Şimdi Ara

Asus ROG Zephyrus M GM501GM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Su laptop icin tavsiye almak istiyordum. teknoseyirde incelemesini izledim, TRde 18bin Tl ancak ben 1200 USD civari yurt disindan fiyat buldum. Resimde de goruluyor. Ozelliklerini ekliyorum. Bu fiyata deger mi? Indirim ile baya bi uyguna geliyor gibi. Bunun harici bu fiyat civari onerebileceginiz baska olur mu? Incelemede seni uzun sure goturur ve donanim olarak cok ust duzey deniyor, 18 bin tl ile 1200 dolar farkini gorunce cok uygun geldi acaba bu fiyata ileride de bulunur mu? Acelem yok.
    https://www.ebay.com.au/itm/Asus-ROG-Zephyrus-M-GM501GM-Laptop-i7-8750H-16GB-RAM-256GB-SSD-1TB-GTX1060-15-6/193237636282?hash=item2cfddc54ba:g:N1oAAOSwMKVcP~kw

Asus ROG Zephyrus M GM501GM

• Değmez. Alttaki cihazın kampanyalı fiyatı 10bin iken o cihaz değil 18 8k bile olamaz. Yılbaşı kampanyaları başlıyor. Bütçenize göre bizim piyasa içerisinden msi veya asus gibi markalardan almanız daha iyi olabilir.

-https://www.hepsiburada.com/msi-gl65-9se-014xtr-intel-core-i7-9750h-16gb-512gb-ssd-rtx2060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000N5X47?magaza=Laptopf%C4%B1rsat%C4%B1&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.90.8

• Hocam fiyatı Avustralya Doları farkındasınız değil mi? Ayrıca 18000TL bu laptop için çok fazla. Gerçi Zephyrus serisi ama yine de çok uçuk bir rakam. GTX 1060 sizin işinizi görüyorsa MSI GP63 ilanım mevcut inceleyebilirsiniz.
  • serusvon S kullanıcısına yanıt
    TR'den almayacagim.
  • mogilan M kullanıcısına yanıt
    Ben teknoseyirde oyle gordum, O bilgisayar bunun bir ust modeliydi. Dolarin farkindayim evet, oradan alma imkanim yok sagolun. Amazonda da bu cihaz bu fiyat civari.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.