Şimdi Ara

Asus X542UR GQ276 İncelemesi (2049 TL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
6
Favori
13.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne desek boş. Japonya'da yaşasak komple cihazı geri alırlar üstüne daha iyisini verirler birde özür dilerlerdi. Malum memleket ve ticaret anlayışıyla "kullanıcı hatası" yalanını öne sürebilirler, daha da ileriye gidip su değmiş diye geri postalayabilirler bile. Tüketici haklarına bak kaç gün içinde koşulsuz iade hakkın var onu öğrenerek gitmeni tavsiye ederim.
  • dörtbir D kullanıcısına yanıt
    Hocam Selamun aleyküm.Hayırlı olsun ben de bu cihazdan almayı düşünüyorum.acaba oyun performansı nasıl.pes13 16 falan veya gta5 orta ayarda kasma falan olabilir mi.malum çift çekirdekli bir de.acaba orta seviye oyunları oynayabilir miyim zorlanmadan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. R6'yı medium ayarlarda fix 30 fps, CS:GO'yu topmid ayarlarda ortalama 150-180 fps oynuyorum. Rahatlıkla oynarsın, aldıktan sonra da ram takviyesi yaparsın yetmezse. Pubg denemedim fakat anca low ayarlarda oynatır.

bu siteden bakabilirsin;http://www.game-debate.com/hardware/index.php?gid=3454&graphics=GeForce%20930MX%202GB
  • Teşekkür ederim hocam.Ürünü sipariş ettim.Hayırlısı artık

• Hocam yazınızın tamamını okudum ve almayı düşünüyorum cihazı. Genellikle internet için kullanacağım ama gta5 ve fallout 4 te oynamak istiyorum açıkçası. Ram slotu 2 adet deniyor da toplam ram kapasitesi nedir bilginiz var mı? Bu oyunları çalıştırabilir mi cihaz? Teşekkürler.
  • anll23 A kullanıcısına yanıt
    Üzerinde 4 GB DDR4 ram var, istersen yükseltebilirsin 16'ya kadar hocam. GTA falan oynarsın çok rahat.
  • Merhaba, bende Asus X542UR-GQ030 model numaralı ekstra özellik olarak 8GB ram ve i7-7500u işlemci ile gelen modelini aldım. Sorularınız varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım..

https://www.incehesap.com/asus-vivobook-x542ur-gq030-notebook-fiyati-37438/

• hocam 47.5 liraya nasıl windows sahibi oldun? ben de orjinal almak istiyorum da...
  • TriaThlon kullanıcısına yanıt
    ****.com'da lisans keyi satılıyor hocam win10 pro.
  • 8 gb lık ram takmayı düşünüyorum da alınca, uyumlu Ram buldunuz mu bu kapasitede?
  • dörtbir D kullanıcısına yanıt
    fanla ilgili şikayetim var hocam ne yapmam gerekir
  • Laptopu yeni aldim ama fandan cok ses geliyor tavsiye edeceginiz bisey varmı

• Pc yi vatandan alalı 3 ay oldu olmadı
    kendi kendine bir anda güç kesiliyor cızz diye bir ses (hdd den geliyor bence) ve pc kapanıyor
    Aynı sorunu yaşayan varmı
    sorun nedir sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elbistanlı_ -- 14 Şubat 2018; 12:35:54 >
  • cihazda windows 7 deneyen oldu mu arakdaşlar uyumlu mu?
  • Merhaba, Bende Asus X542UR GQ276 aldım. Win10 Pro lisans alıp, kurdum. Sonradan farkettim ki kamera çözünürlüğü düşük. Gerçekten düşük mü yoksa driver ile yükseltebilirmiyim. Selamlar.
  • sotka S kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Evet çok çok iyi bir kamerası yok. Malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elbistanlı_

Pc yi vatandan alalı 3 ay oldu olmadı
    kendi kendine bir anda güç kesiliyor cızz diye bir ses (hdd den geliyor bence) ve pc kapanıyor
    Aynı sorunu yaşayan varmı
    sorun nedir sizce

aynı sorun bende de bugun oldu. sızde durum nedir ?
  • Bugün vatandan bilgisayarı aldım ama acayip kasma ve donma sorunu var yani hiç bi işlem yapamıyorum sürekli kapat hatası veriyo uygulamalar. Bunlara ek olarak fan sesi çok fazla hard diskten sesler geliyor. Kronik sorunu varmış galiba cihazın yarın değişim talep edicem bakalım ne olucak.

• ardacan100 A kullanıcısına yanıt
    bende dediğiniz sorunların hiçbiri yok, gayet memnunum, belki denk gelmiştir hocam.
  • Aynen devam ediyor

Garantiye gönderteceğim

Şarjda hiç sıkıntı yok gayet iyi

Ama bataryada birden bire hiç sorun yokken ısınma vs..

Kılipp gibi bir ses geliyor ve birden güç kesiliyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.