Şimdi Ara

Asus x550jk Wifi Kartı Değişimi Hk. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
3.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kartı taktım tavsiyenize uyarak vidaları çok sıkmadım açmışken fandaki tozları da sildim(sadece üst tarafını) pc nin fan seside azalmış oldu
     Asus x550jk Wifi Kartı Değişimi Hk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atp96 -- 8 Nisan 2016; 17:23:07 >
  • Hocam win8.1 ve win10 kullandim bu pc de ikisindede sıkıntı yasadim bu yuzden wifi karti degistim su an cok memmunum
    2.soruna gelince ssd degistirmek garanti bozmaz ama wifi kart degisimi bozar ve kendi servisi degistirmiormus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atp96 -- 6 Temmuz 2016; 1:22:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atp96 kullanıcısına yanıt
    Usta 7260 wifi kartindan memnunmusun?bende almayi planliyorumda

• banamii B kullanıcısına yanıt
    Hocam valla ne kopuyor ne yavaşlıyor çok memmunum açıksa imkan varsa bu pc yi kullanan herkes değiştirmelidir bence ben sahibinden.com bi satıcıdan 55-50TL gibi bi fiyata almıştım

• Merhaba dostlar,Asus x550lc notebook var elimde, osx kurup değişik birşeyler denemek istiyorum, wifi adaptörü raling 3290, takdir edersiniz ki bu kart osx'te desteklenmiyor,değiştiren arkadaşlar hangi kartları kullandılar acaba?

Atheros 9285 veya diğer kartlar tüm notebooklarda standart boyut ve ebatta mıdır?Bu işte dikkat etmem gereken nedir? Wifi usb adaptörler var ama ben bu işi kökten çözmek istiyorum, laptopu rahatlıkla söküp takabilirim sadece öğrenmek istediğim bir standardı var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: ak47rep

quote:

Orijinalden alıntı: atp96

hocam wifi kartını nerden buldunuz birde kaç liraya mal oldu size ?

Amazon'dan aldım. 24 dolar tuttu. Ancak nasıl değiştireceğimi bulamadım

Alıntıları Göster

Hocam merhaba.Bende asus x550jk xo012d laptop var. Intel Dual Band AC 5Ghz 7260HMW WiFi+Bluetooth 4.0 PCIe Half Mini Wifi Card

şu kart alıp degişim yapsam uyum saglar mı?Bilginiz var mı?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.