Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
46
Favori
266.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus Türkiye çalışanlarının dünyadan haberi yok.

Yukarıdaki mesajda bahsettiğim hotspot sorunu için iki kere eposta yoluyla ve iki kerede telefonla görüşme yapmama rağmen bana çözüm üretemediler.

Karaya oturan gemimi yetkililerden yardım almadan kendi imkanlarımla yüzdürmeye çalışırken :) asusun şu yabancı destek sitesini buldum.

Oradakileri yaptığımda sorun çözüldü.

Şu an HOTSPOTU KULLANABİLİYORUM.

ASUSUN ısrarla belirttiği SERVİSE GİTMEYE GEREK KALMADI.

işte site.

https://www.asus.com/zentalk/thread-14484-1-1.html

vay asus Türkiye'nin haline vayyyyyy.

Şimdi ben bu durumu asus Türkiye'ye bildiricem. Hiç olmazsa bu sorunu yaşayan başka kullanıcılar uğraşmasın.

NE İLGİNÇ; Asus Türkiye benim sorunumu çözeceğine ben Asus Türkiye'nin sorununu çözüyorum.

Asusa kapak olsun.....

• quote:

Orijinalden alıntı: Dis3c

Asus Zenfone Max 3 (ZC553KL) için cam filmi alıp başarılı bir şekilde uygulayabilen varmı?
    İki kere alıp uyguladım kenardaki kavisten dolayı 1-2 saat sonra kenarları kalkıyor.

kavisli yapıdan dolayı cam tam oturmayacaktır. kalkması normal yani. tam ekran cam korumalar var, onlarda 25 30 tl arasında. kılıfla uyumsuzluk çıkarabilir. şuan camsız kullanıyorum. cam bulmak gerçekten zor bu telefona..
  • quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Hocam servisle gittim görüştüm bugün. Her zaman olan bir sorun değil de belli durumlarda olan bir sorun olduğu için telefonda sorun yok demişler. Ben de sorun çıkan sayfa örneğini açtım, gişedekilere gösterdim, masaüstüne de kısayolunu attım, “içerdeki tekniker buna tıklasın” dedim. Bu şekilde 2 kere telefonu teslim almadan geri gönderdim. 2.sinde sorunu gördüler. Asus ile yazışacaklarmış. Gelişme olursa haber veririm.

Standart ekran testinde sorun görünmüyor. Bu nedenle sorun olduğunu bildiğiniz bir sayfayı, pdf’yi, excel’i açıp bilale anlatır gibi anlatın. Masaüstüne kısayol atın.

hocam noldu hallaodumu bende gönderiyin
  • veilben kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 hafta kadar parça beklendi, dün tamir başlamış.henüz bitti görünmüyor.

İşin en zor kısmı, cihazda sorun olduğunu servise ikna etmek. Yazılım atılıp geri gönderilsin istemiyorsanız ki kimse istemez,

"http://www.bloomberght.com/doviz/dolar " gibi bazı sitelerde ghosttouch olduğunu mutlaka belirtin. Ben sözlü olarak belirttiğim halde gişedeki arkadaş içeriye sadece ghost touch sorunu belirttiği için, yazılım atılıp geri verilmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tyelk T kullanıcısına yanıt
    Sana teşekkür ederim, bugün hotspot lazım olunca ayni sorunu bende yaşadım. Sayende çözdüm.
  • Zenfone 3 kullanıyorum (ZE552KL) arada bildirim ekranı kendini gösteriyor ama bu ekran kirli olduğunda hava soğuk olduğunda falan oluyor.Kullanımıma engel olmadı hiç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben de araniza katıldım . Sorum su . Buna uygun güzel kılıf ve temperli cami nerden bulabiliriz ...

• quote:

Orijinalden alıntı: MeqaS xLR

Arkadaşlar ben de araniza katıldım . Sorum su . Buna uygun güzel kılıf ve temperli cami nerden bulabiliriz ...

Kilif olarak 15 liraya aldım bitane, tahminimce çinden gelen kılıflardan..

N11 den aldım bitane marka modelini yaziosun, istiyorsan kılıfa yazı yazıyorlar.. Dik olarak yatay olarak nasıl istersen..

Camsiz kullanıyorum şuan, ne yazık ki cam bulamadım doğru düzgün..

Zc553kl modeli için geçerli bu dediklerim..

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Temperli cam bulmak lazım bu alete ya

• quote:

Hocam 1 hafta kadar parça beklendi, dün tamir başlamış.henüz bitti görünmüyor.

İşin en zor kısmı, cihazda sorun olduğunu servise ikna etmek. Yazılım atılıp geri gönderilsin istemiyorsanız ki kimse istemez,

"http://www.bloomberght.com/doviz/dolar " gibi bazı sitelerde ghosttouch olduğunu mutlaka belirtin. Ben sözlü olarak belirttiğim halde gişedeki arkadaş içeriye sadece ghost touch sorunu belirttiği için, yazılım atılıp geri verilmişti.

tam anlamdım hemeşerim ben kargoynan yolluycan

• Ekran değişimi yapıldı. Sorun aynen devam ediyor.

• Zf 3 0125 güncelleme geldi telefon fena hızlandı artı wıfı çekimi harika olmuş

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Bana henüz gelmedi.

• MeqaS xLR kullanıcısına yanıt
    Telin arkasında model yazar kaç yazıyor .

Asus_Z012S

• MeqaS xLR kullanıcısına yanıt
    modelden modele fark edıyor sanırım.
    Olabilir hocam

• O değilde şunu keşfettim.

Son uygulama tuşuna hızlıca iki kez basarsak son kullandığımız uygulamaya geçis yapıyoruz. Baya güzel

• hemşerilşerim bir yardım idivern telefon kendi kendine bir yerlere giriyo başımıızz ı beleaya sokacak
  • quote:

Ekran değişimi yapıldı. Sorun aynen devam ediyor.

Nur topu gibi kronik problemimiz oldu.
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.