Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (606. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
137
Favori
460.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu telefonda bildirimleri neden göstermiyor anlamış değilim, bütün ayarlar açık ama yinede hiçbir bildirim gelmiyor.

Asus markası bilgisayarda iyi bir marka ama telefonda aynı şeyi söyleyemeyeceğim maalesef.

Not: Telefon zaten 3 kere servise gitti geldi.
  • Bende de benzer sorunlar var, hücresel ağ da bildirimler gelmiyor ama wifi de geliyor.

Hücresel ağ da, haritalar otomatik başlatmada açık olmasına rağmen konumumu güncellemiyor.

Telefon bazen kilitleniyor, mesela arama geldiği anda cevap vermeye çalışıyorum, veremiyorum, ekran tepki vermiyor...

Bunlar, servisten (ekran ve sim kart yuvası değişimi) geldikten sonra oldu.
  • Arkadaşlar konu ile alakasız olacak ama birşey sormak istiyorum, telefona youtube dan nasıl video indirebilirim, bir diziyi indirip sonradan internetsiz izleyebilirmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YaYa kullanıcısına yanıt
    Snap tube

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • telefona en son ne zaman güncelleme geldi hatırlayan var mı

not ; android 6,0 yüklü
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Hahaha güncelleme mi o da neymiş :) custom rom desteği bile kalktı :)
    Orijinal rom üzerine root yaptım,
    Magisk manager +xposed +gravity box+ YouTube adaway,
    Appopsx + adaway + SD Maid + nova Launcher + SwiftKey + t2s,
    Zenkernel,
    Birde dpi 320 yaptım. Phablet gibi kullanıyorum :)  ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆  ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆  ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆  ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnSaRD -- 28 Mart 2018; 12:47:33 >

• Marshmallow sürümünde sorun var mi stabil mi acaba bn hala lolipop kullaniyorum 6 ya gecmelimiyim batarya performansi falan nasil ilk ciktiginda 6 cok kötüydü o yüzden 5 e geri döndüm bi dahada yükseltmedim.

• trn142 T kullanıcısına yanıt
    Açıkçası iki üç aydır batarya performansım arttı :) neden arttı bende bilmiyorum :) son sürüm yüklü. Normalde akşam beste eve girince %10 altında olurdu. Şimdilerde %25 üstünde oluyor.

• Konu açtım cevap gelmedi belki buradan bir yardım eden çıkar.

Geçen hafta vatan bilgisayarda web'e özel indirime giren S-LINK IP-G11 10000mAh powerbank ürününü aldım fakat kullandığım telefon (ZENFONE 2 4/32) ile sıkıntı oluşturuyor

"usb şarjı desteklenmiyor

Yalnızca ürünle birlikte verilen şarj cihazını kullanın"

uyarısını veriyor ve şarj etmiyor fakat bildirim ledi yanıyor sanki şarj oluyor gibi ve o sırada kullandığımda şarj gidiyor yani dolum yapmıyor.

Sıkıntı neyden kaynaklanıyor olabilir ?
  • 1231243 kullanıcısına yanıt
    Sizin yine iyi, S-Link i kabul etmemiş.
    Ben ASUS Powerbank aldım, onu kabul etmedi, şarja takınca 8-9 saat kaldı şarjın tamamlanmasına yazıyor.

Yurt dışından getirttiğim kablo ile çözdüm sorunu, siz de telefonun şarj kablosunu S-Link Powerbank e takarak bi deneyin isterseniz.
  • Svelto kullanıcısına yanıt
    Kabloyu denedim fark etmiyor kablolar ama Yüzde 82ye kadar düzgün ettiğini fark ettim sonrasında kesiyor gücü bu benim telefonla alakalı başka telefonda da denedim sıkıntı yok :( xiaomi redmi 5 e geçmeyi düşünüyorum.

• Ayrıca benim gibi telefonunda donma, kendiliğinden kapanıp açılma gibi sorunlar yaşayanlar var ise, son olarak "ZenUI Başlatıcı" nın güncellemelerini kaldırdığımda, "şimdilik" donma yada kendiliğinden kapanıp açılma sorunu yaşamadım.

Bilginiz olsun
  • Telefon halen iyi aslında fakat x86 olmasından dolayı Şarjı (SOT) yeterli değil maalesef

FOXROM V30 + Magisk + Xposed + Nova Launcher ile halen gideri var.

Dpi 335 ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1231243 -- 11 Nisan 2018; 23:16:27 >

• Bir süre önce telefonumun camını kırmıştım ama dokunmatiğinde sorun yoktu, son zamanlarda dokunmatikte ekranın bazı yerleri dokunmamaya başladık ( sağ taraf bir cm ve üste yakın yer 1cm civarı) bunun bir çözümü var mı ? Bilen var mı arkadaşlar

• biriyle konuşurken telefonun sesi karşı tarafa kötü gidiyor. mikrofonun ve şarj soketinin olduğu kartı değiştirdim ama hala sesim karşıya kötü gidiyor. acaba sim kart okuyucu filmimi değiştirmem gerekiyor. çünkü bir ucu şarj soketinin olduğu yere diğer ucu anakarta takılı.
  • up
  • Telfonumda google uygulamalarını açınca donuyor.Haritayı hiç kullanamıyorum.Konumumu da bulamıyor.Whatsaptan gönderilen konumu hiç açamıyorum ve whatsapta donuyor. Oğlum güncelledi 6.01 ama hala sorun devam ediyor. BU konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnSaRD

Hahaha güncelleme mi o da neymiş :) custom rom desteği bile kalktı :)
    Orijinal rom üzerine root yaptım,
    Magisk manager +xposed +gravity box+ YouTube adaway,
    Appopsx + adaway + SD Maid + nova Launcher + SwiftKey + t2s,
    Zenkernel,
    Birde dpi 320 yaptım. Phablet gibi kullanıyorum :)
    İnşallah kurtuluyorum zf2'den bezdim artık. Telefonu kobay olarak kullanıcam şu uygulamaları not alayım hocam eyvallah

• Merhabalar, çöpfone 2 min garantisi haziran 15 de bitiyor bitmeden önce son kez garantiye göndermeyi düşünüyorum. Aslında 6 ay içinde 5 kez gönderdiğimden iade değişim alabilirdim ama fatura kayıptı.. Neyse
    Eğer değişim çıkar ise faturamın kayıp olması bir sıkıntı çıkarır mı
    Ve kulaklık kablo gibi aksesuarlar garanti kapsamında mıdır
  • 
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.