Şimdi Ara

Asus rog strix wireless kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kulaklığı alalı 2 gün oldu bundan önce siberia V2 kullaniyordum üst tellerinin kopması ve kablo dolanması dan bayıldığım için wireless a geçtim fakat kulaklık inanılmaz ağır geliyor ve kulaklarimi sıkıyor gibi hissediyorum aranızda belli bir süredir kullanan var mı kulaklık da esneme oluyor mu çünkü katı plastik bir tasarımı var hiç esneyebilecekmis gibi hissetmiyorum ve 3-4 saat kullandıktan sonra boynum ağrımaya başlıyor resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• wireless olması haliyle ağırlaştırır. Keske deneyerek alsaydınız ürünü. İnternetten aldıysanız ki daha yeni almışsınız iade edin. Kulaklık sesi ne kadar kaliteli olursa olsun saatlerce kafanızda kalacak bir sey ve rahat etmeniz en büyük kriter olmalı.
  • endoplazmik bir kulum kullanıcısına yanıt
    deneme sansım yoktu maalesef kulaklıkklar da hijyenikk ürün olarak geçtiği için iade almıyorlar fakat 1 hafta kullanımdan sonra baya bi acıldı kulaklık agırlıgından ziyade daha cok sıkması rahatsız edıyormus o da esneyince bir problem kalmadı
  • Strix wireless 7.1 i ben de yeni aldım. Ayni kulaklık galiba. Biraz fazla sıkıyor ve kulaklarım pişiyor. Zamanla düzelir gibi geldi. Ağırlığı pek hissetmedim. Bendenkinde başka bir problem var. ön hoporlerler dışındaki höporlerleri açamıyorm. Resimde oldugu gibi kapalı. sende böyle mi? Asus rog strix wireless kulaklık
  • Sevindim, iyi günlerde kullanın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.