Şimdi Ara

Asus Tablete F Klavye Eklemek İçin Buraya.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
3.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • F Klavye Türkçe yazımı hızlı hale getiren ve en çok kullanılan harflerimizin en işlek parmakların altına getirdiği bir klavye sistemi. Bu klavyeye alışan kişiler Q klavyede zorlanırlar, en azından ben. Asus tabletim için F klavye aplikasyonunu buldum ama bi kaç ayarı bulmam zaman aldı. F klavye eklemek isteyecek arkadaşlara yardım olsun diye klavuzu buraya yazıyorum.

Önce bu aplikasyonu tabletinize ekleyin.

Turkish Keyboard

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.taypo.android.trskb&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS50YXlwby5hbmRyb2lkLnRyc2tiIl0.

Sonra Ayarlar bölümünden Dil ve Giriş seçeneğinde Türkçe Klavye seçeneğini aktif edin.

Yazı yazmaya başladığınızda, aşağıdaki klavye simgesinden Türkçe Klavye seçeneği ile F klavyeye geçebilirsiniz.

Not: Virgül noktanın altındadır, notaya uzun basarsanız virgül çıkacaktır, aynı şekilde klavyedeki bazı simgeler klavye harfinin üzerinde de bulunur ve uzun basılınca çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 31 Aralık 2012; 10:43:35 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.