Yüzbaşı
29 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar, Çin'den gelen ayakkabılar zehirli, kanserojen diye haberler çıkıyor ya formada/taytta/eldivende de öyle bir şey var mıdır?
Arkadaşlar, Piyanist için Vikipedi'de Fransa-Almanya-Polonya ortak yapımıdır, yazıyor. Onu bir kenara bırakıp Władysław Szpilman'ın bir Polonyalı olduğunu düşünürsek film neden İngilizce çekilmiş? 1940-1945 arasında Polonya'da, Nazi kontrolündeki Polonyo'da, İngilizce mi konuşuluyordu?
Bu arpej nasıl çalınıyor? Parmak düzeni nasıl olmalı?
(Şebnem Ferah-Artık Kısa Cümleler Kuruyorum)
Arkadaşlar, yeni yeni akustik gitar çalmaya başladım, hem onun kayıdı için hem de biraz vokal için kullanmaya mikrofon arıyorum ama mikrofonlar hakkkında pek bir şey bilmiyorum. Mikrofonlar arasında ne farklar vardır, mikrofon alırken neye dikkat etmek gerekir?
Melih Gökçek tweetlerine devam ediiyor.
Arkadaşlar, gitar ile bağlama arasında nasıl bir ilişki var? Bazıları gitar daha kolay diyor, bazıları bağlama. Birini çalabilenin diğerini ya da başka bir telli çalgıyı çalabilmesi kolay mıdır?
Elektro gitardaki humbucker ve single arasındaki farkı biliyorum, ama sayısının ve sırasının yaptığı etki nedir?
Arkadaşlar, klasik gitar, akustik gitar ve /veya bağlama ile vapurda çalınabilecek şarkılar neler? Siz söyleyin, hem şuraya güzel bir liste yapalım hem de vapurda/metro istasyonlarında çalalım.
2014 YABANCI DİL BİLGİSİ SEVİYE TESPİT SINAVI (İLKBAHAR DÖNEMİ) - BAŞVURU

Sınav ücretini bankaya yatırmak, başvuru merkezinden yeniden şifre edinmek vb. işlemler, YDS’ye başvuru için yeterli değildir. YDS’ye başvuru işleminizi kılavuzda belirtildiği şekilde tamamlayarak 2014-YDS İLKBAHAR aday başvuru kayıt bilgilerinizin dökümünü edininiz ve sınavın diğer aşamalarında gerekebileceğinden özenle saklayınız. YDS’ye başvuru işleminizi tamamladıktan sonra başvuru bilgilerinizi, ÖSYM’ninhttps://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden başvuru süresi içinde mutlaka kontrol ediniz.

-AİS üzerinde en az bir eğitim bilgisi (ilkokul,ortaokul,ilöğretim,ortaöğretim(lise),ön lisans veya lisans eğitim türlerinden en az bir tanesi) ve geçerli fotoğrafı bulunan adaylar başvurularını Aday İşlemleri Sistemi (AİS) üzerinden yapabilirler.

-AİS üzerinde geçerli bir eğitim bilgisi mevcut olmayan adaylar başvurularını, yanlarına doldurulmuş Aday Başvuru Formu ve başvuruda kullanacakları eğitim bilgisini teyid eden onaylı belgelerini de alarak (varsa engel bilgi formu ve belgeriyle), 2014 YDS İlkbahar Başvuru Merkezi listesinde bulunan Üniversite Rektörlükleri ve ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinden yapabilirler. Eğitim bilgilerini gösteren herhangi onaylı bir belgesi olmayan adayların başvuruları alınmayacaktır.

-Eğitim Bilgisi değişiklikleri yalnızca ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinden yapılabileceği için, başvuru esnasında eğitim bilgiside değişiklik yapmak isteyen adayların bu bilgiyi teyid eden belgelerle ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinden başvuru yapmaları gerekmetedir.
Başlangıç Tarihi :03.02.2014 0:01
Bitiş Tarihi :12.02.2014 23:59
Sınav Ücreti:50 TL
Başvuru Yerleri:ÖSYM Sınav Koordinatörlükleri, Üniversiteler Rektörlükleri, Aday İşlemleri Sistemi (AİS)
Ödeme Yerleri:Akbank, Denizbank, T. Halk Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türk Ekonomi Bankası, T.C. Ziraat Bankasının tüm şubeleri, PTT İş Yerleri, İnternet bankacılığı ve Kartlı Ödeme Sistemi (https://odeme.osym.gov.tr/)
Hakkında
Hakkımda:

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 602
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 29.531 (Bu ay: 360)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.