Şimdi Ara

Asus Transformer Pad TF300 (Resmi Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi ÇIKTI!!!) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
563
Cevap
7
Favori
41.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardes, flashi kurduysan videoları gorebiliyor olman lazım. ama dikkat et, chrome, opera ya da dolphin desteklemiyor. androidin kendi tarayıcısıyla (mavi dünya şeklinde ikonu var) açtığın zaman görebilirsin. bir de firefox flashı açıyor ama orjinal tarayıcı daha iyi derim ben. bugün gelen bir güncellemeyle flash videolarda full screen yapınca takılma sorunu da halledilmiş.
  • root istemiyor ben yükledim ve bende ram kullanımında cok fark olmasada 100-200mb fln düşüş oldu
  • ya beyler bir sorunum var acil cevap yazarsanız değişim şansım varken değiştireyim sorun şu makina açılışında ilk gelen boot ekranında eşit aralıkta dikey yeşil çizgiler var sadece açılışta var bu çizgiler donanımsal bir sorun olabilirmi bu ikinci tablet değişimi olacak bu kadar kısmetsiz olabilirmi insan ya ilkinde beyaz leke vardı değişime gönderdim bu geldi bundada bu sorun var
  • Arkadaşlar akşam vatana gidip aleti iade ettim.Sağolsunlar hiç sorun çıkarmadılar çok güzel ilgilendiler.Hatta 7 den sonra iade almadıkları halde o kadar yol gelmişsiniz deyip yinede iade aldılar.Bugün itibariyle bu konudan ayrılıyorum.Hoşçakalın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mourah

quote:

Orijinalden alıntı: lvien

root istemiyor ben yükledim ve bende ram kullanımında cok fark olmasada 100-200mb fln düşüş oldu

Ram kullanımının düşüş göstermesi güzel haber... peki kurulum hakkında bilgi verebilirmisiniz download yaptıktan sonra tableti download mode'damı açmamız lazım? ve eğer bu şekilde firmware kurulumu yaparsak ilerde wifi üzerinden asusun güncellemelerini alabiliyormuyuz?

bunu bende merak ediyorum manuel güncelleme nasıl yapılıyor
  • asus un web sitesinden tabletin sayfasında donloads gibi bir buton var onu tıklayında diger yada android diye iki seçenek cıkıyor bunlardan diğeri secince fimrware kısmından tablete uygun en son güncellemeyi alıp tablete yüklüyoruz ilk rar dan cıkartıyoruz rar ın içindeki zip dosyasına dokunmuyoruz o zip dosyası sd kart ana dizinine koyduğunuzda sd kartı bir defa cıkartıp takın sağ altta eni sistem donanım yazılım güncellemesi bulundu diye ünlem cıkıcak oraya tıklayıp yapabilirsiniz.
  • quote:

asus un web sitesinden tabletin sayfasında donloads gibi bir buton var onu tıklayında diger yada android diye iki seçenek cıkıyor bunlardan diğeri secince fimrware kısmından tablete uygun en son güncellemeyi alıp tablete yüklüyoruz ilk rar dan cıkartıyoruz rar ın içindeki zip dosyasına dokunmuyoruz o zip dosyası sd kart ana dizinine koyduğunuzda sd kartı bir defa cıkartıp takın sağ altta eni sistem donanım yazılım güncellemesi bulundu diye ünlem cıkıcak oraya tıklayıp yapabilirsiniz.

buna sota mı pota mı ne öle bir güncelleme yöntemi deniyor hatta
  • bende sd kart yok nasıl olcak şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: testerenecmi

bende sd kart yok nasıl olcak şimdi

bi micro sd kart bulup takcen yada otomatik gelmesini beklicen =) ama tarayıcı ile ilgili bir sıkıntı boy gesterdi tam sayfayı yüklerken resimleri parça parça yüklüyor önce sayfanın görünen kısmını gösteriyor aşağı indiğimizde geri kalanı yükleniyor bilg.
  • arkadaşlar film indirebileceğim bi uygulama varmıdır,torrenti indirdim ama indirmio bi türlü ordan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar anlatmış ama ben bi türlü yapamadım kernel ve firmware güncellemelerini manual olarak nasıl yapıcam sd karta yükledim arkadaşın dediģi gibi ama herhangi bir uyarı almıyorum

• Arkadaşlar bu tablete android 4.2 gelecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurk

Arkadaşlar anlatmış ama ben bi türlü yapamadım kernel ve firmware güncellemelerini manual olarak nasıl yapıcam sd karta yükledim arkadaşın dediģi gibi ama herhangi bir uyarı almıyorum

yahu beyler bilgi verecek bi allahın kulu yokmu
  • Hocam bendede tf300 yni 3gsiz versiyon var. Sormak istediğim dokunmatik ekrana tirnak veya kulaklik kablosu deydigindede işlemekte acaba bu normalmi yni benim bildigim kablo vs algilamiyordu. Tesekkurler..

• quote:

quote:

Arkadaşlar anlatmış ama ben bi türlü yapamadım kernel ve firmware güncellemelerini manual olarak nasıl yapıcam sd karta yükledim arkadaşın dediģi gibi ama herhangi bir uyarı almıyorum

yau bi sakin 2 gün yoktum sadece=)
    sd kart a indirdiğin firmware dosyasını anadizinde kalıcak sekilde atıyorsun (dikkat!! indirdiğin firmwire zip i içinde bir zip daha var o zip i koycaksın )

sonra sd kartı cıkart tak yada kapat aç tableti sağ altta bildirim alanında ünlem şeklinde göstericek (göstermiyorsa tableti kapat açarken ekranda ilk hareketi gördüğünde 3 defa ses açma tuşuna bas hızlıca bu ota güncellemesini baslatıcak egerki gene görmüyorsa indirdiğin firmwire farklı bir sku kullanıordu misal cihazın avrupa cihazıdır indirdiğin firmwire us sku kullanıyordur bunu nasıl görürsün cihaz hakkında kısmından görebilirsin us,uk,cn,ww şeklinde yazar )

• quote:

Orijinalden alıntı: tlserkan

Hocam bendede tf300 yni 3gsiz versiyon var. Sormak istediğim dokunmatik ekrana tirnak veya kulaklik kablosu deydigindede işlemekte acaba bu normalmi yni benim bildigim kablo vs algilamiyordu. Tesekkurler..

normal bir durum elektrik akımı olan ve iletken olan hertürlü malzemeyi kullanabiliyorsun benim ilk stylus um kulaklık kablosuydu mesela=) not:stylus kalem dediğimiz olay zaten üzerine kauçuk geçirilmiş bir plastik tıpa kauçuk stylus un cevresindeki metal ile temas halindedir o metal de eliniz ile bazı syluslar plastik olabilir bu kalemler ise hani ilk okullarda tarak deneyi vardır sacınızı tarayın sonra kağıt parçalarını çeker ya o tarak malzemesinden yapılmıştır.(adını unuttum o malzemenin )
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozsi34

arkadaşlar film indirebileceğim bi uygulama varmıdır,torrenti indirdim ama indirmio bi türlü ordan.

4gb altı indiriceksin =)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tlserkan

Hocam bendede tf300 yni 3gsiz versiyon var. Sormak istediğim dokunmatik ekrana tirnak veya kulaklik kablosu deydigindede işlemekte acaba bu normalmi yni benim bildigim kablo vs algilamiyordu. Tesekkurler..

normal bir durum elektrik akımı olan ve iletken olan hertürlü malzemeyi kullanabiliyorsun benim ilk stylus um kulaklık kablosuydu mesela=) not:stylus kalem dediğimiz olay zaten üzerine kauçuk geçirilmiş bir plastik tıpa kauçuk stylus un cevresindeki metal ile temas halindedir o metal de eliniz ile bazı syluslar plastik olabilir bu kalemler ise hani ilk okullarda tarak deneyi vardır sacınızı tarayın sonra kağıt parçalarını çeker ya o tarak malzemesinden yapılmıştır.(adını unuttum o malzemenin )

Bilgi için teşekkürler hocam..

• arkadaşlar en son update ile wifida kopmalar oluyor bu normal midir acaba 10.4.2.17 sürümdeyim ayrıca 4.2 gelicek mi bilen var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

yau bi sakin 2 gün yoktum sadece=)
    sd kart a indirdiğin firmware dosyasını anadizinde kalıcak sekilde atıyorsun (dikkat!! indirdiğin firmwire zip i içinde bir zip daha var o zip i koycaksın )

sonra sd kartı cıkart tak yada kapat aç tableti sağ altta bildirim alanında ünlem şeklinde göstericek (göstermiyorsa tableti kapat açarken ekranda ilk hareketi gördüğünde 3 defa ses açma tuşuna bas hızlıca bu ota güncellemesini baslatıcak egerki gene görmüyorsa indirdiğin firmwire farklı bir sku kullanıordu misal cihazın avrupa cihazıdır indirdiğin firmwire us sku kullanıyordur bunu nasıl görürsün cihaz hakkında kısmından görebilirsin us,uk,cn,ww şeklinde yazar )

Teşekkür ederim oldu bu sefer yalnız açılışta sol üstte küçük bi yazı var certifcate no inject bu ne anlama geliyor hocam
    Birde tavsiyem son guncelleme çok stabil hale getirdi tableti herkese tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.