Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
12.304
Cevap
153
Favori
435.810
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Asus >> ☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆
Giriş
    919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Esenboğa 5

Gerçekten o kadar memnundum o küçük guncelleme öncesi resmen mahsus mu yapıyorlar anlamıyorum 6 yı bi dene tek artisi ekran pqrlakligim biraz artmıştı wifi evde açık olmasına rağmen eve geliyordum ben ekranı acincaya kadar bağlanmiyordu isterse bes saat geçsin gps biraz yanlış çalışıyordu gps i çök kullaniyorum beni iki üçyüz metre yanlışlıkla gisteriyordu bir kaç kerede dondu telefon anlık donmalardi bende beşe geri döndüm beş süperdi i küçük güncelleme ile onuda biraz bozdular

valla dostum gına geldi artık , 5,5-6 saat arası ekran süresi alıyordum 4 saati zor görüyordu , dosyayı yükledim artık güncelliyorum android 6'ya , olumsuz yönlerini vs... yazarım . telefona zip dosyasını attıktan ve telefon 6 ya geçtikten sonra zip dosyasını telefondan silsem bir sıkıntı olur mu ? bu arada beğenmezsem geri 5 e nasıl döneceğim ?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Wifi kapa aç.
    Dışardan eve gel.
    Mobilden wifi ye geç.
    Telefonu kapa aç wifi bağlanma süresi tam 4 saniye.

Sensör sorunu hiç yaşamadım.
    Uygulamalar optimize ediliyor yok.
    Kısacası telefon mükemmel oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Tamam dostum geçtikten sonra değerlendirmelerini bekliyorum inşallah ıyi olur zaten güncellemey i yaptıktan sonraki formatta o dosya silinecek format muhakkak at o dosya kurulum dosyası kendinde silsen bişey olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    newrophat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam dostum geçtikten sonra değerlendirmelerini bekliyorum inşallah ıyi olur zaten güncellemey i yaptıktan sonraki formatta o dosya silinecek format muhakkak at o dosya kurulum dosyası kendinde silsen bişey olmaz

formattan kastın fabrika ayarlarına döndürmek sanırım, resimler vs... yedekledikten sonra formatlarım ama aklıma takılan format sonrası programlar gidiyor dediler, asusun mesaj uygulaması vs... bir sürü program var açıkçası.

Fabrika ayarları değil dostum hart reset ses açma ve power tuşları ile yapılıyor ikisi birbirinden farklı

|
    |

Fabrika ayarları değil dostum hart reset ses açma ve power tuşları ile yapılıyor ikisi birbirinden farklı

hocam telefonda özel bir programım var ve apksı yok maalesef silinirse çok zor durumda kalacağım. programları silmeden bu işi yapmanın yolu yok mu?

eğer silmek gerekiyorsa 5 e dönmek istiyorum nasıl yapacağız (6 da ufak bir takılma/gecikme var deli etti beni 1 saatte)

markette , yüklü uygulamayı apk olarak yedekleyen ücretsiz ve kullanışlı bir sürü güzel program var.
    |
    |

Orijinalden alıntı: muxo

markette , yüklü uygulamayı apk olarak yedekleyen ücretsiz ve kullanışlı bir sürü güzel program var.

hocam sana zahmet android 5 e geçiş için yapılması gerekenleri ve dosya adresini paylaşabilirmisin.

Valla forumda var geçmiş 5 10 sayfa önce arkadşım bulsam hemen yollarim

|
    |

Valla forumda var geçmiş 5 10 sayfa önce arkadşım bulsam hemen yollarim

eyvallah hocam artık pcye geçince bakarım. sen 5 e geri döndüğün için sana şunu sorayım ; bir sitede 5 geri dönmek 6 ya yükseltmekle aynı işlemi yapmak diyor öylemi, yani 5 dosyasını indirip 6 ya yükseltir gibi, birde 5 geri dönünce bu saçma takılma/gecikme olayı düzeliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 12 Kasım 2016; 21:07:59 >
    |
    |

bu sayfadaki : https://www.asus.com/tr...551ML/HelpDesk_Download/
    OS -- Android --- Firmware sekmesinden Sürüm WW-52.20.40.196 yüklersen 5'e dönmüş olursun
    dosyayı telefona at. cihazı resetle . güncelleme bulundu diye uyarı verecek. yükle de bitti. . şarjın %50 üstü olsun
    |
    |

bu sayfadaki : https://www.asus.com/tr...551ML/HelpDesk_Download/
    OS -- Android --- Firmware sekmesinden Sürüm WW-52.20.40.196 yüklersen 5'e dönmüş olursun
    dosyayı telefona at. cihazı resetle . güncelleme bulundu diye uyarı verecek. yükle de bitti. . şarjın %50 üstü olsun

peki hocam 5 geri dönünce bu takılma donma geçer mi
    6 dan 5 e geri dönen arkadaşlar bir söylesin da, telefon 6 da kasmaya başladı hard reset atmak istemiyorum, 6da kasıp 5e dönenler direk geçiş yaptığında sıkıntı gidiyor mu yoksa 5 e geçince de reset mi atmak lazım. aklıma edeyim nerden geçtim şu 6 ya arkadaş, 5e gelen son güncelleme telefonu kötü etti derken 6da kangren oldu resmen. yada 6da reset atmadan bu donmadan kurtulma yolu yok mu, yarım günde telefondan soğudum, programlar kullanıcı hesapları vs... yüzünden format atamıyorum, evdeki nette sıkıntılı 1 mbit bile görmüyor 1 aydır, mobilden yüklesem geri aynı programları yükleyince cepte internet kalmayacak. ne kıytırık iş arkadaş sinir oldum resmen.

5' e dönünce zaten telefon fabrika ayarlarına dönüyor onun için bu halde iken fabrika ayarlarına dönün düzelir.
    Benim telefonda hiçbir kasma takılma yok.
    Yukardaki bir çok mesajda yazdığım gibi her güncellemede fabrika ayarlarına döndüm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Dostum 5 ten altiya geciste muhakkak format atmalisin yoksa eski program artıkları kaliyor oda kasma yapar 5 e geri dönünce otomatikmen zaten her sey siliniyor geri dönüşte de formatlarsan iyi olur

|
    |

6dan 5e veya 5den 6a geçiş yaparsan veya yeni bir rom yüklersen illaki cihazı formatlamalısın. her ikisinde de farketmiyor. çünkü önceki sistemin artıkları kalıyor. bu da cihaza gereksiz bir yük bindiriyor. en güzeli kurulum sonrasında cihazı formatlayıp temiz temiz kullanmaya başlamak.
    |
    |

aslında 6da takılma donma yok. tahminen 5de 6 ya geçtikten sonra cihazı formatlamadınız. o sebeple takılma problemi yaşadınız. bahsettigim yöntemle 5e geçince cihazı bir güzel formatla. cihazın ilk günki gibi olur
    |
    |

aslında 6da takılma donma yok. tahminen 5de 6 ya geçtikten sonra cihazı formatlamadınız. o sebeple takılma problemi yaşadınız. bahsettigim yöntemle 5e geçince cihazı bir güzel formatla. cihazın ilk günki gibi olur

yani 6 ya geçiş yaparak her türlü format atmak zorundayız :)

quote:

Orijinalden alıntı: Vantritu

5' e dönünce zaten telefon fabrika ayarlarına dönüyor onun için bu halde iken fabrika ayarlarına dönün düzelir.
    Benim telefonda hiçbir kasma takılma yok.
    Yukardaki bir çok mesajda yazdığım gibi her güncellemede fabrika ayarlarına döndüm.

hocam 5 e dönünce cidden sıfırlanır mı?yani 5 ten 6 ya geçince sıfırlamamıştı, yapılacak işlemde aynısı gibi, sıfırlama olmadan olmuyor mu.

Evet arkadaşım sıfırlanır Ama senin yerinde olsam şu anda format atardım Ondan sonra bir denerdim Çünkü 6 o kadar da kötü değil yani sen formatlamadigin Onun için cihazın çok kasıyor

|
    |
Mobilya Takımları
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.