Şimdi Ara

Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.983
Cevap
69
Favori
268.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qLhF

Bu aralar surekli bilgisayar konulari aciliyor. Seytan gibi kanimiza giriyorsunuz :)) Eskiden takip ederdim az cok, simdi hic anlamiyorum, almayada korkuyorum boyle olunca. Ama insanin cani genede istiyor almak. Elimdeki bilgisayar 10 senelik oldu artik.
    Bilgisayar alma niyetin varsa. Ryzen 4000 serisi işlemcili modellere bakabilirsin (4600H, 4800H, 4900H). Diğer açılan bilgisayar konularını boşver ama bu cihazlar başarılı. Ben Ocak ayından beri bu cihazları bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

60 hz sıkıntı olurmu oyunlarda. 120hz keyfi bambaşka beklesemmi diyorm belki hz yüksek modeli çıkar
    Evet kesinlikle bekle, zaten nisan ayı sonlarında satışa çıktı 10.500 liraya; kısa sürede tükendi. Haziran ayında tekrar gelecektir. Sonbaharda diğer markaların da 4000 serisi işlemcili modelleri gelir tahminimce.
  • Dusunuyordum almayi bu son zamanda konularla birlikte niyetim ciddilesti. Ama suan acil ihtiyac mi dersen ? Elimdeki isimi simdilik goruyor. Fakat ulkede herseyin fiyati hergun dahada artiyor. 11.11 yada black friday donemi daha uyguna alinir mi diye teteddute kaliyorum.
    Ilk amacim oyun film. Yazilimla programla herhangi bir isim yok. Bu durumda suan bu urunu f/p olarak oneriyorsaniz ciddi anlamda arastirip alma konusunda karar verebilirim. Butce olarakta daha yukari cikmayi pek dusunmem sanirim. F/p durumu bu yuzden on plana cikiyor. Yorumunuz icinde tesekkur ederim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaNoZ

https://www.hepsiburada.com/asus-fa506iu-bq078-amd-ryzen-7-4800h-8gb-512gb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000TYNJ9?fbclid=IwAR13WzMdfhdNFdUemrM-70mR09Zp_XoTgU8AI_-S8FjKKm3bma2C1uMg7HM

Bunun stoğa girişi 29 Mayıs 2929... Beklesem mi acaba... GTA 50 açar mı acaba...
    GTA 5'i tabi ki açar.

• Bu 6400lük modele 500gb ssd+8gb ram eklesek ne kadara gelir? Black fridayde düşer mi acaba bayağı iyi olacak gibi bu ryzen 4. Nesil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLordOfTheGames

Bu 6400lük modele 500gb ssd+8gb ram eklesek ne kadara gelir? Black fridayde düşer mi acaba bayağı iyi olacak gibi bu ryzen 4. Nesil
    soruya +1 diyorum. black fridaye kadar dolar falan alır başını gider üstüne vergi zammı gelir fiyat düşmez hocam bence. düşse bile şu an alabileceğimiz fiyata gelir en fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

Dusunuyordum almayi bu son zamanda konularla birlikte niyetim ciddilesti. Ama suan acil ihtiyac mi dersen ? Elimdeki isimi simdilik goruyor. Fakat ulkede herseyin fiyati hergun dahada artiyor. 11.11 yada black friday donemi daha uyguna alinir mi diye teteddute kaliyorum.
    Ilk amacim oyun film. Yazilimla programla herhangi bir isim yok. Bu durumda suan bu urunu f/p olarak oneriyorsaniz ciddi anlamda arastirip alma konusunda karar verebilirim. Butce olarakta daha yukari cikmayi pek dusunmem sanirim. F/p durumu bu yuzden on plana cikiyor. Yorumunuz icinde tesekkur ederim :)
    Daha uygun alınır mı bilemiyorum. Euro/dolar yükselmezse ve birçok ürüne gelen ilave gümrük vergisi önümüzdeki günlerde notebooklara gelmezse daha uygun fiyata alınması mümkün olabilir. Ben pek güvenemiyorum ekonomiye. O sebeple istediğim konfigürasyonu (120 HZ+ ekran ve RTX 2060) gelince beklemeden almayı düşünüyorum.

• José kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ne olurdu 7000e 512ssd 16gb ram modeli koysalar :)

• TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/asus-fa506ii-bq048-amd-ryzen-5-4600h-8gb-512gb-ssd-gtx1650ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000TYK6Y

7000e sadece 512ssd li versiyonu var. 16 gb kısmı eksik :)
  • Bizim arkadaşın abdestsizliğindenmidir nedir bilmiyorum ama monsterdan laptop aldı 3 kere değişim oldu ve şuan pes edip iadesini istedi.

1.sinde kasada darbe vardı, kutuda hiçbir sorun olmamasına rağmen ve değişim oldu.
    2.sinde laptop birden bire kitlendi, geri gönderdi ve değişim oldu.
    3.sünde ise ekran paneli değişik birşekilde sorunlu geldi.

Fotoğrafları ekliyorum, bu firma kontrol etmeden mi gönderiyor ürünleri, yoksa bizim arkadaş kuru yer mi bırakıyor ?

Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü

Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü

• José kullanıcısına yanıt
    Aynen sağ ol hocam gördüm de ram nerden baksan 400 lira :) Yine de çok iyi fırsat da maalesef geçen yaz acer nitro 5 almıştım şimdi keşke almasaydım diyorum.

• ikinci el 6 yada 7 nesil işlemcili 1050 ti yada 1060 lı cihazların fiyatlarını görünce insan sıfır garantili ürünü almak istiyor.
    Daha iyi işlemci daha iyi ekran kartı ile hiç fena fiyat değil.
  • TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de lenovo l340 aldım tek eksiği 60hz ve single channel ram o beni üzüyor.Bu daha alınabbilir bir cihaz gibi duruyor ama işte bu 60 hz olayı işi karıştırıyor.Acaba ekran yükseltme oluyor mu laptoplarda hiç de bilgim yok.
  • Hiç sanmıyorum hocam olacağını. Benimki rx560x 60hz modeli belki de 120hz tecrübem olmadığı içindir ekrandan rahatsız olmadım hiç.

• ruzgar_ressam kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam msi rx 5500m modeli alınabilecek en iyi laptoptu bu seviyede hem ısınmama hem 1650den yüksek performans sunarak ama o da 9k dan aşağı yoktu. Bir tık aşağı inince amd tarafında 560x var ki o da çok daha düşük performans veriyor 5500me göre. Bu asus cihaz işlemci amd yaptı ısınmayı çözdü ekran kartı da 1650ti olunca 5500m i dd yakaladı cidden laptop almasaydım anında verirdim 6900e gg de var 512ssd modeli. Geeçi bakalım testler gelsin cihazın bir sorunu var mı belli değil

• Predator536 kullanıcısına yanıt
    Bir şey yazacağım da fanboy diyecekler...

• tuf kasalarını yumuşatmışlar iyi olmuş ama halen ekran alt kısmında büyük boşluk var
  • quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Hocam ben de lenovo l340 aldım tek eksiği 60hz ve single channel ram o beni üzüyor.Bu daha alınabbilir bir cihaz gibi duruyor ama işte bu 60 hz olayı işi karıştırıyor.Acaba ekran yükseltme oluyor mu laptoplarda hiç de bilgim yok.
    Ekran değişimi yapacağına biraz daha verip yüksek tazeleme hızına sahip kaliteli 24" bir harici ekran alırsın. En iyisi. Ekran değişimi işi riskli, uyumsuzluk olabilir.
  • Doğru diyorsunuz hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.