Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.017
Cevap
236
Favori
706.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    uzunluğu dikkatimi hiç çekmedi de adaptör kısmı biraz kötü gibi,çoklu prizlerde sıkıntı yaşatabilir
  • Prizle adaptör arasında kalan kablo kısa gerçekten, bende eski laptopunkini kullanıyorum o yüzden.
  • olur aslında hakkınızı bana devir v.s edebilirlermiki?
  • Bende yapi kredi kullaniyorumda bir defasinda iptal olan bir biletimin iadesi yapilacakti, onlar aninda iadeyi yapmislardi fakat bunu hesabimde anca 7-10 gun içerisinde görebilmistim. Bende aramistim gormeden once banada dediler iade gorunmuyor diye iade yapildigi halde. Dedigim gibi 7-10 gun icerisinde iade gerceklesmisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bigbox_ kullanıcısına yanıt
    hesabı devretmek değil de ararsınız kendi adınıza fatura kestirirsiniz kendi bankanızdan havale yaparsınız alırsınız,istersen özelden şifre verebilirim ama havaleyi yapmadan önce onlarla bir durumu konuş sonra ters bir durum olup tatsızlık çıkmasın
  • Belegurth kullanıcısına yanıt
    imzamdaki konuda dediğim gibi,fax çektik mail attık bekliyoruz.İnşallah bayram öncesine yetişir yoksa belki almam bile hevesim kaçtı cidden
  • baya baya kısa kablo
  • havale yapmam mumkun deilki valla nasıl olucak anlamadım :D
    sen pcdepoyu ara bizim bir arkadaşın sitenizde hesabı varmış havale siparişi geçmiş fakat alamıyormuş bana istersen sen al dedi ve bende taksitliye çevriliyor ise alayım dedim acaba mümkün mü mümkünse size yeni fatura ve adres vereceğim ve satın alacağım de kabul ederlerse ben sana pmden şifreyi veririm alırsın olur mu ?
  • Msata ssd takabiliyor muyuz?

• bosver sansımıza kuselım :D mesaj attım sitedeki ücretten verilir fln diyolar.Tessekkur ederim genede.
    rica ederim,başka havale ile almak isteyen varsa kaçırmasın yarına iptal olur o
  • Dostum bu havale ile almak nasıl oluyor ?
  • Xxtarzi08 kullanıcısına yanıt
    parayı pcdepo'nun banka hesabına gönderiyorsun sonra onlar sana bilgisayarı gönderiyor
  • Bilgisayarin dvd romu aşırı sarsıntili çalışıyor ayrica kapatirken iki uc defa bastırıyorum kapatmak icin. Acaba herkeste mi böyle, yoksa servise mi gotursem?

• Arkadaslar pc yi alicam,ekran karti 2 gb gtx 850m diyor.bunun hepsi nvdia mi yoksa 1gb intel 1 gb nvdia mi

• Pc Depodan almış bulunmaktayım.Bugün elime geçti ürün.Birkaç ürün yükleyip test edeceğim
  • 123xxx123 kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar. Bende artık bir Asus x550jk kullanıcısıyım. Listeye beni de eklerseniz sevinirim. Bilgisayarımı bugün kargodan teslim aldım sıkıntısız bir şekilde.

123xxx123 arkadaşım merhaba. Sarsıntıyı bilmem ama DVD rom u kapatırken bende ilk başlarda zorlandım. Problemli bir ürün geldi diye düşündüm fakat hiçte öyle değilmiş sonradan fark ettim.

DVD romu kapatırken şu şekilde kapatıyoruz. İlk önce normal kapatıyoruz ardından DVD rom u hafif ekrana yönüne doğru yanı ileri doğru itiyoruz. Ve çık diye bir ses geliyor .

DVD romu tek seferde kapatma bu şekilde oluyor benim gözlemlediğim kadarıyla.

İyi forumlar. :)
  • sinyalci52 kullanıcısına yanıt
    2 gb Nvidia Gtx 850m sadece kendisi. Intel Hd Graphics paylaşımlı ekran kartı ve normal ram üzerinden sizin ayırdığınız kadarını kullanıyor. Konudaki arkadaşların dediği kadarıyla anladığım Cihaz pil takılıyken tasarruf moduna geçiyor ve Intel'i kullanmaya başlıyor. Gtx'i oyunlarda veya yüksek grafik isteyen programlarda kullanıyor.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir.
  • şuan pcdepo da 1648 lira arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.