Şimdi Ara

Asus strix r9 285 DX12 2gb // 400TL son fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
2.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhabalar kartın kutusu yok fakat garantili ürün 7 ay daha garantisi bar hiç bir sorunu bulunmamaktadır..

Vatan bilgisayardan alınma
    https://youtu.be/O0ZM0IYmX4w Tecnopad incelemesi
     Asus strix r9 285 DX12 2gb // 400TL son fiyat

Fiyat:450 - 400TL son fiyat - takasda fiyat değişir.. iyi alışverişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiCCky -- 28 Nisan 2017; 14:48:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tiCCky @ 15 Ekim 2015; 10:20:45

Merhabalar kartın kutusu yok fakat garantili ürün 8 ay daha garantisi bar hiç bir sorunu bulunmamaktadır..

Resimler daha sonra eklenecek:

Takas sadece ASUS GTX 770

Fıat yazmayı unutmuşsun?
  • R9 280'nin 285'den teknik olarak daha güçlü olduğunu ve oyunlarda biraz daha iyi fps verdiğini unutmazsak iyi olur bu arada fiyat yok iyi satışlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: atahataha6

R9 280'nin 285'den teknik olarak daha güçlü olduğunu ve oyunlarda biraz daha iyi fps verdiğini unutmazsak iyi olur bu arada fiyat yok iyi satışlar..

Diri karşılaştırmalarla baş başa bırakıyorum fiyat orda

• tiCCky kullanıcısına yanıt
    R9 285 kullandım mimarisi yeni olabilir fakat vram oldukca düşük yani 1080p üzerinde kart afallıyor. R9 280 dediğiniz kart HD 7950 ile birebir aynı sadece overclock edilmiş halidir. Güncel olsun enerjiyi az kullansın 1080p orta veya high ayarların üzerine çıkmam diyen kullanıcılar rahatlıkla alabilir. Lâkin benim power sağlam, kasam serin, ben 1440p veya bazen üzerine çıkabilir ayarları düşürür 4k oynarım, 1080 ultra oynarım diyen arkadaşlarada R9 280 öneririz. Mümkün mertebe R9 280X daha iyi bir tercih olacaktır. Bu arada dipnot düşecek olursak ekran kartlarını kıyaslarken atladığınız birşey var driver desteği. AMD kullanıyorsan bilirsin son çıkan ReLive sürücü ile birçok AMD kart %15 %20 Performans artışı, AMD Chill özelliği ile kartlar %40 %50 daha serin çalışmaya başladılar. Tablolar çok oynuyor driver ile ve şuan net şekilde 2 kartın karşılaştırılmasını bulamayız. Güncel olsun orta olsun diyenler 285, 1 yaş daha yaşlı olsun ama 3 GB 384 bit olsun diyenlere 280 yani.

• 07:20 – Bellek bant genişliği nasıl kullanılıyor? Color Compression ve pek çok geliştirme ile aynı kanal genişliği yüzde 40 daha verimli kullanılıyor. 256 bit Tonga, 384 bit eski mimariden daha verimli ve performanslı çalışıyor.

08:30 – Ekran kartı alırken sadece bit değil, nesil ve seri daha önemli bir değerlendirme kıstası.

Tecnopad incelemesinden alıntıdır..

• güzel ürün
    280 lerin desteklemediği freesync desteklidir:)
  • speedyDNA kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)

• Hakkaten çok garip. 400 ₺ bu kart için gayet güzel bir rakam halbuki. Millet 7xxx serisinde kalmış. Ne bileyim 370 gibi kartları bile bundan pahalı satmaya çalışıyorlar ki çok daha üstün bir kart. Daha önce kullanmışlığım vardır 1080p için 400 liraya alıncak şuan en iyi kart. Değerini ve ne aldığını bilen biri çıkacaktır dostum. İyi satışlar.
  • kart 1080p veya bazı monitörlerde olan 1600x1050 gibi alt çözünürlüklerde çok iyi. ancak 21,9 ekranlarda olan 2560x1080 gibi çözünürlüklerde full detay açmıyor. Burada fps stabil değil.

monitörü 1080p olanlar için bence çok mantıklı kart. Ben bios update ile r9 380 e yükselttim. 1000/5600 default çalışıyor. ramleri 6000 e çektim stabil kullanıyorum.

masaüstünde hiç sesi çıkmıyor. oyunlarda kulaklıkla oynarsanız sesini hiç duymazsınız.
  • Forumda gordugum nispeten uygun fiyatli kartlardan birisi. 400TL bandinda r9 285 ve r9 280x mevcut uygun olarak.

Ama bu fiyatlara da satilmadigini gorunce ve sonucta alici olmayinca fiyat uygunmus demek de yeterli olmayabiliyor.

Kutu olmadigi zaman vatan garanti isleminde sorun cikarir mi acaba? Daha onceden garantiye verdigim bir kart icin iyi ki fatura ve kutuyu saklamissiniz. Yoksa isleme almayiz demislerdi. Vatandaki elemanin isguzarligi da olabilir. Ama faturasi olmayan baska bir ekran kartini o gun yanimda geri cevirdiler.

Faturasi mevcut mu acaba?

Yoksa sadece kart mi?

Hayirli satislar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Forumda gordugum nispeten uygun fiyatli kartlardan birisi. 400TL bandinda r9 285 ve r9 280x mevcut uygun olarak.

Ama bu fiyatlara da satilmadigini gorunce ve sonucta alici olmayinca fiyat uygunmus demek de yeterli olmayabiliyor.

Kutu olmadigi zaman vatan garanti isleminde sorun cikarir mi acaba? Daha onceden garantiye verdigim bir kart icin iyi ki fatura ve kutuyu saklamissiniz. Yoksa isleme almayiz demislerdi. Vatandaki elemanin isguzarligi da olabilir. Ama faturasi olmayan baska bir ekran kartini o gun yanimda geri cevirdiler.

Faturasi mevcut mu acaba?

Yoksa sadece kart mi?

Hayirli satislar.

Fatura bilgileri var kutu yok ama bu saçmalık tabi :))) kutu ne alaka yani :))

• tiCCky kullanıcısına yanıt
    Bence de oyle muhtemelen yokus yapiyorlar. Gecen telefon ariza yapti. Servise goturdum. Ne fatura ne kutu vs sordular. Tam aksine zaten sadece cihazi teslim aliyorlar. Seri numaradan kontrol edip garantinin devam ettigini gordu. 1 hafta icinde cihaz degisimi cikti. Toplam 1 hafta 10 gune yeni cihazi aldim.

Vatana Sapphire 7950 vermistim garantiye. Yalan olmasin ama 35 gun kadar sonra ancak iade karari cikti ve gidip hediye ceki aldim.

Buna da sukur dedim :)
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Tabi canım kuru falan bahane .. iyi ki getirmişsiniz diyip bunu yakınındakilere de bu şekilde anlatacağını bildikleri için hani kutu olmazsa boşuna getirmesinler demeye getirmiş aklınca.. nerden soysak insanları diye düşünür olmuş millet .. sadece seri numarasından işlem yapılabiliyor fatura sormayanlar bile var önemli olan garanti var mı yok mu ona bakılıyor sadece ..

• 280 var bende fhd de skinti cikarmadi daha 285 bi ustuyse cok iyi fiyat bence hayirli satislar

• R 370 lere, yeni alındı deyip 600-700 isteyenleri görünce süper fiyat. İhtiyacı olan kaçırmasın

• akif_gamer kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata pazarlık yapanlar var daha ne olsun :)))

• Merhaba radeon7350 ve üstüne para ile takasa girermisiniz

• Ryuga Kishatu II kullanıcısına yanıt
    Cevaplandı

• Kart tarafımdan alınmıştır, işim gereği gidip alamadım arkadaş saolsun şişliye kadar getirdi çok teşekkür ediyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.