Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.016
Cevap
236
Favori
706.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ekran kartını kurduysanız sıkıntı olmadan, dxdiag'ta intel 4600 olması normal ilk onu kurdugunuz için ama aslında nvidia da oradadır. Birşeyleri çalıştırırken varsayılan olarak nvidia'yi kullanarak çalıştırır prizdeyken, emin olmak için ise çalıştıracagınız oyuna sağ tıklayıp grafik işlemciyle çalıştır sekmesinden nvidia seçebilirsiniz.
  • Belegurth kullanıcısına yanıt
    Tamamdır .Laptop bana yavas geldi takılmalar var suan ekran kartındandır dıye soyledım. aygıt yonetıcsınde pcı device ve realtek pcı famılly control unlem ısaretı var onları halledebıldınmı?
  • 1 haftadır bende kullanıyorum
  • benım ram konusu ıle anlamadıgım bı durum var yanlız uyumluluk lıstesındekı ramlaran bırının fıyatı 166 tl iken diğeri 113 tl ye var peki ikiside cl 11 ken ve 1600 mhz ken neden birinin fiyatı diğerinden bu kadar yüksek ? ikiside makina ile uyumlu
  • sinankose97 kullanıcısına yanıt
    GTA 4 Windows 8.1'de çalıştırma Rehberi;

• Merhabalar. Bende dün pcdepodaki indirimi yakalayıp 4 gb olan modelden aldım. Kargo ve çanta dahil 1614tl ye geldi. Bundan sonra bende aranizdayim. Şuan pc kargoda yarın elime geçer sanırım. İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pcdepo 8GB olan model için şunu yazmış;
    Merhaba, İncelediğiniz ürüne Resmi ithalatçı firma tarafından +4GB Kingstoon marka DDR3L ram takviyesi yapılmaktadır. Saygılarımızla.
     Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinankose97 -- 26 Eylül 2014; 4:32:53 >
  • sinankose97 kullanıcısına yanıt
    Şahsen ben ithalatçı firmaya güvenmem,nasıl ram taktığı bile belli değil cl kaç acaba vs. sorunları kafama takmak istemiyorum piyasadan adam gibi bir ram alsam zaten aynı fiyata geliyor.Ama ram takmak garanti dışı bırakıyor durumu var o konuda ne yapılabilir bilmiyorum ben pc bi gelsin sürekli asus'a mail atacağım aradığım gibi cevap gelince onu saklayacağım
  • Arkadaşlar bankadan paramı alamıyorum acaba başına gelen bilgisi olan falan varsa imzamdaki konuya bakabilir mi ?

PCDEPO ben iade ettim diyor Yapı Kredi bana iade gelmedi diyor
  • Fikri3r F kullanıcısına yanıt
    7/24 takip ediyorum nerdeyse bir bana gelmedi böyle fiyat taksitli mi peşin mi aldınız bu arada hayırlı olsun
  • http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=10160

Asus X550JK-XO012D 8GB Notebook (Gaming Mouse Hediye)
    Intel Core i5-4200H | 8GB RAM | 500GB HDD| 15.6'' HD Led | Nvidia GeForce GTX 850M | Free Dos
  • Xxtarzi08 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ben ürünü o 1 saatlik indirim anında satın aldım. Ve fiyatı 1590tl idi. Çanta ve kargo ile 1614 kusur lira ödedim. Banka havalesi ile aldım. Umarım sende istediğin fiyattan alma fırsatını yakalarsin . İyi günler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende indirim takip ediyorum sürekli ama banada denk gelmedi daha hiç.
  • Dün akşam aldığım Kingston 120Gb V300 Serisi ssd'mi cihaza monte ettim bütün uygulamalar cihazdan çıkardığım hdd'de kaldığından oyun veya benzeri uygulama deneme fırsatım olmadı ancak
    windows açılış süresi oldukça düştü. şimdi bir aparat aldım çıkan hdd'yi cd-rom bölümüne monte edeceğim cd-rom içinde harici kutu aldım onun içine yerleştireceğim. cihazın toplam kapasitesi 620 gb a çıkacak ssd ile ve cd-rom'uda harici kutuda kullanmış olacağım usb üzerinden ..

Ram konusunda 8gb daha doğrusu 4+8 deneyerek cihazın bu ram'i gördüğü bilgisine ulaşan bir arkadaşımız olursa 12 gb ram ile cihazın çok başarılı olacağını düşünüyorum gelişmeleri paylaşırım
  • Xxtarzi08 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar çanta ile pcdepo'dan havale ile 1615 TL'ye satın almak ister iseniz benim hesabımda bugün iptal olacak şekilde bir adet sipariş bulunmaktadır isteyen arkadaşa hesabımı verebilirim girip havalesini yapıp pcdepo ile konuşup kendi adresine göndertebilir x550jk'yı bir daha 1615TL'ye zor bulabilirsiniz!

sadece iyilik amaçlı diyorum aklınıza kötü bir şey gelmesin
  • Keşke biraz sabredebilseydim ben cihazı 1800 tl'ye aldım taksitli olarak ben aldığım sırada peşin 1750'ydi fiyatı 1615 tl çok uygun bir rakam

Talip kardeşim keşke bankan paranı hesabına yatırabilseydide sen alsaydın ..
  • HeroLynx kullanıcısına yanıt
    hiç sorma ya,etmediğim beddua yapmadığım işlem kalmadı ama boşa gitmesin istiyorum bugün sona eriyor belki satın almak isteyen arkadaşımız olur ben yiyemedim o yesin :)

sanırım benim param haftaya gelecek,öyle umuyorum
  • geldi pc. kuralım ilk izlenımlerimi yazarım. ama adaptör kablosu biraz kısa gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sapiens_ -- 26 Eylül 2014; 13:48:22 >
  • bende almak istiyorum fakat pesin alamam suan için sadece kkartı ile bi indirim fln olsada gun ıcınde alabilsek
  • bigbox_ kullanıcısına yanıt
    bendeki için isterseniz pcdepo ile konuşun belki karta çevirirler
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.