Şimdi Ara

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
45
Favori
218.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bak onu bende bugün fark ettim. Asistanı kurcalarken gördüm ki arama geçmişi, sesli etkileşim, gezinme geçmişi ve konum geçmişi gibi bi çok şeye telefon otomatik izin vermiş. Burdan çektikleri verilerle bizim verilerimizi kimlere sattılar herkes biliyor zaten günümüzde akıllı telefon kullanan herkesin giydiği dona kadar takip ediliyor. Snowden haklı dibine kadar haklı hemde
  • kahan_4835 kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz ram kullanımı linux tabanlı bütün cihazlarda sadece android telefon değil tabletler hatta macbooklar da dahi bu şekildedir , varolan bütün ram doldurulup uygulamalar belleğe göre daha hızlı çalışan ramden çağrılmaktadır kasma ve kasmama durumu da kullanılan bileşen vs ye bağlı olmakla beraber buna eşlik eden yazılımla alakalıdır ram kullanımı düşürmenin eğer linux tabanlı bir yazılım kullanıyorsanız bir yolu yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ImKeynes kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle sorun şu ki kapatsanız dahi bilgilerimiz bir şekilde sürekli toplanıyor. Dijital iz silinmez ve takip edilebilir deniliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TT1908

Bahsettiğiniz ram kullanımı linux tabanlı bütün cihazlarda sadece android telefon değil tabletler hatta macbooklar da dahi bu şekildedir , varolan bütün ram doldurulup uygulamalar belleğe göre daha hızlı çalışan ramden çağrılmaktadır kasma ve kasmama durumu da kullanılan bileşen vs ye bağlı olmakla beraber buna eşlik eden yazılımla alakalıdır ram kullanımı düşürmenin eğer linux tabanlı bir yazılım kullanıyorsanız bir yolu yoktur.
    Evet bunu daha önce de buradan konuşmuştuk. Fakat sorun şu ki önceki android sürümünde 1,9 civarı kullanım varken hard resetten sonra hiçbir program yuklenmeden ram in 2.6 - 2.5 civarında gezmesi. Bir güncelleme daha alsak telefon s3 e dönecek sanırım

• kahan_4835 kullanıcısına yanıt
    Bu sorununuzu şöyle açıklayabiliriz hocam ancak 2 seçenek gözüküyor bizim telefonlardaki nimetimiz olan mobile yöneticiden format öncesi otomatik başlamasını yahut bildirimleri ve uyanmasını engellediğiniz herşey sıfırlanmış olabilir diğer seçenek ise telefonumuz da varolan asusun tabiri yerinde ise içine tıkıştırdığı uygulamaları devre dışı bırakmıştınız ve bunların ayarları sıfırlanıp tekrar gün yüzüne çıktılar , ama tekrar söylüyorum ram kullanımından dolayı telefona ram temizleyici , task killer vs tarzı uygulamalar yüklemeseniz sizin için ,telefonun kasmaması ve pil in olumsuz etkilenmemesi açısından , iyi olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kr.

Sonuna kadar haklısın. Yanlış bilgilendirme var.

Alıntıları Göster
    Bugün sonuç geldi ben haklı çıktım ayıplı malın muadili ile değiştirilmesini talep etmiştim. İtiraz süresi geçsin bakalım neler olucak..

• Bu gün kamera sorunundan dolayı Maltepe servisine gittim.Ancak kendileri Asus servisini bırakmışlar, Ümraniye Asus servisine yönlendirdiler, haberiniz olsun..
  • Arkadaşlar sorunu hortlatmis olacam ama , google play de güncellemeler çok geç yükleniyor , çözümünü hatırlayan varmı acaba

• Jerzynowka J kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bende de vardı. Şöyle çözdüm, otomatik başlangıç programından bütün uygulamaları aktif hale getirdim ve bütün uygulamarın biidirimlerini açtım. Bunları yaptıktan sonra hic takilmadan guncellemeleri yapiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jerzynowka

Arkadaşlar sorunu hortlatmis olacam ama , google play de güncellemeler çok geç yükleniyor , çözümünü hatırlayan varmı acaba
    Googleplay, play hizmetleri ve indirme yöneticisinin önbelleklerini sildikten sonra,
    "Ayarlar>Uygulamalar>Uygulama tercihlerini sıfırla" işleminden sonra düzelmesi lazım.
  • Arkadaşlar merhaba fotoğraf çekerken resimler boğuk çıkıyor videolarda ise sorun yok . neden olabilir sizce . yazılımsal olduğunu düşünüyorum .
  • Bende foto ve kamera her ikisi de sorunlu.Burada herkes sensör değişimi için servise gitti de senle ben kalmışık servise gitmeyen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunçmes

Bende foto ve kamera her ikisi de sorunlu.Burada herkes sensör değişimi için servise gitti de senle ben kalmışık servise gitmeyen..
    Haydaaa hic haberim olmadi walla garantimde bitti aywayi yedim . Senin garantin devam ediyormu ?

• Vatan dan 24 ay, daha var.ümraniye servis bana yakın..gidecek zorunlu oldu bu

• quote:

Bende foto ve kamera her ikisi de sorunlu.Burada herkes sensör değişimi için servise gitti de senle ben kalmışık servise gitmeyen..
    Bu bahsettiğınız sorunlar nedir. Bendede bu telefonfan var. Şuan için hiçbir sıkıntı yaşamadım. Yada sıkıntı var bana çatmadı

• Fotoğraf ve videoda sensör odaklama yapamıyor ve bulanık görüntü alıyorum.Belki güncellemelerden olabilir mi derken, herkesin bu sorunla servise gittiğini burdan öğrenmiş oldum.
  • asenler kullanıcısına yanıt
    Hocam tesekkur ettim , bu sorunu çözdü güncellemeler takir takir oluyor artik

• Arkadaşlar klavye temasini değiştirebilen varmı , ben değiştirmek istediğimde ağa bağlanmıyor diye bi saçmalık oluyor , varmidir çözümü bilen

• quote:

Fotoğraf ve videoda sensör odaklama yapamıyor ve bulanık görüntü alıyorum.Belki güncellemelerden olabilir mi derken, herkesin bu sorunla servise gittiğini burdan öğrenmiş oldum.
    Garantisi biten hic var mi bu konu ile servise giden ucret odeyen , ne kadar odediniz ? Cok can sıkıcı bir durum .

• 22 aylık cihaz birkaç kere düşürdüm ama ufak tefek çizik dışında hiçbir şey olmadı çok şükür.

Şarj adaptörü olarak

https://www.teknosa.com/philips-dlp230912-seyahat-sarj-basligi-5v21a-105w-universal-p-145057623

Bunu kullanıyorum.

Usb kablom da bozulmuştu. Bunu kullanıyorum sanırım 3 aydan fazla oldu şimdilik ilk günki gibi

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ttec-2dk12b-type-c-şarj-kablosu-1174076.html

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.