Şimdi Ara

ASUS X550JX İnternetten Alışveris Hangi SİTE TAVSİYE ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.notebookadresi.com/asus-x550jx-xx099d-8gb-notebook 2283TL

www.notebookadresi.com
    Yukarıdaki siteden almayı düşünüyorum güvenilir mi acaba ?
    Bu siteden alışveriş yapan var mı daha önce arıza vs müşteri memmuniyeti felan nasıl?
    Başka alabileceğim güvenilir site var mı ?
    Fiyat uygun diye yukarıdaki siteden almayı düşünüyorum
    Yakında LAPTOPLAR İNERMİ? BEKLEMELİMİYİM SİZCE?

Önerilerinizi bekliyorum
    TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knight1180 -- 11 Eylül 2015; 1:41:14 >

• ebrarbilgisayar novabilgisayar teknolojikapinda istanbulbilisim pcdepo bunların hepsi güvenilirdir yukarıdaki siteyi hiç duymadım ve bu sitelerde o fiyatın ya aynısını ya da aşağısını bulursun diye düşünüyorum
  • kardeşim dediğin cihaz 2.149,00 tl kargo dahil fiyattır.benim sitede değerlendir istersen
    link:http://www.teknosemt.com/asus-x550jx-xx099d-ci5-4200h-4gb-750gb-2gb-vga-15.6-free-dos-tr.html
  • ama önereceğim cihaz ASUS K555LB-XO269H İ5 5200U 2.2GHZ 12GB RAM 1TB HDD 2GB GT940M 15.6" W8.1 NOTEBOOK harika bir cihaz tam oyun oynayabileceğin muhteşem bir makina o da 2.399,00 tl bu da kargo dahl fiyatı bunu kesin tavsiye ederim.
    http://www.teknosemt.com/asus-k555lb-xo269h-i5-5200u-2.2ghz-12gb-ram-1tb-hdd-2gb-gt940m-15.6-w8.1-notebook.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigityucell

ebrarbilgisayar novabilgisayar teknolojikapinda istanbulbilisim pcdepo bunların hepsi güvenilirdir yukarıdaki siteyi hiç duymadım ve bu sitelerde o fiyatın ya aynısını ya da aşağısını bulursun diye düşünüyorum

arkadaşlar 1 - 2 güne alıyorum pc yi son aşamaya geldim.
    Son tavsiyelerinize tecrübelerinize ihtiyacım var .
    Bu iki siteden hangisinden almalıyım pc'yi en uygun fiyatlar bu iki sitede var sadece

1-www.teknolojikapinda.com

2-www.pcdepo.com

birde bu site varwww.istanbulbilisim.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knight1180 -- 14 Eylül 2015; 23:13:11 >

• PC depoyu at derim. Şikayetler artti son günlerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egecano

PC depoyu at derim. Şikayetler artti son günlerde

yani www.teknolojikapinda.com diyorsun adını ilk defa duyuyorum alışveriş yapan var mı acaba , güvenilir mi ?
    Birde www.istanbulbilişim.com ürünleri saglam çıkmıyormuş duyduma göre doğru mu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knight1180 -- 14 Eylül 2015; 23:46:32 >

• bende dün istanbulbilisim den siparis verdim, 14gün içinde koşulsuz iade taahhütleri falan varmış, birde yerlerini biliyorum en kötüsünde çalarım kapılarını. hasarsız açılmamış kutu gönderin diye de mesaj attım kargo görevlisinin yanında kontrol edip açılmamışsa teslim aldıktan sonra sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. bir artısı da aynı gün içinde kargo diyor bakalım bugün kargoya verilecekmi

worldcard taksitli fiyatı en uygun yerdi burası 2199 o yüzden tercih ettim ben
  • knight1180 K kullanıcısına yanıt
    o sitede doğru düzgün laptop kalmamış ki oğu stoku tükenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdaragorn

bende dün istanbulbilisim den siparis verdim, 14gün içinde koşulsuz iade taahhütleri falan varmış, birde yerlerini biliyorum en kötüsünde çalarım kapılarını. hasarsız açılmamış kutu gönderin diye de mesaj attım kargo görevlisinin yanında kontrol edip açılmamışsa teslim aldıktan sonra sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. bir artısı da aynı gün içinde kargo diyor bakalım bugün kargoya verilecekmi

worldcard taksitli fiyatı en uygun yerdi burası 2199 o yüzden tercih ettim ben

pc geldimi nasıl ilk izlenimler satış ve sonrası ? kutu felan cd çıkıyor mu içinden driver ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knight1180 -- 16 Eylül 2015; 21:46:34 >
  • quote:

o sitede doğru düzgün laptop kalmamış ki oğu stoku tükenmiş

Hangisi kardeşim ?
    Ben teknolojikapında.com dan alacam büyük olasıkla
  • Teknoloji kapinda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Teknoloji kapinda

kardeşim alacağım x550jx in stogu var şimdi teknolojikapında alacam yada istanbulbilişm den alırım.Pc depo baya sitede sıkıntı yaşayan var mış sen laptobu nerden aldın ?

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Daha alamadım banka limiti yapmıyor fazla. Max limitte ise ürünle pc arasında 15 lira oynuyor

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.