Şimdi Ara

Asus ZenFone 3 Max kameralara yakalandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ASUS dan ne Telefon ne OEM Bilgisayar parçası ne de notebook alınmaz. Ürünleri çok kalitesiz. Mutlaka servise götürmek zorunda kalıyor ve hizmet alamıyorsunuz. REZİLLİK..

• Deluxe modeli daha alınası duruyor aıkcası

• 3 olan sd820 ile geliyor 3 deluxe demiş sd650 ne biçim isimlendirme asus.

• quote:

Orijinalden alıntı: bypangea

Adamın biri tecrübeyle sabit diyor neymiş kötüymüş. O tecrübe diyen arkadaşa soruyorum bende yıllardır asus Notebook kullanıyorum en sağlam cihazları bu markada gördüm. Bir yıla aşkındır zenfone 2 kullanıyorum bir kere bile takıldığını görmedim. Şimdi biz toplum olarak bir hatayı genele yaymada gerçekten çok iyiyiz. Adam bir sorun yaşamış tüm asus markalı cihazlar kötüdür diyor. Bende hiç sorun yaşamadım o halde tüm asus cihazlar iyidir mi diyeyim. Kendi kullanıcı tecrübelerini hepsi kötüdür diye çevirmekte nedir. Biraz objektif olun. O pahalı dediğiniz asus zenfone 2, samsung ta olunca 2 bin lira verince pahalı olmuyor.

Aynen öyle zaten bu yüzden hep kaybediyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZENFONE6 telefonum var 7 ay önce düştü hafif bir şekilde, ekran tuz buz oldu Telefonun 2/3 si parayı ekran için istediler mecburen değiştirdik yine düştü yine kırıldı. Cam yapıştırdılar onunla kullanmaya çalışıyorum ama başka bir telefon alınacak artık. Sakın ola evinize sokmayın ASUSU.

• ASUS asla. IPHONE batsa yine almam. Samsung alırım. LG alırım. Çakma telefonları veriyorlar.

• asus 5 para etmez bir marka.tablet bilgisayar aldım bir kez güncelleme gelmedi.donması falanda cabası

• bi teknoloji editörü alın bence de hangi telefonun hangi ülkeye ait olduğunu söylesin.tayvanlı asus çinli olmasın :))

• Allahtan Asus, LG, HTC gibi markalar ilk çıktıktan bir kaç ay sonra yarı fiyatına düsüyor da, Samsunga onca para vermeden elimize kaliteli bir telefon geçiyor. sacma sapan modellere 700-800 TL bir telefon alacagıma 1200 TLye Samsung S6 ayarında bir LG G4 32GB ya da 1000 TLye bir Asus Zenfone 2 32 GB almak daha mantıklı. Saolsunlar.

• kekolara gün doğdu 5.9 inch

• ASUS ZENFONE MAX 3 1000 Tl ye alınır mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.