Şimdi Ara

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
45
Favori
218.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzun uğraşlar sonucu yaptım, teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conrade -- 31 Ocak 2018; 3:31:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • webster21 W kullanıcısına yanıt
    Ana ekrana basılı tutup pencere öğelerine girin orada bulacaksınız.

İndirilenler klasörünü bulabilen varmı? Ya kaldırmışlar veyahut ben bulamıyorum.

• blackrossa kullanıcısına yanıt
    kök>sdcard>Download olarak bende ayni dizinde duruyor hocam.

• Android 8 e telefonumu güncelledim.telefonum 64 gb çift hatlı olan model ve her iki hattı da kullanıyorum.Bir kaç sorum olacak

1-Ayarlar-->Advanced--> Twin Apps ile bir uygulamada iki tane hesap varsa ikisi aynı anda açılabiliyor.Ben çift hatlı kullanıyorum ve her iki hattıma da whatsapp kurmak istiyorum.Ancak Twin apps den ikinci hattıma whatsapp ı tanıtmama rağmen kişi listemdekiler eklenmedi,kişler bomboş geliyor,ne yapmam gerek bilen var mı? (Şu anda ikinci whatsapp olayını Parallel Space uygulaması ile hallediyorum ama bunu Twin apps den yapmak istiyorum)

2-Zen UI çevirici kullanıyorum,bunun dark theme olarak kullanmak istiyorum ama beyaz geliyor

3-Android 8 e güncelledim ama yeni güncellemelerin kontrolünü nereden yapacağız?Ayarlar-->Sistem-->Hakkında kısmına baktım ama bulamadım
  • ts2000 kullanıcısına yanıt
    Deneyeceğim, ancak adaptörü incelemek için telefonu da istiyorlarsa onunla uğraşamam demek istedim
  • emreaplk kullanıcısına yanıt
    Ben kameranın çekiminden memnunum ancak bazen, özellikle bir anda telefonu cebinizden çıkarıp bir şeyin fotografını çekeyim dediğinizde kamera aynı hızda odaklanmıyor. Aslında ekrana dokunduğunuz anda odaklanıyor ama aceleyle onu yapmıyorsunuz ve o anı kaçırmış oluyorsunuz. Bunu her zaman değil, bazen yapıyor.

Onun haricinde selfie'nin "beautification" modunda açılmasından nefret ediyorum çünkü o modda çekilen resimler bir şeye benzemiyor. Her seferinde onu auto'ya çevirmek durumunda kalıyorum.
  • Android 8 güncellemesinde en çok hoşuma giden ve beklediğim değişiklik bildirim sekmesi oldu. 8 sürümü ile daha güzel olmuş eskisine göre. Önceki aşırı yapmacık gelyordu bana.

Ekleme: Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama, 8 güncellemesinde yeni canlı duvar kağıtları eklenmiş. İlk baktığımda çok kalitesiz geldi hatta "Bu ne? Ne kalitesiz duvar kağıdı eklemişler." dedim. Baktığınızda göreceksiniz mavi ve 4 şeklinde olan. Biraz kurcaladığımda daha doğrusu telefonu sağ sol yaptığımda, ekran kararıp açılıyordu. Sanırım telefonun üstündeki ışık sensörüne göre hareket ediyor duvar kağıdı. Hoşuma gitti yalnız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nocilisss -- 31 Ocak 2018; 10:16:34 >

• eatag E kullanıcısına yanıt
    Ön kamerayı açtığınız da modlara girerek istediğiniz moda basılı tutup başa taşırsanız kamera artık o mod ile açılacaktır

• Son guncelleme ile sarj problemi yasiyordum oreo ile duzeldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rdlsln kullanıcısına yanıt
    Benim de buraya yazdiktan sonra aklima geldi düzelttim. Teşekkür ederim

• eatag E kullanıcısına yanıt
    Güzelleştirme gerçekten bütün ayarları sıfır yaptığınızda bile fotoğrafı değişik yapıyor. Kamera ayarlarından istediğiniz moda basili tutup başa getirerek o mod ile başlamasını sağlayabilirsiniz. Ben genelde otomatik ve hdr modunu kullanılıyorum.

Kameradan bende memnunum sadece akşam video çekimlerinde fps düşmesi şeklinde takılmalar olmasını duzeltsinler istiyorum. Kalite den performansa çekince gayet akıcı oluyor. 1080 60 fps de zaten otomatik performansa alıyor kendisi. Gündüz ve gece çekimleri 60 fps in güzel özellikle ois ve eis orda daha iyi hissediliyor ve göze daha hoş gelen video ortaya çıkıyor.

• Arada bir şöyle bir uyarı beliriyor. Hangi uygulama buna neden oluyor bilen var mı?

• etkinus kullanıcısına yanıt
    Hocam kılıf kullanıyor musunuz acaba? Tam kılıf camının olduğu yerde gözüküyor bildirim. Arayan bilgisini göstermesi amacıyla oluyor olabilir sanki. 🤔

• Son guncellemeden sonra konum kapali olmasina ragmen bildirim ekranindan konum simgesi gitmiyor.bu sorunu yasayan varmi?

• yok hocam hiç kullanmadım. doğru aslında, ona benziyor.
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman, ayarlardan kılıf seçeneklerinden kılıfı devre dışı bırakmayı deneyin.

• kodi yükleyebilen oldumu acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme dosyasını yeniden yüklemek için ya sd kart kullanıyor olmanız gerekiyor ya da adb fast boottan hallediyorsunuz , adb fast boot bilgisayar aracılığı ile oluyor cmd ekranı gibi bir ekranla driver falan kurmamız gerek çok emniyetli görünmedi gözüme o yüzden yeni güncellemeleri beklemeye karar verdim arkadaşlar diğer saat uygulamaları sorunsuz çalışıyor asus saati devre dışı bıraktım şuan ufak tefek şeyler hariç sorunsuz bir oreo kullanıyorum

• Yararlı bilgiler bölümünde yazdım mı hatırlamıyorum ama bilmeyen arkadaşlar için youtube u arka planda çalması için şu yöntemi kullanabilirsiniz

Google chrome dan youtube a girip Masa üstü sitesi isteyi işaretleyin , ardından videonuzu açarak programı kapatmadan ana menü tuşuyla çıkarak bildirim çubuğundaki bildirimden play e basınız

Ekranı kapattığınızda da çalmaya devam edecektir

Güncelleme ile hoparlör çıkış sesi iyileşmiş gibi geldi bana hem kalite hem biraz yükseklik açısından sadece bana mı böyle hissettirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: eatag

Ben kameranın çekiminden memnunum ancak bazen, özellikle bir anda telefonu cebinizden çıkarıp bir şeyin fotografını çekeyim dediğinizde kamera aynı hızda odaklanmıyor. Aslında ekrana dokunduğunuz anda odaklanıyor ama aceleyle onu yapmıyorsunuz ve o anı kaçırmış oluyorsunuz. Bunu her zaman değil, bazen yapıyor.

Onun haricinde selfie'nin "beautification" modunda açılmasından nefret ediyorum çünkü o modda çekilen resimler bir şeye benzemiyor. Her seferinde onu auto'ya çevirmek durumunda kalıyorum.

Hocam modlara girip istediğiniz moda basılı tuturak başa taşıdığınızda kamera o mod ile başlar.

Ancak güzellik modundaki güzelleştirme değerlerini sıfırlarsanız otomatik mod gibi çeker.

Güzellik modunun güzel tarafı; pembe deklanşörü yukarı çekince zaman ayarlayıcı devreye giriyor.

Bu nedenle ben hep güzellik ayarlarını sıfırlayıp kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.