O güncellemesiyle Zenfone 3 serisine de gelecekmiş.

Ayrıca yeni versiyonda arayüz sabit uygulamalar bakımından çok hafifletilmiş.

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

• Zenfone 4'ün bazı özellikleri

- Snapdragon 660 donanım
    - Full HD Amoled Ekran
    - 3300 mah pil
    - 5 dakika şarjla 2 saat telefon görüşmesi
    - 36 dakika şarjla %0'dan %50'ye şarj
    - Çift hoparlör
  • Hocam artık almış bulundum bugün bi tanede aldım onunda resmini eklerim buraya. Yalniz su kırılmaz camı tam kaplayan en azindan dokunmatik alt tuslara kadar olan bulamadim mecbur kısa olandan taktik tam olarak kaplamasa da alt kapasitif tuslari da kaplayan ürün bulan var mi acaba ?

• quote:

Arkadaşlar, sipariş verdiğim Zore Nano Glass Ekran Koruyucu geldi.

Koruyucu, ne temperli koruyucu kadar kalın ne de jelatin koruyucu kadar ince yapılmış. Bence ekranı yeteri kadar kaplıyor. Kenarları boyalı koruyucu gibi de çok parlamıyor. Yanlarda ekran görüntü sınırında kalıyor.

Mesaja fotoğraflarını ekliyorum. Sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Hocam ben şu alıntıdaki nano ekran koruyucuyu kullanıyorum.

Gayet memnunum.

• quote:

Zenfone 4'ün bazı özellikleri

- Snapdragon 660 donanım
    - Full HD Amoled Ekran
    - 3300 mah pil
    - 5 dakika şarjla 2 saat telefon görüşmesi
    - 36 dakika şarjla %0'dan %50'ye şarj
    - Çift hoparlör

Çift hoparlör yerinde olmuş , sd 660 orta segment için fiyatı düşrür 3000 mah ile zenfone 3 ün yaptıkları ortada 3300 gayet yeterli olur fiyat aralığı bence ilk çıkışı zenfone 3 ün 64 lüğü gibi 1800-1900 bandından yaparak 3 - 4 ay için de 1600 bandına düşer alınabilirliği yüksek bir telefon hoş asus bu işi kavradı bence :)

• quote:

Orijinalden alıntı: jazzIII

Arkadaşlar merhaba, ben de az önce hepsiburadadan sipariş vererek aranıza katılmak için ilk adımı attım. Ürün geldiğinde yapmam gereken kontroller var mı?

Hayırlı olsun iyi günler de kullanın telefonun kronik bir sorunu yok, titreşim , ses gibi genel geçer testleri yaparak kullanabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Yaklaşık 3 hafta oldu bir yakınıma aldım Android 6 ile geldi pil performansı öncelikli olduğu için güncelleme yapmadım bir kaç sayfa okudum iç açıcı yorumlar değildi şimdi ise gayet güzel olduğunu söyleyen arkadaşlar var ne dersiniz yüklenmeli mi Android 7 ?

Android 6 dan memnunsa öyle kullanabilir hocam 7 şuan stabil ve pil performansı artmış durumda kamera iyileştirmeleri geldi videoda odak sorunları , gece ve düşük ışık modları düzeltildi odaklama hızında ufak da olsa biraz artış sağlandı ama 6 ile 7 arasında illa geçmelisiniz denen bir fark yok gibi sadece görsel oynamalar, üç beş iyileştirme

• TT1908 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• Aliexpresten nano kırılmaz cam alan var mı?

• arkadaşlar bi sorum olacaktı. Bugün eşim arabanın usb girişinden telefonu şarj etmek için takmış. Takar takmaz ekranda süper şarj ekranı sürekli gidip gelmeye başlamış. Biraz önce aynı şekilde denedik yine aynı. Note 2 taktik sorun yok. Acaba süper şarj modunda olduğu için mi bunu yaptı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.