Şimdi Ara

Asus Zenfone 2 Laser marshmallovdan lolipopa nasıl düşürürüm ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sorundan bir tek ben mi muzdaribim yahu ? 16gb telefon dahili hafızasında 140 mb boş yer var kartta 10 gb boş yer var,lolipoptayken ne güzel sd karta taşı seçeneği vardı güzel güzel taşıyorduk.Geçtiğime bin pişmanım.

Ayriyetten,telefonun dahili hafızası olduğu için tabiri yerindeyse kamerası tost makinesi gibi çalışıyor ve yavaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-530502C9F -- 27 Eylül 2017; 21:31:12 >

• Up,ingilizce çok kaynak var ama kafam karıştı.
  • Hocam ana konuda sürüm düşürmenin yolunu anlatan ayrıntılı bir mesaj vardı biraz gerilerde bakarsanız bulursunuz.Size bir şey sormak istiyorum uygulamaları hafıza kartına taşıyınca yavaşlamıyormuydu telefonunuz?Dahili hafıza harici hafızadan her açıdan fazla fazla hızlı sonuçta class 10 bir hafıza kartına sahip olsak dahi ve bu yüzden uygulamaları hafıza kartına taşırsam yavaşlar diye düşündüğümden dolayı taşımıyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanDar05 -- 3 Ekim 2017; 13:26:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız Yolcu

Hocam ana konuda sürüm düşürmenin yolunu anlatan ayrıntılı bir mesaj vardı biraz gerilerde bakarsanız bulursunuz.Size bir şey sormak istiyorum uygulamaları hafıza kartına taşıyınca yavaşlamıyormuydu telefonunuz?Dahili hafıza harici hafızadan her açıdan fazla fazla hızlı sonuçta class 10 bir hafıza kartına sahip olsak dahi ve bu yüzden uygulamaları hafıza kartına taşırsam yavaşlar diye düşündüğümden dolayı taşımıyorum ben.

Hocam aslında telefonun menülerinde vs bir yavaşlık yok veya internet hızında.Sebebini bilmemekle beraber dahili hafıza dolu olduğu durumlarda kameranın daha yavaş açılıp bulanık resimler çektiğini farkettim.Denklaşöre basınca yavaş çekmeside ondan.Eskiden lolipoptayken herşeyi sd karta atıyordum ve çok rahat bir şekilde kamerayı kullanabiliyordum.

• Up yok mu çözümü kafayı yemek üzereyim,64 gb class 10 sd kart var ama uygulama yükleyemiyorum..... Dahili hafıza doldu benim suçum ne
  • eğer 5,5 inch se kolay ana konuya yazmıştım 5 inchde de olabilir herhalde bilemiyorum
    quote:

Arkadaşlar sürüm düşürmek isteyenler kolaylikla recovery menuden update from sdcart diyerek lollipop yukleyebilirsiniz ancak her surum yuklenmiyor sadece 1.12.40.349 nolu surum sorunsuz yukleniyor http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/ZenFone/ZE550KL/UL-Z00L-WW-1.12.40.349-user.zip?_ga=1.48020583.1104983618.1474838085 burdan indirip sd karta atin ve yukleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dndd -- 11 Kasım 2017; 17:7:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dndd

eğer 5,5 inch se kolay ana konuya yazmıştım 5 inchde de olabilir herhalde bilemiyorum
    quote:

Arkadaşlar sürüm düşürmek isteyenler kolaylikla recovery menuden update from sdcart diyerek lollipop yukleyebilirsiniz ancak her surum yuklenmiyor sadece 1.12.40.349 nolu surum sorunsuz yukleniyor http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/ZenFone/ZE550KL/UL-Z00L-WW-1.12.40.349-user.zip?_ga=1.48020583.1104983618.1474838085 burdan indirip sd karta atin ve yukleyin

Bendeki 5 inch hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.