Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
137
Favori
460.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bahsettiğimiz sorun bu yolla çözülebilir.

Ancak harici depolamanın okuma-yazma hızı dâhili depolamaya göre düşük. Uygulamaların harici depolamaya taşınmasının bu yüzden kaldırıldığını düşüyorum.

Bence performans kaybı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar asus zenfone 2 32 gb cihazimi satiyorum ilgilenen olursa sorunsuz cihazdir garantisi devam etmektedir kutu icerigi tamdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oh My Dayum

Android 6.0dan memnun olan bi tek ben miyim? Bende stabil çalışırken, herkes telefon sapıttı bozuttu yandı bitti yazmış da... Acaba düzgünce format atmadınız mı updateden sonra?

android sürüm güncellemesinden sonra format atılmazsa sapıtıyor gerçekten, bende de büyük bir sıkıntı yok memnunum. sadece bluetoothda sıkıntı yaşıyordum onuda geçen verilen güncelleme ile hallettim.
    discovery kullanırken herkes şikayetçi oldu, ben güncellemeden memnundum. format atmayı unutanlar sıkıntı yaşıyor galiba.
  • aoe_ kullanıcısına yanıt
    Yoksa Ustam anında formatladım altıya geçer geçmez ama yine de sorunluydu

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

GM 5 Plus mı ? Yoksa Zenfone 2 mi arkadaşlar ? Yorumlarınız önemli yarın alınacak

gm5plus antutu 48 aldı zf2 1.5 senelik telefon 65 aldı aradaki farkı gör :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oh My Dayum

Android 6.0dan memnun olan bi tek ben miyim? Bende stabil çalışırken, herkes telefon sapıttı bozuttu yandı bitti yazmış da... Acaba düzgünce format atmadınız mı updateden sonra?

wipe data wipe cache yaptınız dime
  • Telefon suya düştü 400 lira (tamir+anakart) masrafı var sizce değer mi ? 600 700 liraya 2. elleri gidiyor telefonun
  • Bugün play store dan uygulama güncelledim. Asus zenui başlatıcı hata durdu hatası veriyor, zor bela play store girip Google Launcher yükledim.

• Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim asus zenfone 2 telefonum var. Ama bugün şarjı % 100 doldurduktan sonra ZenUI başlatılamadı hatası alıyorum ve telefonu kullanamıyorum bilgili arkadaşlar ilgilenirse sevinirim
  • rahipmore R kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Bildirim çubuğunu aşağı çekin, asus mobile Manager e tıklayın, sağ en üstte üç noktada anlık güncellemeye tıklayın, en altta daha fazla uygulama deyin, sol üstten geri oka tıklayın, atama kısmına Google Launcher yazıp yükleyin. Bu geçici çözüm, zenui sürekli hata verip kapanıyor bende de.

• htepeli kullanıcısına yanıt
    Sorun Tam olarak zenuı başlatıcı durdu.
    kesin bi çözümü yokmu acaba bu dediğinizden başka
    Formatlasak filan düzeliyomu
    O konuda bilgim yok, format riskine girmedim. Bu yöntemle hiç değilse yedekleme Vs yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

Aynı sorun bende de var. Bildirim çubuğunu aşağı çekin, asus mobile Manager e tıklayın, sağ en üstte üç noktada anlık güncellemeye tıklayın, en altta daha fazla uygulama deyin, sol üstten geri oka tıklayın, atama kısmına Google Launcher yazıp yükleyin. Bu geçici çözüm, zenui sürekli hata verip kapanıyor bende de.

babamın zen6da aynı haltı yedi bugün, kolay moda geçirip google launcher kurdum akşama kadar idare etti ama az önce google launcher durdu hatası vermeye başladı. googledan önce nova kurmuştum o hiç açmıyordu bile ne yaptılar bu telefonlara böyle. benim zen5 te nova kurulu bana bir şey olmadı daha(!) bakalım

• Arkadaşlar ekran titremesi ne durumda sizde. Parlaklığı full yapınca köşeler hafif titriyor bende. Bazen düzeliyor sonra tekrar titremeye başlıyor.
  • Zenui hatası bilgi dahilinde imiş yeni güncelleme gelecekmiş.

• Sadece wipe data yaptım. Ekran titremesi önceden de yoktu şimdi de yok, donanımınızla ilgili bi sıkıntı sanırım.

Marshmallowa geçince sadece arayüzde takılmalar olduğunu fark ettim, takılmaların performanstan dolayı mı işleyişten dolayı mı olduğunu ayırdedecek kadar yazılım-donanımdan anlarım, işleyişten-yazılımdan kaynaklı sıkıntılardı; ZenUI Launcher güncelleyince büyük bir kısmı düzeldi. Eğer günlük kullanımda fark edilmeyecek sıkıntılarla karşılaştıysanız, bana söylerseniz kendi telefonumda inceleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oh My Dayum -- 23 Kasım 2016; 13:46:18 >
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgi kesim mi çok müzdaripim bu konuda
    Düzeldi bile, play store dan uygulamaları güncelleyin.

• Zenui başlatıcı hatası alan arkadaşlar,bu uyarı güncellenen akbank programından sonra oldu.Aksama doğru akbank yeni güncelleme ile sorunu düzeltti.Hala hata alanlar akbank ı kaldırıp güncel halini kurabilir.Ben bu sorunu geç fark ettim ve telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm.Ancak asusun kendi e-posta programı yüklenmedi.Bunun çözümünü bilen varmı.Marketten neyi yüklemem gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Robot Doktoru

"Android 6.0 ile uygulamalar sd karta taşınamadığı için 16 gb yetersiz kalabilir. " dediğin konuda sıkıntı yok;

NEDEN
    ve

NASIL

Yaptım harika oldu.
    Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.