Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (571. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
137
Favori
460.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnternetten asus e-Posta apk yaz indir kur ben o şekilde kurdum is eposta için kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • and1peace kullanıcısına yanıt
    şarj kablosunu telefona taktiktan sonra mi prize takiyorsunuz? bu işlem risklidir. adaptör kendi gerilim frekansını yakalayana kadar bir iki saniye süre geçer. bu süre zarfında doğru gitmeyen birşeyler olursa telefonu yakarsiniz. muhtemelen sizin sorununuz böyle meydana gelmiş. genelde adaptörü önce prize takın sonra telefonunuza baglayın. bu her cihaz için geçerlidir.

• Asus telefon almam artık sorunsuz cihaz 1 yıla yaklaşırken sorunlar vermeye başladı

Kendi kendine ekrana basma
    Soğukta ekran gitmesi
    Cok çabuk sarj bitmesi gibi etkenler

Garantiye yollayamıyorum öğrenciyim başka telefonum yok bir şekilde idare ediyorum bundan 2 3 ay önce herkese tavsiye ettigim telefonu şimdi kimseye etmiyorum eğer alacak olan varsa hala ALMASIN.

• Zenfone 6 25 ay sonra şarjda iken kapandı bir daha açılmadı. Garanti bitti. 1 ay sonra kapandı telefoncu ya götürdüm ana kart gitmiş dedi. Cihaz hic açılmıyor . Zenfone 2 aldım bu nekadar dayanacak bakalım.

• Arkadaslar Telefonu 5 aydır kullanıyorum telefon hakkinda bilgi almak isteyen arkadaslar olursa yardimci olabilirim.

• Merhaba ben asus zenfone 2 32Gb versiyonunu kullanıyorum çektiğim fotoğrafları kaydetmiyor böyle bir sorun yaşayan var mı?
  • Arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz. Yanlışlıkla 1.83 ghz lik modeli almışım. 2.3ghz ile ne kadarlık bir performans farkı olur? Antutudan 53000 puan aldı bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemrut17

quote:

Orijinalden alıntı: Robot Doktoru

"Android 6.0 ile uygulamalar sd karta taşınamadığı için 16 gb yetersiz kalabilir. " dediğin konuda sıkıntı yok;

NEDEN
    ve

NASIL

Yaptım harika oldu.
    Teşekkürler.

Yavaşlama oldu mu telefonda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Son Marshmallow 184 sürümünde bir şey farkettim. Normalde parlaklığı en düşükte kullanırım. Bi kere otomatiğe almam gerekti ve sonra yine otomatik parlaklığı kapadım. Ama telefon ışığı otomatik parlaklık modunda çalışmaya devam ediyor. Bu sorunla karşılaşan oldu mu?

Sorun devam ediyor.
  • Arkdaşlar 6.0 yükleyince cihaz sıfırlanıyormuydu , yoksa yüklediğimiz tüm programlar duruyormu ?

Bir soru daha 6.0 da otomatik görüşme kaydı yapma devam ediyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible_jn

quote:

Orijinalden alıntı: Nemrut17

quote:

Orijinalden alıntı: Robot Doktoru

"Android 6.0 ile uygulamalar sd karta taşınamadığı için 16 gb yetersiz kalabilir. " dediğin konuda sıkıntı yok;

NEDEN
    ve

NASIL

Yaptım harika oldu.
    Teşekkürler.

Yavaşlama oldu mu telefonda?

Hayır.
    32 gb Class 10 ultra 80 mb sandisk aldım.
    70 TL.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Android 6'da tüm uygulamaların önbelleğini(cache) silme seçeneği yok mu?
  • Thema kullanıcısına yanıt
    6.0 da olmayan bazı uygulamalar hariç tüm uygulamalar cihazda duruyor fakat fabrika ayarlarına döndürmenin daha iyi olacağını düşünüyorum. Ayarlarda otomatik görüşme kaydı mevcut.
  • hasobilo H kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: inferior

şarj kablosunu telefona taktiktan sonra mi prize takiyorsunuz? bu işlem risklidir. adaptör kendi gerilim frekansını yakalayana kadar bir iki saniye süre geçer. bu süre zarfında doğru gitmeyen birşeyler olursa telefonu yakarsiniz. muhtemelen sizin sorununuz böyle meydana gelmiş. genelde adaptörü önce prize takın sonra telefonunuza baglayın. bu her cihaz için geçerlidir.

Yanlış hatırlamıyorsam asus zenfone 2'nin kullanma kılavuzunda, önce şarj kablosunu telefona takıp sonra prize takın şeklinde yazıyordu.
  • Merhaba arkadaşlar telefon arayışı içerisindeyim. Bu modelin herhangi bir kronik sorunu? Şarj veya aşırı ısınma gibi problemleri var mı?
  • and1peace kullanıcısına yanıt
    Telefon hard brick olmuş bende de olmuştu

• quote:

Orijinalden alıntı: yhykbts

Telefon hard brick olmuş bende de olmuştu

Telefonun hard brick olmasının nedeni ve çözümü neler hocam?
  • Selam Beyler

6.0 kurdum fakat bir müddet sonra geri 5.0 a geri döndüm ,yorumlardan anladıgım kadarı ile gelen ufak bir güncelleme ile 6.0 sıkıntıları cözülmüş gibi.Tekrar 6.0 kursam hangi sürümü kuracagım?Brezilya için var onumu yoksa diğerinimi kuracagız?
  • [simage][/simage]

sabah tlf bu sekilde acildi . Bu sorunla daha once karsilasan varmi.
  • 
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.