Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
137
Favori
460.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ASUS ZenFone 2 ÇİFT SIM ZE551ML 4.5G 16GB (REFURBISHED)
    ASUS TÜRKİYE GARANTİLİ - ÇİFT HATLI - YENİLENMİŞ

770 TL. Yenilenmiş zenfone 2 almak mantıklı mıdır tavsiye verebilecek olan var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murathanx

Zenui başlatıcı hatası alan arkadaşlar,bu uyarı güncellenen akbank programından sonra oldu.Aksama doğru akbank yeni güncelleme ile sorunu düzeltti.Hala hata alanlar akbank ı kaldırıp güncel halini kurabilir.Ben bu sorunu geç fark ettim ve telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm.Ancak asusun kendi e-posta programı yüklenmedi.Bunun çözümünü bilen varmı.Marketten neyi yüklemem gerekiyor

Kök dizine inip (bunun için uygun dosya yöneticisi lazım mesela root explorer gibi) data/privapp klasöründe Asusmail (veya onun gibi birşey tam adını hatırlamuyorum) klasörünü bulun. Onun içinde .apk dosyası var. Kurabilirsiniz.

Bu arada benim telefon da marketten Akbank'ı güncelleyince komple kilitlendi. Kilit ekranını bile açamadım. Mecburen kapatıp recovery menüden factory reset yaptım.

• Arkadaşlar dün buradaki işlemi yaptım ama deneme olduğu için evdeki 4 gb bellek yavaşmış.
    Şimdi 32gb hafıza kartı alacağım telefonum 64 gb olsun diye.
    Fakat ne alacağımı şaşırdım class 10 var, ultra var.
    Hızlı olsun istiyorum ne önerirsiniz alırken nelere dikkat etmeliyim.
    Telefon yavaş bellek diye yine uyarmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aoe_

quote:

Orijinalden alıntı: Oh My Dayum

Android 6.0dan memnun olan bi tek ben miyim? Bende stabil çalışırken, herkes telefon sapıttı bozuttu yandı bitti yazmış da... Acaba düzgünce format atmadınız mı updateden sonra?

android sürüm güncellemesinden sonra format atılmazsa sapıtıyor gerçekten, bende de büyük bir sıkıntı yok memnunum. sadece bluetoothda sıkıntı yaşıyordum onuda geçen verilen güncelleme ile hallettim.
    discovery kullanırken herkes şikayetçi oldu, ben güncellemeden memnundum. format atmayı unutanlar sıkıntı yaşıyor galiba.

Format nasıl atılıyor. Fabrika ayarlarına döndür yaparak mı? Yenilenmiş zenfone 2 siparişi verdim de ilk işim format olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

quote:

Orijinalden alıntı: aoe_

quote:

Orijinalden alıntı: Oh My Dayum

Android 6.0dan memnun olan bi tek ben miyim? Bende stabil çalışırken, herkes telefon sapıttı bozuttu yandı bitti yazmış da... Acaba düzgünce format atmadınız mı updateden sonra?

android sürüm güncellemesinden sonra format atılmazsa sapıtıyor gerçekten, bende de büyük bir sıkıntı yok memnunum. sadece bluetoothda sıkıntı yaşıyordum onuda geçen verilen güncelleme ile hallettim.
    discovery kullanırken herkes şikayetçi oldu, ben güncellemeden memnundum. format atmayı unutanlar sıkıntı yaşıyor galiba.

Format nasıl atılıyor. Fabrika ayarlarına döndür yaparak mı? Yenilenmiş zenfone 2 siparişi verdim de ilk işim format olsun.

evet virüs harici fabrika ayarlarına döndürmek yeterli oluyor. hayırlı olsun cihazınız.

• Arkadaşlar telefonu hdmı ile tvye bağlamak istiyorum ama nasıl bir kablo alirsam iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onur367 O kullanıcısına yanıt
    Dostum benim bildiğim her halde bağlanmıyor geçenlerde birilerini uğraşmışlar mi hatırlayamıyorum onlar bazı yapmamıştı galiba forumda var eğer mesajı okuyan başkanı kaç varsa belki onlaryardım eder

• Peki siteden Android 6 kuran var mı, nasıl? 5'e göre artıları eksileri neler?
  • Arkadaşlar 6.0 da görüşme sesi kaydı var mı ? cevaplarsanız sevinirim ona göre geçicem.
  • Asus ZenFone 2 için 6.0 güncellemesi soranlar için şunu diyebilirim ki telefonum dün 6.0 yüzünden garantiye gitti :)
  • Yaklaşık 2 aydır 6.0 kullanmaktayım. Manuel kurmuştum ben, 1 hafta önce de asus resmi güncelleme verdi ek olarak 6.0 a. Yüklediğim ilk haftalarda 2-3 kere aniden kapanma yaşadım o zamandan beri yaşamadım. Bende yağ gibi akıyor donma ya da kasma yok. Şans işi biraz da teknoloji, ne kadar kullanmaya bağlı olsa da. Özellikle ellerinle izinleri ayarlamak gerçekten hoş. Fotoğrafdan alakasız uygulamaların kamera erişimi istemesini engellemek gibi bir ton gereksiz izin isteyen uygulamaları kontrol etmek gerçekten güzel. Ben bariz bir sorun yaşamadım açıkçası yine tercihe bağlı bir durum.

• arkadaşlar bu android 6.0 neden hala gelmedi 5.0 var ve güncel diyor. donmalar kasmalar mevcut telefonda şarjı su gibi gidiyor hiç bişey yapmama rağmen. ekranda titremefilan cda oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigOver55

arkadaşlar bu android 6.0 neden hala gelmedi 5.0 var ve güncel diyor. donmalar kasmalar mevcut telefonda şarjı su gibi gidiyor hiç bişey yapmama rağmen. ekranda titremefilan cda oluyor

telefon kasıyor ve pili az gidiyorsa telefonunu yedekleyip hard format at, telefon ilk günkü gibi hızlı olur ve pil performansı belirgin ölçüde iyileşir. ben yaptım ordan biliyorum.

• bigOver55 kullanıcısına yanıt
    6.0 ı kendiniz indirmeniz lazım.
  • arkadaşlar ben elimdeki discovery'i satıp yeni bir telefon alacağım. elimde maksimum 1300 tl bütçe var daha fazla çıkması kesinlikle mümkün değili. bu cihazı almamı önerir misiniz? daha iyi alternatifleri varsa önerilere açığım(huawei p9 lite'dan sar değeri nedeniyle vazgeçtim). bir de cihazın kronik sorunu yoktur değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

Orijinalden alıntı: murathanx

Zenui başlatıcı hatası alan arkadaşlar,bu uyarı güncellenen akbank programından sonra oldu.Aksama doğru akbank yeni güncelleme ile sorunu düzeltti.Hala hata alanlar akbank ı kaldırıp güncel halini kurabilir.Ben bu sorunu geç fark ettim ve telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm.Ancak asusun kendi e-posta programı yüklenmedi.Bunun çözümünü bilen varmı.Marketten neyi yüklemem gerekiyor

Kök dizine inip (bunun için uygun dosya yöneticisi lazım mesela root explorer gibi) data/privapp klasöründe Asusmail (veya onun gibi birşey tam adını hatırlamuyorum) klasörünü bulun. Onun içinde .apk dosyası var. Kurabilirsiniz.

Bu arada benim telefon da marketten Akbank'ı güncelleyince komple kilitlendi. Kilit ekranını bile açamadım. Mecburen kapatıp recovery menüden factory reset yaptım.

bu klasörün içinde asusun mail uygulaması yok. müşteri hizmetleri de fabrika ayarlarına döndükten sonra gelen güncellemelerden sonra sadece gmail uygulaması olduğunu asusun mail ugulamasının artık desteklenmediğini söyledi. ancak ben anlık mail alması ve sorunsuz olması sebebiyle asusun mail prograamını kullanıyordum şimdi bunu tekrar nasıl kurabilirim ya da markette bu program var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murathanx -- 28 Kasım 2016; 13:52:10 >

• murathanx kullanıcısına yanıt
    Eksik yazmışım yolu. Tekrar baktım.

Kök dizinde system/priv-app/AsusEmail klasörü olacak.

Ben de cihazımı resetledikten sonra yüklenmedi ve yok oldu. Bu şekilde kurdum.
  • Yeniden başlat telefon açılması wifi bağlantısı 38 ila 42 saniye.
    Wifi kapat aç 4 saniye.
    Yeniden başlat mobil internet bağlantısı 52 saniye.

Not : 6.0.1 yüklü.
    Not 2 : Bu süreler vpn aktif halde iken yani bence çok iyi.
    Not 3 : Psiphon vpn kulanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar cm 14.1 yüklerken telefonum birick oldu.Recovery modda bile çalıştıramadım.Sonrasında garantiye önderdim. Ekran titreme şarj süresinin az gitmesi gibi sıkıntılar vardı.Hafta son dahil 5. gün elimde oldu.Ekran,pil, sim ve şarj slotu değişti geldi.Asus garanti mükemmel söylemedi demeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

Eksik yazmışım yolu. Tekrar baktım.

Kök dizinde system/priv-app/AsusEmail klasörü olacak.

Ben de cihazımı resetledikten sonra yüklenmedi ve yok oldu. Bu şekilde kurdum.

Şimdi hallettim arkadaşım çok teşekkür ederim beni büyük bir dertten kurtardın

• 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.