Şimdi Ara

Asus VW222S 22' LCD Monitor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 32 gün 46 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 29
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Geduld (3 mesaj) ghost recon advanced (2 mesaj) Oz' (1 mesaj) ZepH (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    523 Mesaj
    Referanslar: 133

Katılım Zamanı
    26 Ekim 2004

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Asus VW222S 22" LCD Monitor ürünün garantisi konusunda emin değilim faturası bulunmamakta.ama daha 6 ay gibi bir garantisi bulunması lazım.Herhangi bir çizik yada ölü piksel bulunmamaktadır.
    İstediğim fiyat 170 tl.İstanbuliçi tercihimdir.Şehirdışı isteyen olursa kargo ücretini karşılamak kaydı ile her yere gönderilir.

Resimler monitorün kendisine aittir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Intel I7 3770K //Asus Maximus V Gene//4x4 Corsair Vengeance 1600 Mhz CL9 DDR3//Asus DirectCu II ROG Matrix Platinium GTX 980 4GB 256Bit//120 GB Sandisk Extreme//Corsair 600T//Corsair CX750M//Corsair H100//Razer Blackwidow Ultimate TR//Razer Ouroboros Elite//Razer Mamba 4G 2012//Razer Destructor 2//Corsair Vengeance H2100 7.1//SAMSUNG U28D590D 4K LED//Nvidia Shield Tablet 16GB Wifi

• Binbaşı
    1628 Mesaj
    Referanslar: 52

Katılım Zamanı
    12 Mart 2008

Durum
    Forumda değil

pm attım
    |
    |

Katılım Zamanı
    12 Mart 2008

Durum
    Forumda değil

ürün tarafımdan alınmıştır
    |
    |
    30 Eylül 2011

Durum
    Forumda değil

Merhaba Arkadaşlar, Asus VW222S LCD ekran bende de mevcut. Satılıktır. Almak isteyenler fiyatları ile birlikte PM atabilirler. Ürün kullanılmış ve garanti süresi dolmuştur. Ancak herhangi bir arıza, hasar vs yoktur. Şu an 1680 - 1050 çözünürlükte kullanabiliyorum. Ekran kartım daha güçlü olduğundan monitörü değiştireceğim için satmak istiyorum. Monitörün kendi üzerinde haporleri ve audio girişi de var. Direk PC nizden monitöre ses aktarabiliyorsunuz.
    Resmi site bilgilerinihttp://www.asus.com/Display/LCD_Monitors/VW222S/#specifications takip edebilirsiniz. Resimleri aşağıdadır. Bazılarını çekerken ışığı ve titremeyi ayarlayamamışım. İdare edersiniz. Fifa 2012 demo görüntüleri de süper burada.
    Fiyatı :170 TL, İzmir tercih nedenimdir, elden hemen teslim ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geduld -- 2 Ekim 2011; 22:45:40 >

• Onbaşı
    39 Mesaj
    Katılım Zamanı
    04 Mart 2010

quote:

Orijinalden alıntı: Geduld

Merhaba Arkadaşlar, Asus VW222S LCD ekran bende de mevcut. Satılıktır. Almak isteyenler fiyatları ile birlikte PM atabilirler. Ürün kullanılmış ve garanti süresi dolmuştur. Ancak herhangi bir arıza, hasar vs yoktur. Şu an 1680 - 1050 çözünürlükte kullanabiliyorum. Ekran kartım daha güçlü olduğundan monitörü değiştireceğim için satmak istiyorum. Monitörün kendi üzerinde haporleri ve audio girişi de var. Direk PC nizden monitöre ses aktarabiliyorsunuz.
    Resmi site bilgilerinihttp://www.asus.com/Display/LCD_Monitors/VW222S/#specifications takip edebilirsiniz. Resimleri aşağıdadır. Bazılarını çekerken ışığı ve titremeyi ayarlayamamışım. İdare edersiniz. Fifa 2012 demo görüntüleri de süper burada.
    Fiyatı :170 TL, İzmir tercih nedenimdir, elden hemen teslim ederim.

Satılmadıysa pm atabilirmisiniz
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
bankalar.org
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bitcoin
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,182
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.