Şimdi Ara

ASUS ROG Swift PG278Q 144Hz monitör inceleme videosu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
3.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • burdan asusa dumbledore alkışı yolluyorum 3000 liraya oldukça gereksiz mi gereksiz bir monitör yapmış kaldı ki gaming monitör odlugunu iddia ediyor 27'' nedir ekranın bi uçtan diger ucuna kadar kontrol edene kadar oyun biter zaten

• Şu da gerçek monitörün yanına ips monitörü koy renkleri daha soluk kalıyor ips monitörün asusta 350 cd parlaklık var renkler çok canlı nasıl iş anlamadım vatanda ips paneller yanında soluk kalıyordu hem renk hemde parlaklık bakımından.İps monitörler renkleri daha canlı deniyor ama ben beğenmedim soluk duruyor renkler.
  • Ulan adam gibi monitor yapmadılar gitti.

27" 2K çözünürlük - 120 HZ. 600 TL!
    27" 2K çözünürlük - 120 HZ. IPS = 900 TL!
    32" 2K çözünürlük - 120 HZ. 1200 TL!

MAX olması gereken fiyatlar bunlar.
    Daha 2 yıl önce 24" TN panelli monitor'u 350 liraya alıyorduk.
    Şuan 600 liradan aşağıya yok ve hepsi dandik.
    Kim böyle bi monitore 3 bin lira verir lan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Morphinz

Ulan adam gibi monitor yapmadılar gitti.27 2K çözünürlük - 120 HZ. 600 TL! 27 2K çözünürlük - 120 HZ. IPS = 900 TL! 32 2K çözünürlük - 120 HZ. 1200 TL! MAX olması gereken fiyatlar bunlar. Daha 2 yıl önce 24 TN panelli monitoru 350 liraya alıyorduk.Şuan 600 liradan aşağıya yok ve hepsi dandik.Kim böyle bi monitore 3 bin lira verir lan?

dolar nerdeyse olcak 3 tl,satıcılarda haklı

• Kimileri bilip bilmeden yorum yapıyor gsync laf ediyor gsync devrim niteliğinde özellik oyunlarda takılma yırtılma atlama olmuyor oyunlar yağ gibi akıyor gsync monitör kullanan biri asala normal monitör kullanamaz.

• çok pahalı ne zaman ucuzluyacak bu monitörler
  • videoda benim anlamadığım,deniliyor ki;
    60fps alıyorsanız pekte ihtiyaç yok deniyor,60fps altına inince nimetlerinden yararlanıyorsunuz,şimdi ben 80 ve üstü fps alıyorum,yani gsync alamanın bir mantığı yokmu?
    yani gsync monitör kullanmak için 60fps altımı almak gerekiyor,şuanki kartım gtx1080

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 19 Ocak 2017; 11:24:17 >
  • Güzel paylaşım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cogman kullanıcısına yanıt
    Soyle ki 60 fps altında da akıcılığı koruyor uzerinde ise stuttering problemini ortadan kaldırıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awaqado -- 1 Ocak 2019; 10:5:4 >
  • iyi günler bende pg248q var lightboost veya Ulmb özelliğini kullanınca hafif titreme yapıyor windowsda bile oluyor. bu neden olabilir bir fikriniz var mı veya normal mi ve çözümü var mı nasıl çözebilirim şimdiden teşekürler.

• Bu monitörde satmak isteyen bana ulaşsın

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.