Şimdi Ara

Asus vs MSI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi anakartı NEDEN tercih edersiniz?[akum][akum][akum]

• msı
    gigabayte
  • Arkadaşlar hadi gözünüzü seveyim, katılımı artıralım, ÇÜNKÜ BOARD alcam KARARSIZIM!!!!yardım edin :(
  • abitten başkası yalan, çünkü eski p2 350 sistemim abit bordlu şimdiki sistemim p4 1.5 asus p4s533 performansları hemen hemen aynı :)) bu gerçek
  • ben msi 6728 in yeni modelinden alacam
  • Nanotech , benim boardda abit ama cok pahalı yawww...Bu arada abit harbiden harika 7 yıl oldu hala calısıyo babalar gibi hem de xp de...
  • kafam biraz karısık abit ıs7 var cok pahalı değil gigabyte lar nasıl 865 cipsetliler
  • alperen, abi bu 6728 in yeni modeli ne?ben daha göremedim galiba sitelerde...
  • Msi
  • Abit is7 ler pahalı dilmiş...113+vergi gigabytelar da i865ler 95,96,93 dolar...ama gigabyte a soukum...Abit de olabilir biraz inceleyeyim yalnız en iyi overlok hangisiyle oluyo alperen?Mesela 500Mhz ram destegi varmıdır ki???
  • Abit is7 113+kdv ,abit is7-e serisi ise 95 doalr ikiside i865 farkı ne??? araştırdım da ama anlamadım fazla....
  • Model Chipset LAN SB SATA SataRAID IEEE 1394
    IS7-G 865PE + ICH5R GIGABIT RAID 0 RAID 0/1 3 ports
    IS7 865PE + ICH5R 10/100MB RAID 0 - 3 ports
    IS7-E 865PE + ICH5 10/100MB 2 ports - -

Buldum abit is7 ile is7e nin farkı bu.
  • Bende MSI 875P var ve iyi bir anakart benim tavsiyem ASUS almada ne alırsan al O/C yapmayacaksan boardın kralı gigabyte tır ama O/C pek gelmiyor (Abit ne gördüm ne kullandım yorumum yok)
  • MSI kullanıyorum. Çok stabil,hızlı ve kaliteli. Asus veya Abit'ten aşağı kalır bir yanı yok. Fiyatı daha makul.
  • MSI ın 6728 icin dual ramlerle sorun yasadıgını okudum.Bu konuda bilgisi olan varmı? Veya bu 6728 hangi markayla sorunsuz ram olarak?
  • MSI 'ın D.O.T. özelliğine dikkatini çekerim biraz ararsam darkharware de bunun la ilgili bir kaç makale bulabilirsin[clvr]
  • Yw buda sorulurmu hic
    Tabeke ASUS cuz
    'ASUS KICKS ASSES'
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by reLo</i>
    <br />MSI 'ın D.O.T. özelliğine dikkatini çekerim biraz ararsam darkharware de bunun la ilgili bir kaç makale bulabilirsin[clvr]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Dostum peki siz Asus Aİ duydunuzmu???(Asus İntelligence)
    darkhardwarede asus intelligence dıye aratırsan deıl bırkac bırkac yuz tane makale bulursun.
  • asus der ve bu anjette tek geçerim
  • Bi de ABIT ENGINEERING var.DOT da var msi da.Asusda da AI var.Hepsinde de kendine özgü bişiler var.Buyrun brdan yakın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.