Şimdi Ara

Asus WT465 Mouse İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
25.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mouse dünyanın en kötü mouse'u kesinlikle fiyatına aldanmayın 3 adet değiştirdik hepsinin bi sorunu vardı. saygılar
  • Vallahi naxar degmesin benim aldigima da yaklasik olarak turkiyeye ilk geldiginden beri kullaniyorum hala catir catir calisiyor..ele cok iyi oturuyor..ama pili cabuk bitiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de var bu modelden. pPl konusuyla ilgili bir sıkıntım yok ancak bu mavi ışık sürekli yanıp sönüyor bir türlü kapatamadım. Bilen yardımcı olursa çok iyi olur...
  • ABİ YENİ ALDIM BENDEDE AYNI SORUN WAR TIKLIYOR AMA HAREKET ETMİYOR YARDIM EDEBİLECEK WAR MI
  • yazın almıştım 1 ay kullandıktan sonra bir anda bozuldu, butonlar çalışıyor ama mouse sağa sola gitmiyor..sitesinde adam gibi driver yok
    güvendiğim bir markaydı asus, internette bakmadan aldım hayal kırıklığı yaşadım herkeste de aynı sorun varmış.
  • koltuk üzerinde nasıl rahat mı, kootuk üzerinde adam gibi çalışan bir fare arıyorum..
  • Şiddetle tavsiye edilmez. Daha Sabah aldım imleç takılıyor. Mouse bakınıyordum bunu rastladım Asus iyidir dedim demez olaydım özürlü çıktı mouse
  • Razer Copperhead'den sonra hiç tatmin etmedi gitti güzelim Razer.

Altına illaki mausepad istiyor başka bir sıkıntısı yok.
  • Kesinlikle uzak durulması gereken bir fare,

Neden google da arama yapmadan aldım ki bu fareyi dedirtiyor insana :(

lag ve donma, bu ikisi zaten fareyi kullanılmaz hale getiriyor.

Şimdi uğraş dur geri iade edicem diye...
  • ilk 4-5 gün iyiydi. Ama nerdeyse hergün pil değiştirdim. Sürekli 2700 mAh pil yiyor. şarj et şarj et pil tak
    Ayrıca takılmalar başladı 3-4 farklı yüzeyde denedim takılarak ilerliyor çok sinir bozucu.
    Beyaz olanını almıştım siyahları 40 TL beyazı 20 TL nedeni şimdi anlaşıldı. Farklı bi üretim hattından çıktığında farklı bir dönemde hatta farklı satınalmacı mühendisin işiyse böyle şeyler olabilir ama bir marka böyle yapmamalı. Asus yazısını üstüne koyuyosan adam gibi kaliteli üretin arkadaş.

Sanırım ucuz mouse almak (3.ye yaptım 3 kere pişman oldum) yapılacak en saçma iş. al adam gibi bişey 7 sene kullan.
  • T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni problem bendede oldu.Bimeksten aldim 5 ay once, garantiye bimekse mi goturdunuz yoksa asusa mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafayalazı

Hocam ayni problem bendede oldu.Bimeksten aldim 5 ay once, garantiye bimekse mi goturdunuz yoksa asusa mi ?

Garantiye bimekse götürdüm hocam değişim kararı çıktı.
  • T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    Fatura ve kutu kayip oldugu icin sorayim demistim, tesekkurler

• Kesinlikle tafsiye etmiyorum. Asus'un adına bu kalitesizlik yakışmadı. Oysaki ona güvenerek almıştım ben. 2 adet aldım ikiside sorunlu çıktı değişime gönderdim yenisi geldi yine aynı. Sürekli donma oluyor imleçte. Butonlarda sorun yok ama fareyi kullanırken imleç duruyor sürekli sıkıntı yaratıyor.
  • Bende dün bu ürünü aldım ancak sizin ürünlerden biraz farklı benim ki . Bende iki dpi ayarı var acaba diğer modellerde sorunları aşmak için mi böyle bir model üretilmiş ? Bende dpi ayaru geçişlerinde 3 kez yavaş mavi yada 3 kez hızlı mavi ışık yanıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopkop123

Bende dün bu ürünü aldım ancak sizin ürünlerden biraz farklı benim ki . Bende iki dpi ayarı var acaba diğer modellerde sorunları aşmak için mi böyle bir model üretilmiş ? Bende dpi ayaru geçişlerinde 3 kez yavaş mavi yada 3 kez hızlı mavi ışık yanıyor .

Benim aldığım versiyon da 2 DPI ve güç tasarrufu modu yok. Aldığınızdan beri bir sıkıntı yaşadınız mı hocam?
  • İnceleme için teşekkürler

• Ben bir sıkıntı yaşamadım . Öyle taraffu flnda gayet iyi kapatmama gerek kalmadan pc kapanınca oda kendi kapanıyor . Sanırım bizdeki yeni güncel versiyonu hatalar giderilmiş
  • Model görünüm olarak harika kullanım olarakta gayet başarılı ama.......Takılma sorunu insanı deli eder nitelikte.

Fiyat = Performans ürünü olarak baktıgım bu üründe tamamen hüsrana ugradım.

Kesinlikle tavsiye etmem....

Günlerimi gecelerimi yedi sorun nedir diye araştırırken...

• Sonunda garantiden yeni Asus WT465 geldi 2015 imalat sanırım!!!!

Yeni serilerinde sorun yok şu an problemsiz kulanıyorum....

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.