Şimdi Ara

Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.983
Cevap
69
Favori
269.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buna gerek kalmayacak çünkü yeni serilerin altında hali hazırda bu delikler açılmış.

Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü

muhtemelen bizim kasaya da uyar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Critos -- 20 Ocak 2021; 2:47:5 >
  • Critos kullanıcısına yanıt
    Yeni seriler için çıkan alt kapak bizimkilere uyarsa direk onu alıp takabiliriz
  • Yurtdışına gitme planım vardı, laptopu burada satıp ultrabook ile giderim orada bir gaming alırım diyordum ama satmaya kıyamadım bunu yazılımsal sorunları olsada şimdiye kadar kullandığım en iyi 3 laptoptan biri.

• Nereden alabiliriz ki o alt ızgarayı?
  • ZevkiSefa kullanıcısına yanıt

• Burada kapalı o ızgaralar? Emin misin bu ürün olduğuna?
  • ZevkiSefa kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkanlar kasaları bulamadım ama maket bıçağı ile videoadaki gibi bizim açmamız gerekecek.
  • aynen . İş başa düşecek.

• Arkadaşlar son zamanlarda yazılım - sürücü kaynaklı hata yaşan var mı arada donma mavi ekran verme sapıtma gibi
  • Geçen ay mavi ekran siyah ekran her türlü ekranı veriyordu bir haftadır birşey yok. Hayırdır? Bu laptop bize yine ne sürprizler hazırlamış :)
  • Sessiz modda mavi ekran çok veriyor 24 saatte 1 ortalama mavi ekran Asus teknik desteğe yazıyorum düzgün cevap vermiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: xMiRLiVAx

Arkadaşlar son zamanlarda yazılım - sürücü kaynaklı hata yaşan var mı arada donma mavi ekran verme sapıtma gibi

iki buçuk saat önce steam'de oyun güncellemesi başlattıktan sonra bir anda bunu aldım.

• 1080pHD 1 kullanıcısına yanıt
    Cihazı servise gönderin demekten başka birşey yapamıyorlar.
  • berkantkz B kullanıcısına yanıt
    Üzücü bir durum, halen bu hataları almak ve farklı sıkıntılar çıktıkça gerçekten çok moralimi bozuyor
  • Ben de pişmanım açıkçası 7 yıllık msı laptobumda bu kadar sorun yaşamadım ben
  • Merhaba.

Bilgisayar bu ara kendi kendini restart etmeye basladi. Event viewerdaki critical event asagidaki gibi. Bunun gibi bir sikinti yasayan var mi? Bios 314 e gectikten sonra bu basladi. Daha onceki BIOS lar da ise takilmalar "stuttering" oluyordu.

Yardimci olursaniz cok sevinirim.

• Bir kaç sorum olacak birincisi ram öneriniz var mı? Daha önce ekleme yapan arkadaşlar da ikinci ssd sığmamıştı normal diskli ssd idi galiba onlar sorun olan arkadaşlar olmuştu. Şimdi bunda nvme m2 ssd var sanırsam içinde takılı gelen ben normal ssd değil yine m2 sata şeklinde alsam 2 tane m2 ssd takcak yeri var mı bilen var mı samsung evo 970 i alsam öncekini çıkarmadan takabilir miyim yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ethos -- 21 Ocak 2021; 22:13:37 >
  • Ethos E kullanıcısına yanıt

benim 4900h modeli. ssd takacak yer var. 500 gb samsung evo taktım. 8 gb ram a ek olarak 16 gb bir ram daha taktım toplam 24 gb ram var şu anda. bir sorun yok. gayet stabil çalışıyor. aldığım ram bu.

KINGSTON 16GB DDR4 3200MHZ CL22 NOTEBOOK RAM KVR32S22D8/16 Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akıncı2733 -- 22 Ocak 2021; 0:8:13 >

• Ethos E kullanıcısına yanıt

hangi model olduğuna bağlı m2 ssd takıp takamadığınız

• Mavi ekran olarak değil de bir iki kere AMD ekran kartı sürücüsü hata verdi geçen haftalarda. Ekran kapanıp açıldı uyarı verdi sürücü sorunu diye ama mavi ekrana düşmedi.

Windows 10'un 1909 sürümü daha stabil deniliyor. 1909 kullanan var mı acaba, onu kurmayı düşünüyorum belki yazılımsal problemler düzelir diye.

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.