Şimdi Ara

Asus VW222S 22' LCD Monitor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus VW222S 22" LCD Monitor ürünün garantisi konusunda emin değilim faturası bulunmamakta.ama daha 6 ay gibi bir garantisi bulunması lazım.Herhangi bir çizik yada ölü piksel bulunmamaktadır.
    İstediğim fiyat 170 tl.İstanbuliçi tercihimdir.Şehirdışı isteyen olursa kargo ücretini karşılamak kaydı ile her yere gönderilir.

Resimler monitorün kendisine aittir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm attım
  • ürün tarafımdan alınmıştır
  • Merhaba Arkadaşlar, Asus VW222S LCD ekran bende de mevcut. Satılıktır. Almak isteyenler fiyatları ile birlikte PM atabilirler. Ürün kullanılmış ve garanti süresi dolmuştur. Ancak herhangi bir arıza, hasar vs yoktur. Şu an 1680 - 1050 çözünürlükte kullanabiliyorum. Ekran kartım daha güçlü olduğundan monitörü değiştireceğim için satmak istiyorum. Monitörün kendi üzerinde haporleri ve audio girişi de var. Direk PC nizden monitöre ses aktarabiliyorsunuz.
    Resmi site bilgilerinihttp://www.asus.com/Display/LCD_Monitors/VW222S/#specifications takip edebilirsiniz. Resimleri aşağıdadır. Bazılarını çekerken ışığı ve titremeyi ayarlayamamışım. İdare edersiniz. Fifa 2012 demo görüntüleri de süper burada.
    Fiyatı :170 TL, İzmir tercih nedenimdir, elden hemen teslim ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geduld -- 2 Ekim 2011; 22:45:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Geduld

Merhaba Arkadaşlar, Asus VW222S LCD ekran bende de mevcut. Satılıktır. Almak isteyenler fiyatları ile birlikte PM atabilirler. Ürün kullanılmış ve garanti süresi dolmuştur. Ancak herhangi bir arıza, hasar vs yoktur. Şu an 1680 - 1050 çözünürlükte kullanabiliyorum. Ekran kartım daha güçlü olduğundan monitörü değiştireceğim için satmak istiyorum. Monitörün kendi üzerinde haporleri ve audio girişi de var. Direk PC nizden monitöre ses aktarabiliyorsunuz.
    Resmi site bilgilerinihttp://www.asus.com/Display/LCD_Monitors/VW222S/#specifications takip edebilirsiniz. Resimleri aşağıdadır. Bazılarını çekerken ışığı ve titremeyi ayarlayamamışım. İdare edersiniz. Fifa 2012 demo görüntüleri de süper burada.
    Fiyatı :170 TL, İzmir tercih nedenimdir, elden hemen teslim ederim.

Satılmadıysa pm atabilirmisiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.