Şimdi Ara

ASUS TUF GAMING VG27AQ 2K 165 HZ IPS NOKTA HATASIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 ASUS TUF GAMING VG27AQ 2K 165 HZ IPS NOKTA HATASIZ
    Arkadaşlar Monitör 7 Aylık Kutu Fatura Hepsi Duruyor. Monitör Tartışmasız En İyiler Arasındadır Rtings İncelemesine Bakarsanız Ne Demek İstediğimi Anlarsınız.

Ekranda Ölü Pixel, Ips Glow, Işık Süzmesi Gibi Sıfır Alınsa Bile Olabilecek Sorunlar Bulunmamaktadır.

Fiyatı İndirdim, Fiyat Son Arkadaşlar.

Gaziantep Kilis Elden Teslim Edebilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır. ASUS TUF GAMING VG27AQ 2K 165 HZ IPS NOKTA HATASIZ ASUS TUF GAMING VG27AQ 2K 165 HZ IPS NOKTA HATASIZ ASUS TUF GAMING VG27AQ 2K 165 HZ IPS NOKTA HATASIZ
    Fiyat : 3500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 3 Ağustos 2023 Satıldığı Şehir : Gaziantep Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

Bu mesaj silindi.
    Nerede 3100 TL Paylaşır mısın? O Gördügün Model VG27BQ Modeli Olmasın? Neyse Sabah Sabah Sinirlenmeyelim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onr27 -- 29 Temmuz 2020; 11:5:2 >
  • FİT GYM kullanıcısına yanıt
    https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-vg27aq-27-165hz-1ms-2xhdmi-dp-g-sync-2k-wqhd-gaming-monitor/

Monitör Bu Kardeşim? 3100 TL Ye Nerede Madem Yazdın Ispatla
  • quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

Bu mesaj silindi.
    Kardeşim Allah Aşkına Bu Ürünle O Aynı Degil Konuyu Kirlettigin Yeter VG27WQ Bu Ürün Kavisli Ekran VA Panel Ve Giriş Gecikmeleri Farklı Oldumu Şeker Kardeşim:)
  • Sildim aynı ürünler değilmiş. Kolay Gelsin
  • Her kelimenin ilk harfi büyük yazılmaz dostum. En son bu tarz yazı yazanları msn messenger da görmüştüm. Eskiye “k” leri “q”, “a” ları “4” fln yazmıyorsun bari onada şükür :)) iyi satışlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenzengin

Her kelimenin ilk harfi büyük yazılmaz dostum. En son bu tarz yazı yazanları msn messenger da görmüştüm. Eskiye “k” leri “q”, “a” ları “4” fln yazmıyorsun bari onada şükür :)) iyi satışlar
    Kardeşim Farkındayım Ama Benimkide Msn Zamanlarından Kalma Bir Alışkanlık:) Diger Türlü İstesemde Yazamıyorum El Otomatik Gidiyor
  • vg279qm tks düşünürmüsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Second sister

vg279qm tks düşünürmüsün
    Malesef Hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.