Şimdi Ara

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
45
Favori
218.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dokibaba

siz anladığım kadarıyla ücretli tamir ettirdiniz. garanti kapsamındaki ücretsiz tamir görecek ürünlerle ilgilenmiyorlar gibi geldi bu kadar ilgisiz kalınması da bu ihtimali güçlendiriyor.
    Benden bahsediyorsanız ücretsiz tamir edildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoRdOfWeB

Bu sabah Takipçi Analiz programının zararlı olduğuna dair google play protect tarafından bilgi geldi ve kaldırmamı istedi.

O zamandan beri parmak izi çalışmıyor.

Tanımlı parmakları kaldırdım tekrar tanıtmak istedim ama hiç görmüyor çalışmıyor arada görüyor yüzde 8 de kalıyor.

Ekleme: Az önce çalıştı, bir parmağı tanıttım. İkinci parmakta yine algılama gitti. Tanıttığım parmak da algılamıyor. Gitti yine tamamen.

Ekleme 2: Telefonun şarjı bitince şarja taktım, şarj olunca düzeldi parmak izi ilginç. Diğer parmağı da kolay tanıttım, sorun yok gibi .
    Bende parmak izinden garantiye yolladım yazılım atmışlar ne hikmetse düzeldi şuan bi problem yok
  • umutbaran kullanıcısına yanıt
    Bende Sony cp-ad2 modelini aldım ama 890mA'den yükseğe çıkmadı malesef. Orjinal şarj cihazı 1800mA'i rahat görüyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • klon1984 kullanıcısına yanıt
    Bende de aynısı var hocam telefonu kullanım esnasında aynı şekilde benim de uykuya geçince 1000 lerin üstüne çıkıyor, daha farklı bir marka denemek daha iyi olur samsung lg ya da philips gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir daha ne zenfone alirim ne de baska bir sey,eski tuslu telefonlara donus yapacagim yeter yahu

bu firmalar kasitli olarak telefonlarin kamera kalitesini mi bozuyor anlamis degilim

Ilk aldigim zaman mukemmel bir netlik vardi,simdide odaklanmasinda felan bir problem yok ama sanki daha kotu cekiyor gibi

Ze552kl son guncellemeyi aldim,bayadir durum boyle.Bir tanede ipad airim vardi,oda guncellemelerle kasmaya basladi gerci bu durumla alakasi yok ama sanki firmalar yeni modellere yonelmemiz icin cihazlari bozuyor.

Daha oncede zenfone 2 im vardi ondada ayni lanet problem oldu.Kamerasi ilk gunku gibi bir telefon bulamayacak miyim ?

• zenfone 3 552kl telefonun kamerası yazılımla bozuluyor ama bir daha yazılımla düzelmiyor servis e 2 kez gitti ve kamera değişti düzeldi... ayrıca bu cihaz çok hızlı güzel ama arızası bitmiyor
    sırası ile sub boardı değişti mikrofon için
    ekran değişti piksel ışığı yoğundu bir kaç noktada
    kamera değişti
    şarj cihazı değişti
    batarya değişti zaten batarya değiştikten sonra düzen hiç tutmadı..
    en son anakart değişcek dediler ve değiştirdiler bende kabul etmedim iade değişim formu göndereceklerini söylediler bakalım bekliyoruz ama bir servise göndermek kargo (ups) hafta sonu calışmıyor seviste işler yavaş ilerliyor derken 20 günü temiz buluyor... kısacası asus için demiyorum hepsi aynı halt ne alacağı şaştım zorla ayfon mu afyon mu o zımbırtıdan aldıracaklar adama
  • eşimin telefonda da aynı arka kamera fokus problemi başladı asusun kendi global forumunda servise yollayın kamerayı singapur ve malezya asus garantisi bitmiş olsa dahi ücretsiz değiştiriyor yazmışlar. Neyseki 2 yıl daha dolmadı hemen servise yollayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-530502C9F

Bir daha ne zenfone alirim ne de baska bir sey,eski tuslu telefonlara donus yapacagim yeter yahu

bu firmalar kasitli olarak telefonlarin kamera kalitesini mi bozuyor anlamis degilim

Ilk aldigim zaman mukemmel bir netlik vardi,simdide odaklanmasinda felan bir problem yok ama sanki daha kotu cekiyor gibi

Ze552kl son guncellemeyi aldim,bayadir durum boyle.Bir tanede ipad airim vardi,oda guncellemelerle kasmaya basladi gerci bu durumla alakasi yok ama sanki firmalar yeni modellere yonelmemiz icin cihazlari bozuyor.

Daha oncede zenfone 2 im vardi ondada ayni lanet problem oldu.Kamerasi ilk gunku gibi bir telefon bulamayacak miyim ?
    Anlamış değilim bu durumu. Odaklanma problemi yok ama ilk aldiğimda o netlikten eser yok. Çamur gibi, yağlı boya gibi çekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scawn

Anlamış değilim bu durumu. Odaklanma problemi yok ama ilk aldiğimda o netlikten eser yok. Çamur gibi, yağlı boya gibi çekiyor.

Alıntıları Göster
    Hay yasa hocam kafamdaki dusuncelere derman oldun, bende de oyle guzel odakliyor ama camur gibi bir goruntu var.

Ilk aldigim zamanlar sanki dijital kamera gibiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-530502C9F -- 23 Ocak 2019; 19:14:19 >
  • Mrb. arkadaşlar benim sorunum arada sırada telefonun şarjı çok geç doluyor 4,5,6 saat gibi ve hemen boşalıyor. Tüm pil tasarrufları açtım arka planda çalışan yok normal yapılacakları yaptım. formda bir şey göremedim sadece ekinoks-28 de vardı, çözüm bulan varmı acaba servise göndermek istemiyorum garantim bitmek üzere ayrıca fabrika ayarlarına da döndüm ama sonuç aynı son zamanlarda çok sık yapmaya başladı
  • 05-hakan 0 kullanıcısına yanıt
    Anlattığınız kadarı ile piliniz ömrünü doldurmuş hocam geç şarj olması adaptör kablo gibi şeylerden kaynaklanabilir ama geç dolup erken bitmesi pilin gittiğinin bir işaretidir , çeşitli pil yazılımları var onlara bir bakın şarj boyunca açık bırakıyorsunuz kaç mah şarj kapasitesi olduğunu ve buna dayanarak yüzde olarak pilin şarj tutan bölümünü söylüyor eğer pil ölmüş ise mutlaka garantiye gönderin

• Kamera da ara ara netleme problemi yaşayan arkadaşlar kamera uygulamasından sadece ön belleği temizleyip denesinler bende yeni yeni böyle bir problem olmuştu wipe cache falan yapmama rağmen çözümüm ön bellek temizliği oldu
    Kamera netliğini beğenmeyenler için yavaş çekim yapmasına karşın camera nx 7.3 ü tavsiye ederim android 8 e portlanmış halini xda forumların da bulabilirsiniz hdr + ayarından dolayı çektikten sonra bir süre işlem için bekletiyor fakat bizim kamera yazılımından bariz şekilde daha iyi çekiyor yakınlaştırıp küçük yazılara bakarsanız net olarak farkı görürsünüz

• quote:

Orijinalden alıntı: TT1908

Kamera da ara ara netleme problemi yaşayan arkadaşlar kamera uygulamasından sadece ön belleği temizleyip denesinler bende yeni yeni böyle bir problem olmuştu wipe cache falan yapmama rağmen çözümüm ön bellek temizliği oldu
    Kamera netliğini beğenmeyenler için yavaş çekim yapmasına karşın camera nx 7.3 ü tavsiye ederim android 8 e portlanmış halini xda forumların da bulabilirsiniz hdr + ayarından dolayı çektikten sonra bir süre işlem için bekletiyor fakat bizim kamera yazılımından bariz şekilde daha iyi çekiyor yakınlaştırıp küçük yazılara bakarsanız net olarak farkı görürsünüz
    Kardeş, sana zahmet o bahsettiğin kameranın linkini atar mısın? Ben bir türlü bulamadım da.

• quote:

Orijinalden alıntı: 05-hakan

Mrb. arkadaşlar benim sorunum arada sırada telefonun şarjı çok geç doluyor 4,5,6 saat gibi ve hemen boşalıyor. Tüm pil tasarrufları açtım arka planda çalışan yok normal yapılacakları yaptım. formda bir şey göremedim sadece ekinoks-28 de vardı, çözüm bulan varmı acaba servise göndermek istemiyorum garantim bitmek üzere ayrıca fabrika ayarlarına da döndüm ama sonuç aynı son zamanlarda çok sık yapmaya başladı
    Bahsettiğin sorunu ben de yaşamıştım evet. Servise göndermiştim. Adaptör, usb kablo ve pil değişince düzelmişti.

• Kamera focus problemi icin bende gondercm servise ama garantim bitti ne kadar ucret cikar bilgisi olan paylasabilormi hemde garantisi biten arkadaslar icin bilgilendirme olur .

• Ekinoks-28 E kullanıcısına yanıt
    https://www.xda-developers.com/how-to-enable-portrait-mode-on-any-phone/

Bu linktekini indirebilirsiniz hocam hdr+ gelişmiş açık olması gerekiyor

• quote:

https://www.xda-developers.com/how-to-enable-portrait-mode-on-any-phone/

Bu linktekini indirebilirsiniz hocam hdr+ gelişmiş açık olması gerekiyor
    Linkte sadece açıklama var. Kamera linkini bulamadım kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekinoks-28

Linkte sadece açıklama var. Kamera linkini bulamadım kardeşim

Alıntıları Göster
    Ben paylaşırken böyle değildi hocam bir şeyler olmuş ben direk indirme bağlantısını paylaşıyım

https://androidfilehost.com/?fid=889964283620775729

• quote:

Ben paylaşırken böyle değildi hocam bir şeyler olmuş ben direk indirme bağlantısını paylaşıyım

https://androidfilehost.com/?fid=889964283620775729

Alıntıları Göster
    Senşn attığın linkte normal kamera çalışmadı. Asus zanfone Türkiye sayfasında bir link buldum. Daha sağlıklı çalışıyor.
    https://yadi.sk/d/Ri1hVXP_3ZP3H3

• Ekinoks-28 E kullanıcısına yanıt
    Camera nx 7.3 bende çalışıyor hocam normalde kamera ve bu yazılım olarak hatta şimdi bir çekim yapıp yan yana bizim yazılımla arasındaki farkı net olarak göstermek istiyordum gelir birazdan fotolar

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.