Şimdi Ara

ASUS TUF GeForce RTX 2060 Sizce Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İtopyadan Biraz Özellestirerek Hazır Sistem Aldim.

Şuan bilgisayarimin gelmesini bekliyorum. ASUS TUF Serisinin ısindığını söylüyorlar kasam Thermaltake v200 sizce ısınma problemi yaşarmıyım teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bildiğim kadarıyla tuf serisi amd tarafında ısınma problemli. Keşke itopyadan almasaydınız satış sonrası destekte çok problemli bir firma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • firatakdag kullanıcısına yanıt
    Şuana kadar ordan Razer ve Steelseries Ürünleri aldım sıkıntı yaşamadim ama cidden Müşteri Hizmetleri Rezil bir yer Fiyat uygun geldi aldım Hayirlisi:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende tuf hakkında çok olumsuz yorum okudum.İtopya ise gerçekten müşteri hizmeti olarak 10 üzerinden 1 olarak puanlayabilirim.
  • 65-70 derece arası çalışıyor. soğutması iyi nvidia'da. amd'de iyi değil ama tuf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

65-70 derece arası çalışıyor. soğutması iyi nvidia'da. amd'de iyi değil ama tuf.
    TUF serisi Nvidia'da da kötü hocam her türlü kötü TUF 1600 serisi kartlardaki soğutmayı görseniz sinir hastası olursunuz. TUF 2060'ta eğer düzeltmedilerse 80 üstü derecelerde çalışıyor yük altında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 30 Nisan 2020; 2:32:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.