Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.266
Cevap
59
Favori
229.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vatan dan ala bilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asusun yeni modeli yakında 5000 mh pil gücüyle satışa sunuluyor. özellik olarak lasere benziyen ürün fiyat olarakta laser sefiyesinde olması bekleniyor.

http://shiftdelete.net/asus-zenfone-max-zc550kl-ozellikleri-66470
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

quote:

Orijinalden alıntı: millercoholic

quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

Muzik sesleri felan nasil cikiyor hocam zenfone 5 ve 6 da az çıkıyor du laser de nasil ses

Hocam zen 5-6 kullanmadigimdan bilemiyorum,ama çift hoparlördüler kadar yüksek çıkmıyor ama rahatsız edecek kadar da az çıkmıyor.Daha önce kullandığım experia v,arc s yada c4 seviyesinde diyebilirim...

Peki hocam sagolasin gm g4 alana kadar bunu almak daha mantikli sanirim

Hocam yanlış anlaşılma olmasın,ben sadece yeni telefon almak için araştırma yapan yada soran arkadaşlara yardımcı olmak için objektif olmaya çalışarak cevap vermeye çalışıyorum.Benim için doğru olan android one değil laser 5' modeliydi.Sebeplerim okuduğum kadarıyla ekran dokunmatik,ölü pixel ve yazılımsal sorunları olduğuydu.Mağazada ikisini yanyana alıp incelediğimde ise bariz olarak general mobile da kalite düşüklüğü hissi verdiği için tercihimi asusdan yana kullandım,bir diğer sevmediğim husus ise telefonun sanal tuşlar için ayrılankısmın ekranda çok geniş yer tuttuğuydu,mesela kamera uygulamasını açtığınızda nerdeyse ekranın 1/4'ü sanal deklanşöre ayrılmıştı.(not:iki telefonun kamera kalitesini yan yana ekranlardan bakarak değerlendiremezsiniz hatırlatmak isterim). Bence sizde ikisini yan yana elinize alarak inceleyin,sizin için hangisi mantıklıysa siz kendiniz karar vereceksiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: worser42

asusun yeni modeli yakında 5000 mh pil gücüyle satışa sunuluyor. özellik olarak lasere benziyen ürün fiyat olarakta laser sefiyesinde olması bekleniyor.

http://shiftdelete.net/asus-zenfone-max-zc550kl-ozellikleri-66470

zenfone max, 202 gram , kol kası için ideal

• Arkadaşlar sizce 5' mi 5.5' mi sadece ekran boyutu ve batarya dısında fark yok demi ? Yani ekranlari falan aynı mazeme değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetanil46

Arkadaşlar sizce 5' mi 5.5' mi sadece ekran boyutu ve batarya dısında fark yok demi ? Yani ekranlari falan aynı mazeme değil mi ?

Boyut, pil ve fiyat dışında fark yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gençler facebook ve twitterda emoji kullanamıyorum, nasıl yapılır bu?
  • Klavye açıkken sağ üstteki 3noktaya tıklayın orada klavye ayarlarından yapabilirsiniz

• ben klavye olarak swift key kullanıyorum, bence en iyi klavye uygulaması androidin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1kom

arkadaşlar bu telefonu almaya karar verdim . Ama ankaradayım . Turkcelle sorum yok , avea yok , vodafone yok dediler

Nerede bulabilirim ?

Asus e-shop'tan alabilirsiniz.

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Daha bu cuma dan itibaren kullaniyorum ve inanılmaz mrmnun kaldım bir daha olsa yine laser alırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flawsız

Daha bu cuma dan itibaren kullaniyorum ve inanılmaz mrmnun kaldım bir daha olsa yine laser alırım

hangi yonlerine memnun kaldiniz hocam oyun performansi muzik kalitesi video felan nasil hepsimi iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Equexks

Arkadaşlar bu bizim telde nfc var mi yoksa kapağındaki siyah bant gibi sey nedir

Nfc yok. O kapağın içindeki siyah bant çekim gücünü artıran antene yardımcı . Zentenna diye geçiyor.

• konu takip.
    zenfone 5 kullanıyorum.
    malumunuz sorunları var.
    asus kan kaybediyor satışları sürekli düşüyor.
    eshop da 550KL modeli 799TL ye düşmüş.
    daha çok kan kaybeder.
    çünkü servis berbat.
    insanlar asusa çok güveniyordu ama servisle yaşanan sorunlar internet ortamında yayıldıkça yayıldı.
    insanlar haberdar oldukça da asus dan kaçar oldu.
    bu cihazı takip edicem.
    asus zenfone 5 leri toplayıp değişim kampanyası başlatırsa bi 100 lira fark verip bu cihazı alabilirim.

• hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    asusun servid anlayışı okadarmı kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: remeoo

asusun servid anlayışı okadarmı kötü

internette biraz araştırın görürsünüz.
    bizim konuda da var.
    facebook sayfasında da var.
    inşallah sizin başınıza gelmez ama.
    anlaştığı iki firma var biri teleservice biri sms infocom.
    ikiside birbirinden kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: lost0633

Hocam şöyle bir öneri yapayım denemediyseniz, simkarttaki numaraları micro sd karta yedekleseniz orada bir yedeğiniz olur sonra telefon hafızasına
    kopyalayıp simkarttan silerseniz sadece telefon hafızasında olur numaralar o zaman hem karışıklık olmaz hemde kişilere fotoğraf ekleyebilirsiniz.
    Çünkü simkartta numaralar durduğu sürece siz sadece tel hafızasındaki numaralar görünsün diye ayarlasanızda simdeki numaralar farklı yerlerde
    yine çıkar karşınıza.

halletim çok teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackmilk35 -- 7 Aralık 2015; 22:04:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dengizhan

Arkadaşlar bende bu telefonu alarak aranıza katıldım General mobile discovery ilk çıktığı günlerden beri kullanıyordum ama hafıza(4gb) yetersizliğinden dolayı yeni telefon arayışına girdim ilk olarak lenovo p 70 daha sonra asus zf2 laser bu üçü arasında gözlemlerimi yazmak istedim. Hız ve akıcılık bakımından p70 sonra asus sonra discovery(malum 1gb ram yetmiyor). Kamera kalitesinde dicovery ikisinede fark atıyor(8mp olamasına karşın) sonra asus ve sonra p70 bunlarda sözde 13mp (p70 şin kamerası benim için hayal kırıklığı oldu bu yüzden iade ettim). Isınma konusında asus başarılı sonra discovery sonra p70(p70 1,7 8 çeirdeğin verdiği performas karşılığında bariz şekilde ısınıyor rahtsız edecek düzeyde).Ses olarak hoparlör sesi bariz en iyi ve en yüksek dicovery sonra asus ve sonra p70, kulaklık performasına gelirsek bu konuda kaliteli ses discovery de ses yüksekliği bakımından asus, p 70 kötü bir kulaklıkla geliyor başka kulaklıklada denedim ama ses yüksekliği ve kalitesi vasat. Batarya sürelerine gelirsek çok fark göremedim p70 de 4000ma batarya olmasına karsın canavar gibi pil tüketen işlemcisi var discovery de 1800ma 4,7 inç ekran asus 2400ma 5 inç ekran ikisinin performansları hemen hemen aynı şimdilik denemelerim devam ediyor benim asusta beğenmediğim yönler ses yüksekliği ve kalitesi her ne kadar arkadaşlar audio wizard uygulamasından yükseltiliyor deselerde çok az bi fark oluyor buna karşın sesinde kalitesi düşüyor kamerayı şimdilik kabullendim sayılır gün ışığı altında kabul edilebilir fotoğraflar çekiyor ama kapalı ortamlarda özellikle ışık yetersizse vasatın üstünde(discover ye göre) bu arada hiç güncelleme yapmadım yapınca bakıcaz kamerada fark oluyormu, tasarım olarak g3 ile hemen hemen aynı boyutlarda olmasına ramen g3 5,5 bu 5 inç tasarım konusunda daha iyi olabilirdi altaki kapasitif tuşların ışıklı olmaması ve tusların altında telefonu boyunu artıran ek bir parça gibi duran yer en kötü tarafları; sonuç olarak fiyatına göre(700-750) alınabilecek bir telefon ama 2 sene önce aldığım discoveryye göre kamera ve ses bakımından geride olması beni şaşırtı diyebilirim baya uzun ve karışık oldu kusura bakmayın artık...

Hayal aleminde geziyorsunuz. Discovery gibi 2 senelik toplama telefonun kamerası nasıl bundan iyi olur. Kardeşim gm discovery kullanıyor ve hiç bir şeyinden memnun değil, en sonunda o da zenfone 2 laser siparişi verdi.

• arkadaşlar aranızda vk music video downloader kullanan var mı ? ben programı kurdum hata veriyor. eski telefonumda çalışıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: here_1967

quote:

Orijinalden alıntı: dengizhan

Arkadaşlar bende bu telefonu alarak aranıza katıldım General mobile discovery ilk çıktığı günlerden beri kullanıyordum ama hafıza(4gb) yetersizliğinden dolayı yeni telefon arayışına girdim ilk olarak lenovo p 70 daha sonra asus zf2 laser bu üçü arasında gözlemlerimi yazmak istedim. Hız ve akıcılık bakımından p70 sonra asus sonra discovery(malum 1gb ram yetmiyor). Kamera kalitesinde dicovery ikisinede fark atıyor(8mp olamasına karşın) sonra asus ve sonra p70 bunlarda sözde 13mp (p70 şin kamerası benim için hayal kırıklığı oldu bu yüzden iade ettim). Isınma konusında asus başarılı sonra discovery sonra p70(p70 1,7 8 çeirdeğin verdiği performas karşılığında bariz şekilde ısınıyor rahtsız edecek düzeyde).Ses olarak hoparlör sesi bariz en iyi ve en yüksek dicovery sonra asus ve sonra p70, kulaklık performasına gelirsek bu konuda kaliteli ses discovery de ses yüksekliği bakımından asus, p 70 kötü bir kulaklıkla geliyor başka kulaklıklada denedim ama ses yüksekliği ve kalitesi vasat. Batarya sürelerine gelirsek çok fark göremedim p70 de 4000ma batarya olmasına karsın canavar gibi pil tüketen işlemcisi var discovery de 1800ma 4,7 inç ekran asus 2400ma 5 inç ekran ikisinin performansları hemen hemen aynı şimdilik denemelerim devam ediyor benim asusta beğenmediğim yönler ses yüksekliği ve kalitesi her ne kadar arkadaşlar audio wizard uygulamasından yükseltiliyor deselerde çok az bi fark oluyor buna karşın sesinde kalitesi düşüyor kamerayı şimdilik kabullendim sayılır gün ışığı altında kabul edilebilir fotoğraflar çekiyor ama kapalı ortamlarda özellikle ışık yetersizse vasatın üstünde(discover ye göre) bu arada hiç güncelleme yapmadım yapınca bakıcaz kamerada fark oluyormu, tasarım olarak g3 ile hemen hemen aynı boyutlarda olmasına ramen g3 5,5 bu 5 inç tasarım konusunda daha iyi olabilirdi altaki kapasitif tuşların ışıklı olmaması ve tusların altında telefonu boyunu artıran ek bir parça gibi duran yer en kötü tarafları; sonuç olarak fiyatına göre(700-750) alınabilecek bir telefon ama 2 sene önce aldığım discoveryye göre kamera ve ses bakımından geride olması beni şaşırtı diyebilirim baya uzun ve karışık oldu kusura bakmayın artık...

Hayal aleminde geziyorsunuz. Discovery gibi 2 senelik toplama telefonun kamerası nasıl bundan iyi olur. Kardeşim gm discovery kullanıyor ve hiç bir şeyinden memnun değil, en sonunda o da zenfone 2 laser siparişi verdi.

Hocam cidden arkadaş söylediği için dikkatimi çekti.Vaktiniz olursa aynı sahneyi disco 2 ve laserla çekip yayınlayabilirseniz sevinirim...

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.