Şimdi Ara

Asus X550jk Ekran kartı sorunu YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pc de 1 aydır bu sorun var. Gtx850m ekran kartıyla oyuna girmeye çalışınca oyun açılmıyor , uygulamanın grafik donanımına erişimi engellendi gibi hatalar alıyorum.Ama intel ekran kartıyla programlara oyunlara girebiliyorum.İşletim sistemi win 10 bi sorunla karşılaşıldı gibi hatalar veriyor.

Format attım olmadı,ekran kartı sürücüleri güncelledim olmadı,eski sürücüleri yükledim olmadı

Pc sürekli yeniden başlıyor masaüstü donup kalıyor gene aynı hata(bi sorunla karşılaşıldı)

Ekran kartında fiziksel bir sorun olabilirmi yada başka ne sorun olabilir ?

Bios ta sorun olabilirmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR AK... -- 1 Ocak 2017; 14:42:2 >

• sürücüleri kalıntıları ile kaldırıp güncel olanı kurman ve bıos güncellemesi yapman gerekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claus05 -- 2 Ocak 2017; 14:0:51 >
  • Bios son sürüm
    ekran kartı sürücüleri de güncel
    Gtx ekran kartıyla bir şeye girmeye çalışınca olmuyor Pc bazen açılmıyor bir sorunla karşılaşıldı hatası veriyor

Bir sorunla karşılşıldı hatası aygıt yönetici ile ilgili bir sorun olabilirmi
  • Yardım edecek yokmu ne yapmalıyım

PC ye format attım sadece ıntel driver ı var ve

PC normal çalışıyor

Gtx 850 sürücüsünü indirince pc sapıtıyor dediklerim oluyor

Yardım lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up
  • https://forum.donanimhaber.com/idgkmdsys64-kmode-exception-not-handled-igfxhk-module-hatasi-cozumu--123104491#123104491 söyle bir yazı yazdım bir göz atın. Siz de tüm sorun raporlarını görüntüle yazarak hataya sebepmolan şeyi bulup duzeltebikirsiniz belki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.