Şimdi Ara

Asus VivoBook oled ekran ultra book

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus Vivobook D513UA-L1346 OLED AMD Ryzen 5 5500U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD

Uzun zamandır kendime uygun laptop arıyordum ama bütün cihazlar birbirinin kopyası gibiydi malum dolarda hep yukarı yönlü katlanan fiyatlar başka ülkelerde atari muamelesi görecek donanımlı makineler bile ülkemizde bilgisayar niyetine satılıyorlar hemde hatırı sayılır fiyatlara bir hafta önce bir teknoloji mağazasında Asus,un oled ekranlı laptoplarına denk geldim ekran görüntüsü renkleri ile çok iyi görünüyordu asus oled ekranlı laptop modellerini donanım çeşitliliğini çok geniş tutmuş her bütçeye hitap eden makinalar çıkarmış rtx harici ekran kartlı modelleri bile var oyunlar ile fazla aram yok İnternet uygulamalarında vs.beni üzmesin yeter ekran teknolojisi de oled olunca en büyük alma sebebim oldu henüz cihaz elime geçmedi freedos olarak gelecek cihazı alan kullanıcıların yorumları ekran odaklı ama işlemci ve diğer bileşenlerinin perfonmansıda iyi yorumlar almış

Sizce nasıl makina,bu ekonomik durumda ilerleyen zamanda bu tür elektronik cihazlara ulaşmak dahada zorlaşır şimdiden almış olayım dedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.