Şimdi Ara

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
45
Favori
218.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3.0.62.0_180227

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @sosyl ylmzakinn instagram hesabindan yazabilir misn?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirzahi -- 6 Mart 2019; 11:23:20 >
  • Arkadaslar arka kamerayi kadikoyde bulamadim , bildiginiz bi yer var mi acaba istanbulda ?

Yok mu yardimci olacak istanbulda kamerasini degistirmis arkadas ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 6 Mart 2019; 21:35:11 >
  • En iyi asus ölü asus:)

• Telefonu umraniyedeki smsinfo asus yetkili servise biraktim , gidecek arkadaslar m5 metro hattinda lise duraginda inip yurusunlwr yakin bayagi .

Bakalim neler diyecekler aman yapsinlarda

Haber geldi ,

ürünün LCD ekran ve arka kapağında hasar tespit edilmiştir. LCD ekran 390₺, kapak 100₺, servis bedeli 55₺ olarak TOPLAM 545₺ fiyat teklifi verilmiştir.

Cus yaaa , kameradan haber yok daha . Ne onerirsiniz arkadaslar bana cok geldi

Edit : yüzde 10 indirim yaptilar 495 TL ye indiler , ama dis cephe icin bu fiyat onay verirsem kameraya bakacaklar , ordada ne kadar cikar bilmiyorum 200-300 ciksa toplam 700-800 e gelecek . Sanirim telefonu yaptirmak mantiksiz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 8 Mart 2019; 12:27:59 >
  • Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    Ekran orijinal olduğu için o fiyat çıkması normal o yüzden fiyatı şişirmiş ama bu telefonu bu fiyata yaptırırsanız ne kadar süre kullanacaksınız orası meçhul bir de pil gibi bir gerçek var o ne kadar süre dayanacak eski performasını ne derece koruyacak , yeni telefon almak daha mantıklı şahsi düşüncem

• quote:

Orijinalden alıntı: TT1908

Ekran orijinal olduğu için o fiyat çıkması normal o yüzden fiyatı şişirmiş ama bu telefonu bu fiyata yaptırırsanız ne kadar süre kullanacaksınız orası meçhul bir de pil gibi bir gerçek var o ne kadar süre dayanacak eski performasını ne derece koruyacak , yeni telefon almak daha mantıklı şahsi düşüncem
  • Arkadaşlar sağır abidine bile haber saldım , bu telefonun kamerası bulunmuyor . Bence kamerada sorun değil en son gelen güncelleme mıçtı bıraktı o yüzden kamera yok ortada yedek yani . Bugün bir yer 250 TL dedi ekrana , kamera içinde haber verecek . Sanırım geri alıcam telefonu öle duracak . Ekran da kırık olduğu için hiç bir yer almaz . xiaomi mi 8 lite almaya karar verdim bugün gördüm telefonu gayet şık hayırlısı bakalım ( 1700 TL )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 9 Mart 2019; 22:32:48 >
  • arkadaşlar kamera bozulma nedeniyle telefonu garantiye yollayacağım ama ilk sayfalarda arkadaşların belirttiği üzere garantiye yollarkenorijinal şarj aleti istiyorlardı bir aralar. yine istiyorlar mı? son zamanlarda garantiye yollayanlar bilgi verebilir mi? garantiye yollama formunda adaptör yollanmalıdır falan diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker1041 -- 11 Mart 2019; 10:19:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

arkadaşlar kamera bozulma nedeniyle telefonu garantiye yollayacağım ama ilk sayfalarda arkadaşların belirttiği üzere garantiye yollarkenorijinal şarj aleti istiyorlardı bir aralar. yine istiyorlar mı? son zamanlarda garantiye yollayanlar bilgi verebilir mi? garantiye yollama formunda adaptör yollanmalıdır falan diyor.
    Ben komple kutu gondermistim. İade vs olmayacagi icin takacaklarini sanmiyorum. Ha bu arada kameranin tekrar focusu bi farkli calismaya baslamis. Annem kullaniyor artik telefonu kendime mi8 aldim kurtuldum sonunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    Aliexpresse bakın hocam ekran ve kamera toplam 200 lira civarı bir şey çıkar sanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: fisekbane

Aliexpresse bakın hocam ekran ve kamera toplam 200 lira civarı bir şey çıkar sanıyorum
    Valla hocam 200 tl alsam kendim takamam edemem ugrasmak lazim birde iyice eskidi telefon . Bence birde kamera odaklanma sorunu kameradan degil telefonun sistemindwn dolayi . Bende gidip migrostan xioami mi 8 lite aldim .

• Selamun Aleyküm arkadaşlar

Zanfone 3 ile goggle kameranın gece modunu kullanabilen var mı? Varsa link atar mısınız?
    Oreo 8.0 ile çalışan bulamadım.

• ilker1041 İ kullanıcısına yanıt
    Ben servise verdiğimde kutu vs herşeyi götürdüm , teslim alan bayan hic birine gerek yok sadece telefon kalsın bizde yeterli dedi

• arkadaşlar geçen hafta kamera sorunu nedeniyle telefonu garantiye yollamıştım bugün telefonu teslim aldım ama taktıkları lens bir garip. renkler çok solgun ve çok geç odaklama yapıyor. ayrıca çözünürlük bir garip.

işyerimde arkadaşımın aynı model ve kamerası orijinal olan telefonuyla ve benim telefonla aynı ayar ve aynı açılarla çektiğim fotoğrafları ekliyor ve yorumlarınızı bekliyorum.

orijinal kamera

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

değişmiş kamera

orijinal kamera

değişmiş kamera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker1041 -- 19 Mart 2019; 14:14:46 >

• Kameranın çekim kalitesi 8.0 android sürümüyle sıçtı batırdı.Android 7.0 ve 6.0'da gayet güzel çekimler yapılıyor. Çözüm olarak downgrade işlemi yapmak lazım.Önceki sayfalarda downgrade işleminin nasıl yapılacağını anlatmıştım.O yollarla yapabilirsiniz.Ben şuan 7.0'da kullanıyorum ve çok memnunum
  • MeqaS xLR kullanıcısına yanıt
    hocam bu çekimler zaten android 7 ile yapıldı. sadece biri değişmiş kamera diğeri orijinal kamera. arada dağlar kadar fark var. ama bunu servise göndersem derdimi anlarlar mı bilemiyorum. orada kamerası orijinal olan bir telefonlar karşılaştırmaları lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker1041 -- 25 Mart 2019; 9:47:57 >
  • ilker1041 İ kullanıcısına yanıt
    Sanki önceki mesajlarda bir arkadaş asus a mail atmıştı ve çözüm bulmuştu. Siz de iki telefonun karşılaştırmalı video ve resimlerin çekersiniz. Bunları maile ekleyip gönderirsiniz eğer çözüm bulamazsanız garantiye verirken resimlerin çıktısını alıp verebilirsiniz.

• Şarj ederken duruyor.Burada rastlamıştım şarj aleti ve kablo bozuldu diye..Ne alalım bilemiyorum.Çok çeşitli şeyler var.Alınması gereken hangisidir yazar mısınız? Kamera sorunu da var tabi ki onu da servise göndermem gerekiyor.
    Amma sorunlu çıktı bu Asus ...
  • Piyasada bol miktarda Sunix marka var
  • 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.