Şimdi Ara

Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.983
Cevap
69
Favori
269.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 28 mayısta sipariş vermiştim gittigidiyordan 1tb+256ssd olan versiyonu bugün stok yok diye iptal etti satıcı şaka gibi şimdi bütün ürünler tükendi her yerde kaldım ortada yeni stoklar ne zaman gelir acaba ?
  • saredsa kullanıcısına yanıt
    Hiçbir markanın fanlığını yaptığım yok. Bilgisayar almayı düşünüyorum henüz almadım.Almadan önce araştırma yapıyorum ve fiyat araştırmasında çoğu markanın adını basarak gereksiz pahal ürün sattığını görüyorum. Bu da takip ettiğim modellerdendi.
    Bunlardan size ne derken ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dojii -- 4 Haziran 2020; 12:29:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinderella Man

8300'e laptopu burdan alıp üstüne monitör ve ram takviyesiyle yine 144hz ekran ve 16gb ram'e ulaşabilir, 2 yıl garantisi olur ve 2 ay boyunca acaba kargom nasıl olacak başına bir şey gelecek mi diye beklemez. Siz kendini çok akıllı zanneden ama ticaretten hiçbir şey anlamayan ergenler de böyle saçma sapan şeyler yazarsınız.

Alıntıları Göster
    Öncelikle üslubun çok yanlış. Sözlerine dikkat etmelisin. Kimsenin kendini akıllı zannettiği yok ama sende sorun var galiba. Dizüstü alacaksam başka ekrana bağlamak benim tarzım değil.
    Yapanlar olabilir saygı duyarım. Ram takviyesi de yapılabilir ama uyum problemleri olabilir, bir de herkes kendisi takamayabilir. Yapana saygı duyarım.
    Amazon Almanya'dan yaptığım alışverişlerde gördüğüm saygıyı ülkemizdeki alışverişlerde görmedim. Almanya'dan kargo sürelerinde bir aksama olmadı.
    Ortalama 2 hafta sürdü. Genelde Amazon kendi sattığı ürünlerde 2-3 haftada getiriyor ama bu salgın sürecini bilemem.Herkesin tercihlerine saygı duymak gerekiyor.
    Ben ülkemizdeki sinsi ve çakal satıcı ve firma ofislerinin davranışlarından bıktım. Hep en kötüsü en pahalı olarak getiriliyor.
    Bize verdikleri değer bu ne yazı ki. Uygun bulursam dışarıdan alıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: sense21

Öncelikle üslubun çok yanlış. Sözlerine dikkat etmelisin. Kimsenin kendini akıllı zannettiği yok ama sende sorun var galiba. Dizüstü alacaksam başka ekrana bağlamak benim tarzım değil.
    Yapanlar olabilir saygı duyarım. Ram takviyesi de yapılabilir ama uyum problemleri olabilir, bir de herkes kendisi takamayabilir. Yapana saygı duyarım.
    Amazon Almanya'dan yaptığım alışverişlerde gördüğüm saygıyı ülkemizdeki alışverişlerde görmedim. Almanya'dan kargo sürelerinde bir aksama olmadı.
    Ortalama 2 hafta sürdü. Genelde Amazon kendi sattığı ürünlerde 2-3 haftada getiriyor ama bu salgın sürecini bilemem.Herkesin tercihlerine saygı duymak gerekiyor.
    Ben ülkemizdeki sinsi ve çakal satıcı ve firma ofislerinin davranışlarından bıktım. Hep en kötüsü en pahalı olarak getiriliyor.
    Bize verdikleri değer bu ne yazı ki. Uygun bulursam dışarıdan alıyorum...

Alıntıları Göster
    Evet herkesin tercihlerine saygı duymak gerekiyor, bu konuda bu bilgisayarı alan kisiler bilgisayar hakkında konusurken gelip hepiniz kazıklanmışsınız demek ukalalık ve eziklik psikolosinin dışavurumudur.

• Barış Can kullanıcısına yanıt
    Kingston 8GB DDR4 3200MHz CL22 Notebook Rami KVR32S22S8/8
    bu ramdan daha önce aldığımı söylemiştim ve dün arkadaşıma aldığımız fa506iu ya taktım fakat dual channel olarak çalışmadı. Almayı düşünen yada alan arkadaşlar varsa direkt iade etsin.
    Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü
  • hocam acaba biostan bir ayar mi yapmak lazim dual channel olması için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muratcan915 kullanıcısına yanıt
    Biosunda bir ayar yok baktım. Normal şartlarda ram i taktığında uyumluysa dual channel olarak çalışması lazım. Bu ram uyumlu değil.
    Cihaz içerisinden Samsung marka ram çıkıyor. Frekans ve gecikme değerleri kingstonla aynı olmasına rağmen dual channel olarak çalışmadı.
  • Dual çlışıp çalışmadığını nasıl anlıyoruz ?

• Bugün itibariyle hepsiburada da hiçbir model stokda kalmamış acaba ne zaman stoğa gelir bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Undisclosed -- 4 Haziran 2020; 15:40:10 >
  • Undisclosed kullanıcısına yanıt
    Son ürünü kargoya bana verdiler o zaman bu sabah 6.39 da hepsijete verilmiş . Firmayı araştırdım biraz berbat ötesi yorumlar . Sabah 6.39dan beri de depo görünüyor ürün . Gelmesi temiz bir hfta sürer bunun.

• Ya tam alacakken stoklar bitmiş inş fazla sürmez stoklarin yenilenmesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FistArrow

Kingston 8GB DDR4 3200MHz CL22 Notebook Rami KVR32S22S8/8
    bu ramdan daha önce aldığımı söylemiştim ve dün arkadaşıma aldığımız fa506iu ya taktım fakat dual channel olarak çalışmadı. Almayı düşünen yada alan arkadaşlar varsa direkt iade etsin.
    Rank yazan yerde dual yazması gerekiyor sanırım o zaman ?

• Bir hocam asus müşteri hizmetlerini aramış ilk seferinde ram takmak vs garantiyi bozuyor demiş sonrasında tekrar aramış bozmuyor demişler bu sefer bu konuda kesin şekilde mail atıp cevap alan veya kesin olarak bozmadığını veya bozduğunu öğrenen biri var mı?
  • 1660ti tekrar stokta
    edit: ve tekrar bitti 8149tl idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limonlimon0 -- 4 Haziran 2020; 16:14:51 >
  • Ne zaman stoklar yenilendi ve bitti hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerasker

Dün gece ben de iptal ettim hocam siparişi ama TEB Bonus karta daha iade bedeli yansıtmadığı için limitten dolayı tekrar satın alamadım henüz, hayırlısı bakalım
    son durum nedir ? benim paket sonunda bu sabah 6.40 sularında hbdepo hepsijete verilmiş ama sabahtan beri kargo hareketi yok . Sözde ayın 6 sı teslim görünüyor ama pek ihtimal veremiyorum . Sen iptal edip tekrar sipariş geçebildin mi ?
  • McCall kullanıcısına yanıt
    16 gibi yenilendi 16:14te bitti. Biri iptal etti heralde
  • Hocam yanlış yere mi bakıyorsunuz acaba. Memory kısmında channel kısmında dual yazması gerekli diye biliyorum. Ben de kingston aldım ve orada dual yazıyor.
  • Arkadaşlar Hepsiburada satıcılı ürünlerde aldığımız bilgisayarı iade etmek istediğimizde eğer ki bilgisayara windows yüklediysek iadeyi kabul etmezler mi? Bu konu hakkında bir bilgisi yada deneyimi olan varsa yardımcı olabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.