Şimdi Ara

Asus Transformers Book T100TA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Asus Transformers Book T100TA
    Arkadaşlar merhaba,

2014'de aldığım bu ürünü artık elden çıkarmak istiyorum. Ürün 32gb eMMC depolama alanı ile gelen bir pc aslında, tablet sınıfına girmekten daha çok. Şu an Win10 yüklü, 1909 sürümü ile çalışmaktadır. 2 gb ram ve Intel Atom işlemcisi vardır. Satın aldığımda 500gb hard diskli dock ile beraber almıştım ancak şu anda docktaki hdd kısmına ulaşamıyorum. Keza herhangi bir fiziksel sorunu olmasa da formattan sonra ses gelme sorunu da oluşmuştur. Bunun haricinde herhangi bir sorunu bulunmamaktadır, hor kullanılmamıştır. 6 yıllık bir cihaz görüntüsünden epey uzaktır, fiziksel bir hasarlı görüntüsü yoktur. Cihazı, gün içinde hareketli olup windows uygulamalarını kolay bir şekilde kullanmak isteyen herkese tavsiye ederim. Özellikle, donanımdan anlayan birisinin çok kolay bir şekilde dock hdd problemini çözüp makinayı sıfırmış gibi tekrardan yaratabileceğine ve bu fiyattan daha iyi ücretlere tekrar elden çıkarabileceğine inanmaktayım. Cihazı orjinal kutusu ile göndereceğim. Elbette garanti süresi kalmamıştır. Fiyat 500?'dir, cüzi pazarlık olur, aşırı öldürebileceğini düşünen arkadaşlara, oralara ineceğime kullanmaya devam ederim. Alana şimdiden hayırlı olsun.Asus Transformers Book T100TAAsus Transformers Book T100TA
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Bursa, Gemlik Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Oğuzhan bey, hayırlı satışlar. Sırf teşekkür için yazıyorum,, kullandığınız kelimeler ve ifadeler için.

NOT: Fiyatı yazmayı unutmuşsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birikideneme B kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim, konu içine fiyat baremini tekrar ekledim, iyi günler dilerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.