Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.016
Cevap
236
Favori
706.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 10 ile Geforce experience ta sıkıntı yaşıyorsanız bugün çıkan versiyon ile çözülmüş durumda. Eski versiyonu kaldırdıktan sonra Nvidia sayfasından yeni versiyonu indirip kurun. Sorunsuz bir şekilde çalışacaktır
  • brnbry kullanıcısına yanıt
    hocam ben normal kurulum yaptım bu uefi olayından pek haberdar değildim..yeniden kuracak kadar performans farkı oluyor mu acaba?
  • uefi sadece açılış kapanış sürelerini daha kısa hale getirir ve yeni nesil bir bios'dur..daha güncel yani..ben eski devirden kalma bir sistem kurmak istemem şahsen kendi bilgisayarıma..ama uefi destekli windows kurup oyunlarda fps artışı falan bekleme yani.
  • Bi bilgisayar csgo gibi bi oyunda neden bu kadar isinir ki..Soğutucu var hava aliyor pc buna rağmen 62 65 derece arasinda..hava çıkışının etrafina el deymeyecek kadar sicaklik geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jynxmonroe -- 21 Ağustos 2015; 6:13:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar broadcom sürücü numarası 6.30.223.102 (formattan sonra hiç güncellenmemiş sürücü) olan birileri varsa Double Driver programı ile yedek alıp bana gönderebilir mi, çok büyük iyilik olur gerçekten
  • speedy kullanıcısına yanıt
    Dili ingilizce yapıp giriyorduk artık ona gerek yok mu yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc ye win 10 uefi temiz kurulum yaptım fakat aşağıda paylaştığım resimdeki driver eksik yüklemiyor yardımcı olabilecek kimse var mı?

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nxs004 -- 21 Ağustos 2015; 10:50:05 >
  • nxs004 N kullanıcısına yanıt
    Yanında Gelen CD'deki Sürücüleri Yükle.

• Benimde Bir Sorum Var.

CD İle Bilgisayara Windows 8.1 Kurdum.Ama Açılırken Gelen Windows Logolu Kısım Sanki 1024x768 Çözünürlüğünde Gibi Küçük Gözüküyor.

Yardımcı Olabilir misiniz.

Ve Yeni Aldım Yapmam Gereken Bir Şey Var Mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D014650D3 -- 21 Ağustos 2015; 11:14:35 >
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Gerek kalmadı kendi içinde dil ayarı ile beraber geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jynxmonroe

Bi bilgisayar csgo gibi bi oyunda neden bu kadar isinir ki..Soğutucu var hava aliyor pc buna rağmen 62 65 derece arasinda..hava çıkışının etrafina el deymeyecek kadar sicaklik geliyor

cs go gibi derken? bu oyun zaten sistemi zorlayacak grafik özelliklerine sahip. full ayarlarda her pc'yi zorlar. o ısı değerleri bence gayet normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxs004

pc ye win 10 uefi temiz kurulum yaptım fakat aşağıda paylaştığım resimdeki driver eksik yüklemiyor yardımcı olabilecek kimse var mı?

Chipset driveri o. Cd de vardır mutlaka.

• speedy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler o zaman bilgilendirme için

• quote:

Orijinalden alıntı: cruel35

quote:

Orijinalden alıntı: jynxmonroe

Bi bilgisayar csgo gibi bi oyunda neden bu kadar isinir ki..Soğutucu var hava aliyor pc buna rağmen 62 65 derece arasinda..hava çıkışının etrafina el deymeyecek kadar sicaklik geliyor

cs go gibi derken? bu oyun zaten sistemi zorlayacak grafik özelliklerine sahip. full ayarlarda her pc'yi zorlar. o ısı değerleri bence gayet normal.

Ayarlari en düşüge de alsam en yükseğe de alsam ısı ve fps değerleri değişmiyor

• uefi sistemde bios açılmıyor bunun farklı bir yolu mu var? windows misal çöktü diyelim biosa giremedikten sonra nasıl kurtarma yapacağız ki? ayrıca normal kurulumla uefi arasında bende açılma hızında hiç fark olmadı. ikisinde de 13 saniye içinde masaüstüne geliyor. Neden herkes uefi kurulumu bu kadar övüyor anlamıyorum.
  • Merhaba arkadaslar. Bu bilgisayara win 8.1 kurmak istersem 128 bitlik versiyonunumu bulmam gerekiyor?

• Arkadaşlar bu model için, ekran-klavye-ekran koruyucu jelatin alan var mı ? Ben gittigidiyordan buldum da acaba olur mu ?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/15-6-inc-laptop-ekran-klavye-ekran-koruyucu-3in1-179528632
  • Bilgisayarı teknoser istanbul servisine gönderdim batarya arızası ve klavyede çıkan tuş için. Daha önce gönderenler memnun kaldınız mı hız ve ilgi açısından tecrübeleriniz nerler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrem03

quote:

Orijinalden alıntı: Chaveez

quote:

Orijinalden alıntı: evrem03

Arkadaşlar bilgisayarı alalı bir hafta oldu ama sol tarafı çok ısınıyor,bu normal mi? Torrent indirirken yada gamyunda falan ısınıyor o kadar yani oyun oynama vs de değil.windows 8.1 single lang kurdum ama ekstra driver falan yüklemedim.bi driver eksikliği falan olabilir mi?

Isilari yazarsanız daha iyi yardımcı oluruz. Şimdi bisey demek doğru olmaz :)

hocam driverları kurdum ısınma azaldı şu an ısısı böyle,arkada chrome itunes ve utorrent çalışıyor

Pek bir anormallik yok gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar laptopu 8+4 şeklinde 12gb ram yapmak istiyorum.

http://www.bilendenal.com/Urunler/kingston-8gb-ddr3-1600mhz-cl11-notebook-bellegi-modul---kvr16s11-8-2216.html

Bu ürün uygun mudur?
  • 
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.