Şimdi Ara

Asus ZenFone 2'yi test ettik: İşte performans değerlendirmesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
6
Favori
5.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MX4 çok daha şık ve daha ucuz 1200 lira fiyatını baz aldığımızda. Performans olarak aynılar. Belki MX4 daha iyi bile olabilir.
  • bizimkiler onumuzdeki 1 ayin videosunu cekmisler yavas yavas yayinliyorlar

• Her ne kadar ben asusumdan memnun olsamda bu fiyata bu telefon tutmaz. Asusun yapacağı bişeyde yok yani telefon yine çok ucuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus bu sefer iyi bir telefon yapmış. Ekran büyüklüğü de makul ama şu alttaki metal çerçeveyi ve arka kapağı beğenmedim. Kamerası da pek iyi gibi durmuyor. neyse gelsin bekliyoruz erdi abinin dediği gibi Mak. 1100TL gibi bir fiyat biçilebilir 4 gb modeline aksi takdirde kendi kaybedecektir.

• bullx kullanıcısına yanıt
    yok artık. telefon kapalı dursa 9 gün gitmez, gitmemeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Asus bu sefer iyi bir telefon yapmış. Ekran büyüklüğü de makul ama şu alttaki metal çerçeveyi ve arka kapağı beğenmedim. Kamerası da pek iyi gibi durmuyor. neyse gelsin bekliyoruz erdi abinin dediği gibi Mak. 1100TL gibi bir fiyat biçilebilir 4 gb modeline aksi takdirde kendi kaybedecektir.

Kamera isteyenler için zenfone zoom var
  • Yıl olmuş 2015 hala arka aydınlatması olmayan kullanmadığın zaman kaybolmayan sürekli görününen paint ile çizilmiş kapasitif tuşlar var. Bence çok kötü görünüyor bu yüzden zenfone serisini almıyorum.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Hocam aşağıdaki videolar Fotoğraf kalitesi konusunda az da olsa fikir veriyor ama tabi gelince göreceğiz tam olarak

İlk videoda 2:48 den sonra Özellikle 3:57 den sonrayı mutlaka izleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: waltran

umarım 1200 lira olur(!) düşük fiyat anlayışınıza hayranım. 200 dolarlık telefon yahu bu, dolar ne zaman 6 lira oldu ? gpu tarafında hayal kırıklığı birde fiyat şişirirlerse hiç bir şey beklemesinler. maks. 800.
    zaten tr ye gene kötü versiyonu gelir

+1

Telefon fiyatlarının bu kadar yükselmesinin müsebbiblerinden biri de DH gibi sitelerdir. Daha telefon piyasaya çıkmadan yapılan haberlerle tüketiciler yüksek fiyatlara alıştırılmaya çalışıyor. Ülkemizde 3000 liranın üzerine çıkan telefon fiyatlarını ne kurla ne de vergilerle açıklayamayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtsbora -- 9 Mart 2015; 13:51:53 >
  • Bu videoda anladık ki, bu telefon da yalan oldu. Vay anasını diyecekken hay ananı diyeceğiz. Yararımıza bir ürün beklemeyin arkadaşlar, ne gelirse bizi düdüklemek için. şu an en albenisi olan telefon piranha iq+. girin bakın bench ten 33k alıyor. bu telefon gelecek 1100 liraya hadi diyelim 1000 lira. 1000 lira altını da unutun bu arada. değmez.

• intel işlemcili zenfone 5 te online oynadıgım oyunda sorunlar yaşadıgımdan intel platformuna sıcak bakmıyorum her oyunu sorunsuz oynarken iron force la sorun yaşaması ilginç oyun yapımcısına defalarca mesaj attık sonuç dogur dürüst bir iyileşme olmadı

• 900tl ye şahane olur, 1000tl ye güzel olur 1100 liraya artık normal denebilir. Muizi mx4 1000tl ve 48k gibi sonuçlar alıyor gerçekten şahane cihazlar güzel fiyata...

• Daha kur ve vergi hesabı yapamayan adamlar birde entel dantel tavırlarla girip, tüm teknoloji Haber sitelerine boş boş yorum yapıyorlar.

Dolar neredeyse 2.70, 4gb lı modelin yurtdışı fiyatı 299 dolar, ilkokul mezunu bir çocuk yurtdışından getirsen bile vergisiyle birlikte 1000 lirayı aşacağını hesaplayabilir. Vay efendim asus kendi kaybedermiş, o fiyatla satmazmış, yahu hala anlayamadınız sorun bizim ülkede ne asusda ne de başka bir markada, gidin bi dört işlem öğrenin nerden mezun oldunuz siz

• 5.5" aşkı ne bu firmaların.
    5" yap 999 de fiyatına kopsun gitsin
    dolar kuru diyor herkes.
    Dolar kuru yükseldi diye fiyatları yükseltelim diyen çok.
    Mesele dolar kuruna rağmen uygun fiyattan girebilmek.
    650+vergi+kar derken 1200 den gelir bu telefon.
    biz de gider delta garantili g3 alırız nasip.

• Fiyatını görmeden birşey demeyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meizu MX4'den yüksek olmaması gerekir fiyatın.(2 GB ramlisi). Ama 4 gb ramlisi için aynı şeyi diyemem bakalım görücez.

• Zenfone 2 4 ram gb lik versiyonun rakibi bence Meizu mx4 Pro dur.(Türkiye şartlarında )

• en fazla 888 liraya satılır.

1200 liralara başka süper telefonlar var aga.

asus un tek espirisi ucuz olması.rekabet edemez 900 lira üstü fiyatlarla
  • inceleme deyince asus örnek göndermişs andım :(

• Aga o çerçeveler nedir öyle şu dandik lumia modelleri gibi :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.